Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem volt 2 is a 2003-as szériából,qrva jó motorok voltak.
Most szeptemberben vettem egy 2005 R1-et,eddig mentem vele 1000 km-t,eddig jónak tűnik.
A 2002-es volt a legstabilabb. :)
Nagyon probléma mentes motor.
Ez kemény
Az eggyel öregebb szériáról esetleg valami infó?
Szeria hibait megosztanad estleg?
2006-ost ha találsz vedd meg!
Az rn19 kuplungagy es kosar meghibasodas garantalt. Utestol fuggoen 20-40e km nel a kosar szegecsei lazulnak. Ezt ujra lehet szegecseltetni, de a kuplungagy meg el is reped a szegecsek furatainal, ezt az alkatreszt mindenkepp meg kell venni. Termeszetesen a yamaha a legdragabb a japanok kozott alkatreszben. Kuplungagy 470€, kuplung kosar 800€. vasarlasnal alaposan vizsgalni. Megbizhatosagra ennel jobb valasztas a 2009 es big bang. Ott a vezlancfesz a gyenge pont, de amugy elegge jol sikerult.
Sziasztok,
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy az R1 szériákat nézve melyik volt a jobb széria megbízhatóság szempontjából: 2004-től 2006-ig vagy a 2007-től a 20008-ig széria.
Van sok mende-monda de jobb lenne a tulajoktól hallani mik a széria hibák.
Köszönöm előre is a válaszokat.
Eladó a képeken látható alkatrészek.1998-as évjáratú Yamaha Yzf R1-ről származik. Komplett első fékrendszer ami magába foglalja: felső fékmunkahenger(karral és fékolaj tartállyal) , fékcsövek és féknyergek , hibátlan állapotban ára:50.000Ft Üresen a kormány plusz a kormány felfogatók:25.000Ft vagy egyben az egész kormányostól , fékestől , markolatokkal..stb ahogyan a képeken is látható.:70.000Ft Posta megoldható vagy személyes átvétel.
Eladó a képeken látható magyar forgalomban lévő 1998-as évjáratú Yamaha Yzf R1 főváz , hozzátartozó blokk fél , rendszám , törzskönyv-forgalmi. Ezzel saját motorodat forgalomba tudod helyezni.
Ára:80.000Ft
érdeklődni itt lehet: apriliakk@gmail.com
Par kep
Sziasztok,

Van fent egy zalai 2008 as piros fehér R1 1.6 mill. A baratomat erdekli elég erősen, annyira hogy megkérdezzem mire figyeljünk ha megnezzuk. Sosem volt yamahank a szokásos kopoalkatreszeken kívül mik a tipushibak amire kell figyeljünk. Előre is koszonettel
Sziasztok! 2005 r1 a 11-es hibakóddal baszott fel agyilag. Tud valaki valamit erről a hibáról? Köszi
Elkelt
Szia Leo Vince dobok meg vannak meg? Milyen összekötökkel,Rn19re lenne...
Szia Az Rn19hez átalakitott gyari dobok meg vanbak meg,ha igen mennyi lenne az ara?
Van pár eladó alkatrészem,ha valami felkeltette az érdeklődést írj:zolimotor@gmail.com
Sziasztok!

99-es R1-hez keresek első teleszkópot!
Csavarozhato Gb racing blokkvedok vannak rajta de meg nembontanam meg.ha valtozna a helyzet irok!
PP lábtartó, és ha van carbon védőburkolatok...
Hali!hat inkabb egybe szeretnem,kiveve ha valakinek gyarira alakitva kellene a motor.abban sincs 18ezer kilometer..mi erdekelne?
Hali! Extrák külön is eladók esetleg?
Szia
Ha még aktuális nekem van egy Graves rendszerem eladó!
Itt korábban már volt szó az RN12 kuplungjáról. Általános vélekedés, hogy az új is kis idő múlva zörögni fog. Ha hibamentesen teszi a dolgát ne foglalkozz vele. Az enyémnek is van hangja, most van a motorban/kuplungban ~37000km. Mondjuk gyilkolni nem szoktam.
Nem tudom mire kell figyelni, mert soha nem volt vele problémám. Gyári speckónak megfelelő minőségi olaj legyen benne meg elegendő hűtőfolyadék, aztán nagy baj nem lehet.
Üdvözlet
Ha erdekel valakit egy rn19 bazzaz kiporges gatlos gyorsvaltos elektronikaval,pp labtartoval,driven allithato,versenykormannyal hyperpro stabival meg nemtudom mit hagytam ki az irjon.van hozza palyaidom,gyariidom de van rajta egy csuszasnyom is