Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma nagy fel fedezésre jutottam, a YAMAHA nem csak egy motorkerékpár, mert lehet furulya is.
Miért nem Vitárával hordod a padlólapot? Azzal csak jobb lehet nem?
Jahhh..! A Pirosra még rá sem néztem,és amíg nem leszünk kész nem is fogok tudni.
Hű de szép nagy!
Persze hogy ismerlek már régóta. Én is csak olvastam róla,nekem nem volt. Tetszik mert jól néz ki,és fel van dobozolva.
Tegnap kezdtük Gábor öcsémmel. Mai állás. Több mint a fele kész.
jól fest :)
én némi építési maradékot akartam elvinni a biokomhoz pár éve. megpakoltam a corsa hátulját, de nem tudtam kiállni a kapun...
majdnem a felét ki kellett vennem, kiállni, aztán visszapakolni
szerencse, hogy kb 1 km-re kellett csak vinnem. kormányholtjáték érzete ötszörös lett, és állandóan kipörgött a kereke (1,2 45 LE)
1: ültetett sportfutómű: 500 eFt
2: 400 kg padlólap: 80 eFt
seggén csúszó autóval hazamenni másik városból: megfizethetetlen!
Vettem egy lakást
Sziasztok
Nana, nem gyújtogatunk Ducatit..megvárjuk szépen míg magától meggyullad..
Te mit akadékoskocc? Nem vagy kiváncsi egy tavasszal a garázs előtt felgyújtott Ducattira?
Sanyám biztosan ismersz már annyira hogy nem rosszindulatból kérdezem de hány éve használsz ilyet hogy megállapítsd, "ez egy nagyon jó kis túramotor" ?
Mert én pl. gyakorlatilag semmit sem tudok róla, még csak nem is láttam ilyet közelről.
Persze beszéltem már olyannal aki hallott már róla dolgokat és olvastam is róla tesztet amit valaki megírt.
Egy valami ami azért óvatosságra int. A Desmodromic szelepvezérlés nekem idegen,és nagyon kevesen állítják itt a környéken.
Ez egy nagyon jó kis túramotor. Ennyi pénzért meg főleg megéri. Persze ha nem lóg ki a bele. Ez egy vízhűtéses injektoros túramotor.,nedves tengelykapcsolóval. Tehát nem az a csörgő kígyó száraz kuplunggal.
"..........A HIRDETÉS NEM MINŐSÜL AJÁNLATTÉTELNEK, A VÁLTOZTATÁS JOGÁT FENNTARTJUK" Azaz amit a hirdetésben ilyen kiválóan megfogalmaztunk, majd jó hosszan leírtunk az addig igaz, amíg ki nem csengetted a vételárat.
Még nem az igaziak.
Ebből még kiugrani se lett volna idő....