Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én első körben a gyertyákat nézném meg milyen állapotban vannak.

Mondjuk a tiédben már benne van a változó szívótorok. Az nem véletlenül 6-7-nél emelkedik mozdul meg? Csak egy ötlet.....
Ú bazz, neked nincs szerencséd. Remélem a többiek tudnak segíteni.
Sziasztok! Pár tippre lenne szükségem. RN19-nél jelenség: eleinte 6-7000 feletti fordulaton rángatás. Ekkor még azt hittem hogy a gyorsváltóm szenzora szarakszik. Kiiktattam, majd maradt a hiba, viszont 6e alatt teli gázra is szépen reagált. Majd pár km után megállót tartottunk, és itt már alapjáarton le is állt. Majd nem tudtuk újra indítani. Én gyújtásra gyanakszom, esetleg kontakthiba. Nem háromhengerezett, ezért a trafót kizárnám, meg az injektort is. Akksi, töltés tökéletes, sokadszori próbálkozásra is tisztességesen tekeri a motort. Esetleg valaki járt már így?
Itt van fent "szervizkönyv", vagyis inkább szerelési kézikönyv hozzá: http://www.blackbears.ru/index...
2.45 liter emlékeim szerint
Grat szép! :-)
jobb mint egy 06os 10r? pedig arra gondoltam h az lesz a következő motorom
2,5 - 3 liter körül
Valaki tudja esetleg mennyi hűtőfolyadék megy bele kb?
Hali!
1.1 ér hoztam el. Remélem tartós lesz a barátság
Szia. Gratulálok a vásárláshoz,jó választás nekem is ilyen van.
Megkérdezhetem mennyiért tudtad elhozni?
Előre is köszi a választ.
Üdv! Elhoztam a gépet végül. Kellemes meglepetés volt a gép. 2006 os zx10r adtam el idén de annál sokkal jobban tetszik. Mind a futómű a fék az ereje. Nincs leharcolva. Remélem jó társam lesz
Nekem is a régebbi zx10r van előtte 2006-osról váltottam 99-es R1-re, pont ezért nevettek ki a gsxr fórumon. A lényeg sokalltam a régi árát, lassan nagykorú motor.
Nem tudom lehet nem pont 98-as volt, de az első széria az tuti.
2001ben volt átdolgozva ha jól emlékszem a 98as első sorozat ,en olyat néznek vagy rn12
Szerintem is a RN12 a legszebb.
Volt fen egy 98-as 9 ezerrel, az kellett volna neked.
Meg kell várni a januárt
A jó lehet, de 1.2-ért nem hiszem, hogy jót kapni. :)
Köszi szépen. Rn12 tényleg szebb de abból ennyiért valami retket lehet venni. De nekem ez is tetszett régóta főleg a hátsó része. Nézhetnék drágább motort de mivel másra gyűjtök így ennél többet nem áldoznék rá, így ebből kell kihozni a maximumot
Azt nem mondanám hogy az rn12 vagy a 19 rosszabb. Vagy hogy többet eszik. Jó 12es" aranyat "ér és szebb is.... Szerintem
Sok sikert a vásárláshoz! 1.1-ra alkudd le :D szezon vége felé haladunk :p
Gyuresz46!
Gyertya: CR9EIA-9 www.zsu.hu-n olcsó ;) kb. fél ár mint máshol, olcsóbb mint angolból.
Olaj: 10w30 vagy 20w40 a gépkönyv szerint. Ha olcsót akarsz akkor Mannol 7812 10w40 fullszintetikus ester olaj nekem most ezzel fut. Ha drágábbat akkor meg Motul 7100 10w40.

Sedu!
Lehet, hogy kapsz ennyiért újabb generációsat, de az más szerkezet, nyűgösebb, bajosabb, erősebb-többet zabál. És amit abból kapsz az az alja, ebből meg ennyiért ez a top állapot. Szóval nem mindegy. Én teljesen elégedett vagyok ennek a 150 lóerejével és az alacsony fogyasztásával túratempóban. Viszonylag ez egy stabil széria, a generátor és fesszabályzó hibán kívül nagyon nagy bajok ezzel a típussal nem voltak....van ég bennük anyag, nincs agyonra kihegyezve.
Nagyobb az esély ....esély lemaradt