Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baja biztos nem lesz de sztem annak a kazánnak nem is meleg az oldala... itt a párolgó benzingőz a kérdés inkább. Ha üresen tette le, akkor az sem, viszont akkor űber szopás lesz vele márciusban
Talán nem lesz Baja de én nem tenném oda.
Sziasztok.
Nincs túl közel a vegyestüzelésü kazánhoz?
Pénteken buliba voltunk, egy barát házaspárnál. Na nem kell nagyra gondolni, kis finom kaják, 3 üveg bor... vicceltünk is rajta, hogy utoljára 14 évesen engedtek el úgy a barátomhoz, hogy 8-ra haza kell érni
Na nem sikerült, már 8:10 volt, mire elindultunk - tök üres, kihalt utcák, át a városon, tiszta szürreális volt de valahogy hazaérünk, nem fertőztünk meg közben senkit és agyon sem lőttek bennünket.
Nyolc után nem lehet
Nekem pont most hozott a piros ruhás egy ilyet, mert tudja, hogy szeretem
Ú ez az egyik kedvencem, mikor megjelent vettem egy dobozzal, bedobtam...aztán olyan volt mintha jasbavágtak volna csak mértékkel.
vagy csak 20 rugó lett volna és ki sem jön soha, úgy sokkal olcsóbb és a hideget is meg lehet szokni, ott vannak az eszkimók például..
Mi sokat mentünk ilyennel,hát ezt nem nagyon fogja meg semmi itt a Mecseken. 4kerék plusz a 260 le meg a futóműve ,váltója nagyon rendben van.
... meg 165 LE szívó motor volt a legerősebb, amit kapni lehet... az meg nem lép olyat se, mint a 14 éves 320d.
260 LE-vel annyira rossz nem lehet... de a Mazdák legendásan rozsdásodnak meg ez sokat is zabál A most futó 6-os nekem is tetszik, de ezek az öregek annyira nem.
Még gondolkodtam is rajta, de ugrott, mert drágább volt, mint egy BMW - bár biztos lehetett volna alkudni.
Ha egyszer lesz alkalmad kipróbálni ki ne hagyd!
Ez pedig nagyon finom.
Hidd el nagyon jó kis kocsi. Hát japán gépek rozsdaboglya az összes.
Ez mind egy rozsdaboglya már 6-8 évesen, akkor milyen lehet 14 évesen? Ill. ez nem is kérdés, mert már a felnyitott motortérnél is látszik rozsdás alkatrész, milyen lehet az alja?
Látod, xarakodtál vele, pedig a szagember hogy megcsinálta volna 1 hét határidőre 50 rugóért
Hali !

Nincs valakinél esetleg egy '91 1000 Exup önindító ? Adnék érte pénzt...
Megraktam a gyereket sok jó dologgal. Jótékonysági eseményen vállaltam kiszállítást.
Ez még szép is. Nagyon jó kis kocsik.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/6/mazda_6_mps_2_3_disi_turbo_awd_vegig_mazdanal_szervizelt_dokumentalt_svajci_auto-16441357
De jó hogy nekem még az öreg Fég konvektor van,le akartam cserélni,de aztán rájöttem hogy nem jó,az újak már 230-is kell,ha elmegy az áram,nincs fűtés.Szerencsére apáméknál egy-két lakásban felújítanak,így tudtam szerezni bontott konvektort tartalékba.
Szerencsés vagy, hogy kijön a szerelő, még ha nem is olcsó János. Én már 2 alaplapot cseréltem, egy újat, meg egy donorból valót, az csak 45 volt, de az is sohapján kiskedden került volna bele a kazánba, ha nem autózok érte 400 kilométert és nem szerelem be magam. A másodiknál lett volna egy harmadik is hamar, ha nem ad tippet a szakszervizes, hogy mit nézzek még meg, és cseréljek ha kell, mert persze akkor sem ért rá, mint rendesen