Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Ezek itt azt sem tudják mi a gyári mi a tuning!Nem foglalkoznak azzal sem ha kipufogó nèlkül motorozol!
Arni, nálatok a rendőrök mennyire kötözködnek a gyári, nem gyári dolgok miatt? Konkrétan a kipufogó miatt kérdezem.
Már jó ideje jó példával járok elöl a 0,0%-os alkoholfogyasztás terén, ahogy régebben is, szóval nem feltétlen baj. (persze néha, különleges alkalmakkor teszek némi kivételt, szóval aggodalomra semmi ok)
Hozhatsz ha akarsz
Akkójó. Van még 3 féle keserű likőröm is, de az kimarad...
Ha a 2. egyáltalán megfordult volna a fejemben, akkor akár Pest felé is mehetnék.
Úgy jó lesz, de neked az +50 km. Két megoldás van:
1) korán jössz, és nálunk pihensz, eszünk, meg ilyenek.
2) ha viszont nem akarsz megállni, akkor felmegyek Szolnok után a 4-esre, és ott tali.
...szóval csak arra gondoltam, ha nem akarsz kicsit fújni, akkor minek kerülnél... de az 1) verzió jobb lenne (van frissen bontott KV-m)
Hát az van, hogy én holnap délben elindulok Temesvárra és holnapután este érek haza. (azaz ma összekészítek mindent, hogy pénteken csak felülök és induljak is.
A pesti nép gondolom a már bevált úton indul az M3-on, én meg szintén a bevált úton, azaz megyek hozzád és együtt megyünk Arnihoz. (de ez csak feltételezés, az eddig leegyeztetett információkból kiindulva)
Sanya még várja a cuccokat, de nem igazán bízik benne hogy időben megjön mindene. (bár mára ígértek valamit)
Én is épp benéztem, jónapot, Józef!

Szóval ki kéne már találni, ki hova mikor megy... Nekem igazából mind1, de azért előtte való nap legalább fixáljuk le
Látom rendkívül nagy a készülődés a túrára.
Fárasztó volt, és már úgy is le voltam fáradva... este értem haza Pécsről, qrva nagy forgalom volt, az összes birka ilyenkor megy haza a Balcsiról meg a rokonoktul
Mert nem nézted meg az egészet.
De (mások kedvéért) oda is írtam hogy 3:42, ami azt jelenti hogy 3 perc 42 másodpercnél esemény van, amire fel kívánom hívni a figyelmet. Egyébként egyáltalán nem az a lényeg hogy miről van szó benne (fűkasza, de az most lényegtelen) hanem a figura előadásmódja, ami ordítóan hatalmas, kamera elé nem valóságról tanúskodik. A "dikk, mi van a macskával?" csak ráfejel minderre.
De hogy ezt (is) le kell írni--elmagyarázni......kezdem belátni hogy lassan már mindenkivel a száraz tények egyszerűségével kell a lehető legrövidebben kommunikálnom.
Én nem értem, ebben mi a vicc... de nem néztem meg az egészet, bele tekergettem... nekem mondjuk elég volt. Nem nagyon bírom az ilyen önjelölt jutyubbereket
Piacos kínai fűkasza szar? Télleg van még valaki, akinek ez új? Lehet vásárolni a Husky/Stihl márkaboltban is...
Hogyan merészkedtél el ilyen messzire? Ez nem mostanában fordult elő veled... pár nap múlva meg mész vissza motorral?
Ez a csávó! . . .
Nagyon Jo volt. Persze. Jövôre is megyünk.
De mindezek ellenère,hogy èreztètek magatokat?
Ènekelted a himnuszt?
Indulhatunk
Most értünk haza. 10 óra volt,de odafelé majdnem 15 órát mentünk. Ennyi útlezárás,útépítés,dugó.... ! Ultragáz volt.