Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy GPZ1000RX tartalék karbisorom, de tartok tőle hogy csak szemre nagyon hasonló a membrán.
Reggel megmérem neked, ha akarod.
A gyertyák így néztek ki...
Nehogy már jól érezzem magam... Pedig vettem neki bele való gyertyát, új legszűrőt hogy kapjon elég levegőt a sok benzinhez erre elszaggatja a gatyáját a büdös kölök Membrán lelöhelyet tud valaki valami jót és gyorsat? Holnap menni akartam vele
Arnold, ön nem elérhető.
Benne voltunk a híradóban Akkora eső volt tegnap, hogy némely utcán kerékagyig állt a víz. mentem benne és is a Vitarával
Ez nagyonjó. Kár, hogy kicsit nyűgös használni.
Szívesen! Örülök hogy jól èreztük magunkat!Leszámítva az úthibákat
Hallod,tegnap este a 250-megás netemből 2.5 mega, a századrésze volt!Valami történhetett a szerverükkel.
Köszi Arni a szervezést jó buli volt nekem tetszett.
Hazafelé menve a házunktól egy keresztutcára találkoztunk egy haverommal, amint épp tologatta a Yamaháját. Hazaértünk, KVztunk egyet Józsival, aztán ő ment tovább hazafelé, énm meg átnéztem a haverhoz (mivel megígértem neki) - aztán este 7-ig porlasztót szereltünk. V2 750-es, nem 1ccerű szétszedni se, meg aztán azért is hagytuk abba, mert megettek a szúnyogok, ma folyt. köv. (fúvókák eléggé be voltak rakodva)
Na hazamentem, mondok felnézek a netre. Hát az nincs. Diagnosztika, rájöttem, hogy nem nálam xar, UPC ügyfélszolg telefeon. Rossz volt a fél megyében. Este 11-kor még nem volt jó, lefeküdtem, de már megy
Jó reggelt!
Úgy látom Laci mèg úton van.
19:18-kor én is hazaértem. (Kecskeméttől majdnem Soltig szakadt az eső)
Az enyém nagyon zörög, most gondolkodok rajta hogy behegesztetem fixre fél állásban
Na megérkeztem.
Nem kapkodod el...
Én is itthon
Remek, ahogy egy helikopter pilóta haver édesanyja mondta mindíg, csak alacsonyan fiam és lassan.. mondjuk az pont a legveszélyesebb egy helikoffernél, de mindegy is értette az üzenetet.

Egy hangyafasznyival közelebb a célhoz, az 1 menettel bíró exup kapott még 2 menetet, röpke 2 hónap, de megvan
Még Kecskemétnél de haladunk
Óvatosan terheld,osztálytársam karja a gipszben tört el mégegyszer,mert elfelejtette hogy törött,és túl keményen markolt rá a kilincsre.Sanyi tudja,ő már ezen túl van,harminc centis csavar van a fenekében.
Háromszor értél haza?