Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is akkor lesz minden f&sza ha elkészül a "garázs" teljesen, úgy ahogy megterveztem. (kb. 70nm hasznos beltér ízlésesen kialakítva, ebből 36nm csak ilyen szabadidős helyiség lesz, a többi meg a műhely+autó tároló rész)
Nem jól írtam, ez alapból préselt szivacshulladékkal van tömve és én tömtem a tetejére rongyot. (a szivacsdarabkák annyira bele vannak préselve hogy próbáltam próbaképp kimarkolni belőle de esélytelen volt)
Általában bőrhulladékkal vagy ronggyal szokták tömni. (a bőr ha nagyon összetömörödik, na az "visszarúg" az tényleg rohadt dolog, homokkal meg eleve nem is töltik mert az összetömörödve letépi a vesét olyan kemény lesz)
Ez pl. ronggyal van, alapból jó de a használattól kissé igazodik benne a cucc és nem tölti ki teljesen a zsákot, így a közepén (ahol általában ütve van) felpuhul és "bebicsaklik" . Ha kicsit keményebbre tömik új korában akkor a használat közben eligazodik és akkor lesz pont jó. (nekem jó 25 centit kellett belepakolnom a tetejébe annyit tömörödött, kitöltve most így teljesen jó)
csináljunk ide is egy safe zone-t, ahol mindkni biztonságban érzi magát és semmi offenzív dolog nem történik! :D
nekem is sok ázsiai témájú könyvjelzőm van chrome-ban :D
néha fordítva lehet jó :D
jajj de jó lenne ház meg garázs és lehetne ilyenem! (egyből a szauna meg jakuzzi mellett :D )
Én is csak ezért nem lépek... H_a errefelé 3-400-at megkeresel már nem nagyon érdemes az egyszerű matek miatt lépni. Egyedül a többi körülmény (biztosabb a dolog, nem szerencse kérdése ilyen helyre kerülni, és a sok finomság, amit akkor érzel -munkaidő, szabadságok, etc- amikor külföldiekkel kell kapcsolatban lenned.)
Majd nem megy, mert az ilyen határozott idejűvel csak szív. Nem lesz lakáshitel, semmi.
Nincs igazad, mert gecirekurvára nem nyugati fizuról és KÖRÜLMÉNYEKRŐL van szó. Egy komoly szakmunkásnak szerinted nyugati bér 900euró? TALÁN minimálbérre bejelentve, semmi 13 és 14. havi bér, gondolom lesheti a fizetett szabit, örül ha elengedik egy hétre és kész. Ez éppen annyira nyugati, mint a lakbér és szolgáltatások. Éppen annyira. (teljes bérköltséggel meg ne nevettesd ki magad, tudva a magyar kkv-s mocsár ilyen jellegű fegyelmét :) )
akkor miért nem? Ahogy hallom kurva jó lé és kalandos is.
nagyon utálom az igazán kemény zsákokat. Tökre nem tesz jót az ízületeknek. Azt meg a fenetudja, hogy mitől van jó zsák, ami konstans tömöttségű és keménységű és miért van ami változik.
Ha gondolkodsz rajta az már jó mert én minden mozgásformát támogatok. (látod ezt sanyi?) Én jelenleg épp most fordultam át a jobb oldalra a hűtő felé hogy kivegyem a nejem szülinapi tortájának a maradékát és kivégezzem.
Én aktív testépítő voltam, egész 20 éves koromig, de aztán nem épült tovább, sőt, mostanában úgy tűnik, mintha kezdene leépülni bár pocaknál látni némi épülést...
Most vagyok ajtóèpitő.
Szóval aktívan sportolok
,
Gondolom sose öltöztél át torna órára a tanár meg kérdezte: Józsi! Tornazsák? Te meg nagydurcásan mindig azt válaszoltad: nincszsák!
Én korosztályos 10km futóversenyen 2. 10éves voltam sakkoztam a postásba az unalmas volt a mozgalmas sportot szeretem.
Mennyit képesek vagytok ugrálni... Én 6-ban iskolak közti sakkbajnok voltam , meg többszörös matek verseny győztes
-4 igazán kellemes az idő
Azt hittem ajtót építeni
Èn testèpiteni jártam3 èvet.Akkor látszott is jól,aztán elmaradt munka ès egyèb dolgok miatt.Azóta eltelt 15 èv ès megint gondolkozok rajta.Csak gondolkozok
Amúgy akkoriban épp kezdő szinten karatéztam mert nem volt más de szívem szerint Judóztam volna ha az lett volna itt, a Kendora meg gondolni sem mertem mert talán akkoriban még Pesten is ritkaságszámba ment, nemhogy vidéken (ennek ellenére a tanárok állandóan azzal b&sztattak engem meg a szüleim hogy járjak atlétika különedzésre mert hogy milyen jók a képességeim, mindenféle felmérőkre kellett mennem különben szaktanári figyelmeztetéssel fenyegettek, egészen addig amíg apám be nem pöccent és ki nem jelentette hogy "ha a fiamnak nincs kedve hozzá akkor nem fog járni sehova és kész" onnantól ugyan folyamatosan kettest kaptam tesiből de nem érdekelt)
Ja, amikor anyámtól meghallotta a Kendot az egyik nagyeszű tornatanár,azonnal fény gyúlt a fejében és onnantól meg voltak győződve arról hogy mivel van vívócsarnok a városban, én oda akarok járni. Gondolom azt hitték hogy kard-kard, a többi meg egy gyereknek tökmindegy. Persze én besztrájkoltam már az első bemutató edzésen ahol kiderült hogy sem brutál fekete szamuráj páncél, se bambuszkard nincs, helyette egy vontatókötélen fehér műtősruhában, fémszitával a fejen egy vékony fém pálcával kell ugrabugrálni előre-hátra és bökdösni a másik felé (sanya lehet hogy megint csalódott bennem egy újabb sportág miatt de mentségemre szolgáljon hogy 1986-ot írtunk és épp akkoriban néztem vhs-en vagy 40x németül a Ninja színre lép-et és a Ninja bosszúját )
B&szki sanyi általánosban negyedikes voltam mikor ezt mondtam a tornatanárnőnek. (elnézést, biztos nem lett volna szabad de nekem 10 évesen a Sárkány Közbelépből Brucee Lee inkább volt példakép, mint az iskolai sportnapon az atlétában szaladgáló nyolcadikosok akikre mutogattak hogy "nézd meg fiam olyan lehetnél te is ha....")
Tényleg unom már hogy lassan semmit sem lehet leírni/mondani mert valaki magára veszi, elkezd kombinálni aztán jól megsértődik miatta.