Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért kellett átépíteni a garázst?Nem fért be a házba?
Bicséktől indultam Budaörsig 1es út 100km/h onnan M0-M3-Mogyi 120 tempomat és korlátozott szakaszon szabályosan. 338km hatótávval indultam el 300al értem haza. Otopályán jól fogyaszt. napi megtett és a maradék 800km+ hatótávra jön ki. Ha csak otópályán menne akkor 900at is ki lehetne hozni simán.
Ez nagyon pöpec
mint írtam, város falu település agglomeráció csak piano max 60-90 ott nincs fordulat csak araszolás, országút, na ott ahogy lehet akkor húzom neki. nem áltatom magam és másokat hogy így/úgy tartom be a sebesség határokat, azért vettem relatíve sport gépet hogy hajtsam élvezzem. most pedig kapni fog nagyobb perforált csöves dobot, hogy hadd halljanak is a rohadékok, ha már nem látnak vagy akarnak meglátni. nem vagyok az aki 4l vár el egy 140le géptől, de feleslegesen én sem etetek meg vele üzemanyagot.
160-250 km/h tempónál az jó fogyasztás.
Ezt csak azért kérdeztem, mert Csövi tökön is szúrná magát, ha 7,5L- t enne a gépe 100km-en.
Ha már így összefutottunk, mi lett a webkamerákkal? Régóta nem működnek.
Másrészt mi a véleményed a Csövi fórumtárs által végzett hengerenkénti füstgáz elemzésről?
Köszi, megnézem.
Ha ha én is rajta vagyok. Olvastam a cikket es rögtön csatlakoztam. Többnyire nem használom ok meg legalább előrébb jutnak. Remélem segítünk ezzel is.
Nem rossz, enyémen még csak 11 munkaegység van.
Itt van sok Romet gyújtás tipp
https://veteran.forum.hu/forum...
ahhoz képest hogy városban csak 60km /h, agglomeráció 90km/h, utána ereszd el a hajam én meg vagyok elégedve vele, volt vfr750 ott is mind a 4 hengert külön szinkronizáltuk, előtte 8,5 körül evett, ott 6l-7l között evett, de nyilván kisebb volt a tempó, és a V motort is meg kellett szokni, ki hogy kezelte, kellett gépészkedni ha 6 -ban leesett a fordulat és a sebesség, akkor rázta magát rendesen. de a csövi féle megoldás megtetszett és praktikus, majd rákérdek mit hogy.
Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Úgy látszik kiderült, hogy rendelkezésre bocsátottam az egyik szuperszámítógépemet.
https://24.hu/tech/2020/04/12/...
Kellemes húsvéti ünnepeket! A fal mellől.
Kellemes Húsvéti Ünnepeket! Otthon.
Kellemes húsvétot kívánok mindenkinek!
Én ezt Rigával ismertem, azt azért nem akartam venni, mert annyira már nem erős az idegrendszerem Pedig olyan jól indult..talán ha nem cserélek szimeringet lehet még mindig menne, füstölne, de menne Erről jut eszembe egy régi szerelő mondás..ami nem romlott el, azt ne próbáld megjavítani
Annak idején ('80-as évek) volt a mondóka: "Komár moped drága kincs, jó, ha van, de jobb, ha nincs!
Idex fórumot kiadta nekem a google, ott is pont így szopott vele valaki 2011-ben... neki hirtelen szart be, de az övé retkes volt, de őt is küldték delejezni.
Köszi
Most jóban vagyunk, éppen nem eladó :)
nagyon pofás, mielőtt eladnád azért szólj
És ez a fogyasztást jónak, vagy rossznak találtad?