Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hozzá ne nyúlj. Olyan ritka a szép gyári FZ mint az állat. Más kormányt akarsz vagy csak megemelni a gyárit ?
Itt van az orrod előtt egy bélyeg méretű képecske, ha rákattansz, pont láthatod, milyen magasan van az FZ kormánya... így eredeti.
Az FZ inkább túra mint sport annak fent van a kormánya nem úgy mint az FZRnek szerintem felesleges lecserélni. Tacskó kormányra.
A képről nézve ő nem túl magas, rövid karokkal, meg már öreg is sztem kevésbé akar hasalni. Ez nem lesz egyszerű... mert az FZ alapvetően hosszúkás motor
Megoldható, de ha azt akarod hogy szép is legyen, akkor az elég sok meló és pénzlenne. Viszont a képet elnézve, én ezt a motort nem b&sznám el ilyesmivel. Ez így gyári, így jó ahogy van.
Átalakítani olyat szoktunk (legalábbis én) ami már eleve eltér a gyáritól, vagy épp úgy is felújításra szorulna.
Persze. Néhány csavar fogja az idomot, azokat kell kitekerni idomot levenni, és eltenni biztos helyre, mert ha szép és eredeti, akkor többet ér, mint a motor
Egy magasabb kormány se árt, mert idom nélkül hüjjén nézel ki rajta pucsítva. Igazán kényelmes úgy sem lesz, mert a lábtartó hátul van, de ez megxokható.
Sziasztok! Fz750 emet szeretném nakedesre meg csinálni! Szerintetek meg oldható! Esetleg ötletetek van?
Szia. Eléggé rég jártál itt.
Buék urak
Ez igen, a zöld motorok mindig is tetszettek.
Azt hiszed hogy hagyom magam a netről letöltött, évekkel ezelőtti képekkel megtéveszteni?
Most már itt sem.
Ez a kép nem tegnap volt Gondolom múlthéten kedden
Sanya már megint össze-vissza beszél. Itt ma is tök jó idő volt.
De ez minden fillért megér, mert ez egy HONDA! És egy HONDÁT sosem ad el az ember, pláne ha az injektoros! (oké, én már kettőt is eladtam, de nekem lehet)
Itt se
Nem is esik a hó.
Ha így esik továbbra is a hó,reggel káosz lehet.
Majd megirom mennyibe került.
Ez nem lesz valami olcsó.
Nem én szedtem szét.Szerelönél van ö küld képeket.Teleszkóp karbantartás,olajcsere,nyomáspróba,karbitisztitás és szinkron.