Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szivedre akartam írni
Jó èjt Sanyi!Ne vegyèl mindent a szívére.Sport közben amúgy is mindenki izzad
Jó éjt Urak!

Elköszönök,mert amúgy sem volt valami jó napom.
Nem szólunk le sportágakat csak azért mert nekünk esetleg nem fekszik,vagy nem érdekel. Nem jól gondolom?

Most nem azért mert én is egy " egy izzadtan futkározó atlétatrikós szerencsétlen" vagyok,mert szarok rá ki mit gondol erről.Csak bántó magáról a sportágról így véleményt nyilvánítani.
de hát Sanya nem érted?
egy nidzsa nem rohangál össze-vissza
Ne csináld! Vidd el onnan azt a kólát! Még egy asztalon sem szabad tartani őket.
Én soha nem szólnám le azt aki mozog,sőt! Inkább bíztatok mindenkit hogy tegye! Tök mindegy milyen szinten,csak csinálja,az a lényeg hogy elkezdte. De hogy milyen hozzáállás ez!

" egy izzadtan futkározó atlétatrikós szerencsétlen"

Nem kellene ezt. Nem vagyok büszke rád Józsi.
vbk
Megkóstoltam tisztán is!Csak hát........mindig kólával iszom a bort
nehogy azt mondd, hogy bele öntötted a citromos Pepsit
Köszönöm a bort!Finom
Én (jó, ez inkább 16 éves korom utánra igaz) sosem utcai f&szagyerek akartam lenni, annak előbb-utóbb úgyis pofáraesés a vége. Egyszerűen mindig is tetszett az a mozgáskultúra és a távolkeleti filozófia, én ezért szeretem. (harcolni és győzni ott vannak a lőfegyverek )
Az van hogy 5-8 percnyi hajtós edzés után kiszakad a tüdőd és ott esel össze a fáradtságtól ha kocsmai parasztgyerek style-ban nyomod. Ha meg mozdulatsorokat-technikákat gyakorolsz hosszabban (min. 20 perc, aminek a te szempontodból értelme is van) akkor úgysem teljes erőbedobással csinálod. (mert az visszavisz az első esethez)
Pedig jobban jártál volna, ha az atlétikát fejleszted... hiába harcolsz, abban ott a lehetőség a vesztésre - de ha jól el tucc futni, garantált a siker
Én ilyen távolkeleti harcművész izé voltam már gyerekkoromban is, az atlétikafélék meg a hasonló marhaságok sosem érdekeltek. (mégis állandóan azzal b&szogattak, pedig megmondtam már akkor is a tornatanárnőnek hogy én nindzsa akarok lenni, nem egy izzadtan futkározó atlétatrikós szerencsétlen )
Mostanra meg van hozzá hely, még idő is így csinálgathatom. (visszamentem volna már rég aikidozni is ha nem ilyen munkarendben dolgoznék)
Én nem normal user vagyok én energiától túlfűtött user kell az + kiló bele
Normál edzéshez felesleges ennél nehezebb zsák, nem követ törni akar megtanulni az átlag felhasználó. (egyébként ez sem leng nagyon még durvább használatnál sem)
Amit hiányoltam róla az az alján a D gyűrű amivel lazán meg lehetne akasztani a padlóhoz, mikor kérdetem akkor mondta hogy nem igazán javasolja is alul rögzíteni de te kérj rá azt is. (varrjon rá, jó az ha van)
Mijafaxnak neked boxzsák? Úgy tudtam, nős vagy... Vagy az asszonynak vetted, hogy azt üsse helyetted?
Én is intéztem hozzánk anno még a nehezen bejutás időszakában három volt kollégámat akikkel együtt dolgoztunk sz&r helyen röhejes fizetésért, aztán a háromból kettő sz&rban is hagyott. (azóta senkinek sem segítek ilyen téren, mindenki oldja meg a problémáit mert vannak akiket "nem lehet megmenteni" mert nem a földön állnak)
volt 70gk zsák is
Nem vaterás volt hanem valami gold akármi
Mondjuk én a 180-assal kissé ráqrtam mert felakasztva a garázsban épp leért a földre. Kicsit rövidebbre kellett vennem a láncot és úgy már épp nem ér le, úgy használom. (szeretem nagyon )