Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bárhogy is sikerült respekt, itt mit forgattak? Mielőtt felforgattad...
Ha esetleg őszig lefut ez a virella,egy belföldi találkozót még összehozhatnánk.
Mi történt?Felrobbant a konyhád?Vagy bővítik a lakosztályod?
Én - ha szabad menni - megyek is mindenképp. Sztem 2x, motorral is, meg asszonnyal is Az éveleji- tavaszi osztrák vellnessek most mentek úgyis a levesbe
Ej de jó volt...
Na, gyorsan meg is néztem a tavalyi képeket - hát arrafelé vissza kell menni Itt a kaja Barilla spagetti, bolognai szósz, parmezán, házipálesz, vörösbor
na, szép gyerek vagy Nem az jut eszedbe, milyen volt látni Opatijában a hegytetőről a Kvarner-öbölt, hanem a jó szalonnazsíron sült steak sörrel
Egyébként engem is lehangolt, hogy nem tudunk menni csavarogni... bár még ne temessük. Svájc távolodni látszik, de nyárra egy horvát hegyes-tengeres nyaralás mindenképp jusson! Amerre pl. legutóbb jártunk,. ott is volt szerpentin gazdagon és legalább nincs olyan messze.
Szét tüsszentetted a karantént.
Tüsszentettem
és ez még csak a bemelegítés volt?
Attól hogy vírus van nálunk nem áll a meló.
Pontosan!
Hétvégén nosztalgiáztam. Olvasztottam szalonna zsírt (a jobbikból), sütöttem benne húst, ittam egy doboz sört és egy fél unicumot azon agyaltam milyen jó lenne készülődni a túrára... Rohadt vírus pusztuljon ki az összes.
Meg amikor meséket nézel.
Úgy, hogy ha nem vagy bejelentkezve, akkor feldobál mindenfélét találomra.
Inkább valami macskás videó de biztosan ne kutyás legyen Vagy cicák, 18-30 közt
Normális ember hogy talál meg ilyeneket a jutyúbon?
Ez még rosszabb, mint a celebek által nyomatott #maraggyotthon reality
A motorkerékpárt kihagyták.
Ha a szép szó nem használ?
ez gyilkos volt, visszahozta az életkedvem.
Mivel elég levert hangulatúnak tűnik a kedves fórum tagság, így kénytelen vagyok keményebb eszközökhöz nyúlni.
http://youtu.be/On2j6nHBqf8
Meg sportfutómű!
van rücsis alvázvédő flakonos ha lent lesz megpuccerolom és befújom vele.