Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet. Ott az autós mozinál van a lőtér, és a rendvédelmisek ott szoktak edzeni. A múltkor, mikor mi lőttünk, akkor meg Túraautó Kupa volt. A célpontjainktól 50 m-re ment a pálya a kerítésen belül
https://goo.gl/maps/UrVtvNtVFMcHt4Pw8
lehet hogy mostanában itt van verseny? mert nagyon lövöldöznek a kiserdő felé.
Az igen jól szétszedted. Miket csinálsz meg rajta?
Készülünk a tavaszra.
Kétféle lihegés van, ez az a fajta, amit alig veszel észre, csak akkor tűnik fel, ha belenézel a céltávcsőbe és látod, hogy ugrál az a kurva cél 10 centit és a közepén az 5 Ft-osnyi lyukat kéne eltalálni
és nem csak a versenytársak lihegnek, hanem én is
Futni nem kell... de pl. Mogyoródon meg Debrecenben is dombos a pálya, kell fel-le caplatni az hőségben pont elég. Van évi 1 verseny, ahol ezt a 25 pályát délelőtt és délután is meg kell lőni... haver, aki megnyerte, azt mondta, kizárólag az állóképességén múlott. Volt, aki be se fejezte, úgy elfáradt du. 4 re reggel 9-től.
Úgy könnyű 4.nek meg 3.nak lenni, hogy a versenytársak a 25ből a 10.nél már lihegnek. Meg a céltestet sem találják el. Azt hittem komolyabb versenyekre jársz.
Ja értem ez ilyen biatlon féle. Futni kell meg lőni. Én meg azt hittem hogy légpuskával kell lőni aztán át sétálni másik pályára aztán megint lőni...
Sokkal komolyabb erőnlét kell hozzá, mint gondolná az ember... menni kell a pályán, vinni a felszerelést, lőállásban lefex, lő, felhúz, lő, feltápászkodik, irány a köv. pálya - és 25 van... sokan (főleg nyáron) 10 után már lihegnek, mint a kutya na próbálj úgy távcsővel célozni 30-40 méterekre úgy, hogy 15 mm-en belül kell lőni... plusz beraknak állva lőhető célokat is, amin 25 mm-t kell eltalálni, de sokaknak a tenyérnyi céltestet sem sikerül.
Reggel indul a verseny hűvösben, délre van vége 30 fokban - közben melegszik a puska, változik a sebessége, ezzel a röppálya is. Plusz a legtöbb pályán változó irányú szél. Tehát miközben nem lősz, állandóan matekolsz fejben... pihenésképp El szoktam fáradni a végére...
Hát ezt érdemes volt végigolvasni.
Hát, nálunk ez nem így meg. Egy hét után szerintem már járni sem tudnék.
Rájöttem nem érdemeltek meg semmit. Se stadiont, se kis vasutat, se vonatot... Lófaszt a seggetekbe.
Aztán ugyan milyen kondi kell hozzá? Lábra gyúrsz vagy bicepszre?
Nekem bejön az új sportom, a lövöldözés nem kell szaladgálni benne... kondi az persze kell hozzá, ezért lassan el is kezdem a felkészülést, mert 3 hónap múlva indulnak a versenyek. Belépek a Honvédba, és akkor már az OB minősítőkön is indulhatok. Javítani kell a felszerelésemen is, meg némi gyakorlás...
2020-ban volt két 3. helyem, meg négy 4. - ezeket fentebb szeretném vinni, és meg is van rá az esélyem, sokat tanultam eddig is, és tudom, hol kell javulnom.
Mert nem jól csinálod... Ha meglátod, hogy valami agyromboló szart néz, akkor odamész, hogy "drágám, kedvem lenne egy kis szexre, engedj, odabújok" és 1-2 hét múlva már be se meri majd kapcsolni a TV-t
Akkor én halmozottan hátrányos helyzetből indulok, mert általában a sport de a labdajátékok kiemelten nem érdekelnek. Max. a téli olimpiát szoktam néha nézni mint síelős, bobos, jégkorongos számokat. (akkor gondolom nemsokára pár téli olimpiát is rendezünk, csak ahhoz is kell építeni még pár stadiont)
Persze. Nem a gazdája vagyok, csak a férje. (bár azt rendszeren megkapja, hogy baromira az elveim ellen való az ilyen és a hasonló venezuelai, török, mexikói érzelgős sz&rakodás)
Meg kell szeretnünk a focit az a jövő mi is majd túra helyett focimeccsre járunk jó állampolgárhoz illően
Tudom hogy az asszony nézi de engeded neki?
Egy ilyen kib&szott, stadionépítő tetves kormánytól mit várhatnánk mást? A biztosra mennek 2022-ig.
RÓLAM feltételezel ilyet? Én még 10 qrva percet sem láttam belőle, csak a kedvetekért regisztráltam és a képkockákra kattintva kimásoltam őket. (TV-t sem nézek már vagy 10 éve)
Nők nézik az ilyeneket.
https://www.rtlmost.hu/ejjel-n...
Regisztrálsz és nézheted bármelyiket. Egyébként a tegnapelőttiben láttam meg, mikor bementem a nappaliba.
Hihetetlen, hogy ezt a szart nézitek... nekem attól kifolyt az agyam, hogy az epizódban megkerestem Ádámot
...de mivel úgy látom, sokan nézik, lehet, bennem van a hiba? Nem fogjátok elhinni, de amióta ez megy, most néztem belőle 10 percet összesen...
Akkor most már hívhatjuk ÉNB Ádinak? Majd egyszer még büszkék leszünk rá, amint pénzért fingik valamelyik sztárbansztár vagy hasonló szarban
Mert nem is tudtam, régen jártam a garázsban... tök jó a cikk, az eredeti 20 milliárd már 75-nél tart, és még hol a vége lölö ebből is kivesz azért, biztos ami biztos
Igaz, Szentesen ott az infrastruktúra egy ilyen szereléséhez, de csak jó lesz még1et építeni Szegedre is
Itt az emelő, ami kb. 40 m vonatot egyben felemel, úgy, hogy még akna is van alatta... ezt már a 2000-es évek végén csinálták, full korszerű. Még dolgoztam is benne, mikor a vasúti cég alkalmazottja voltam 1,5 évig 2010 környékén