Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem igazán van időm használni sajnos.
Végül is a garázsban elfér, de ha valaki egy rendbe rakott gépet szeretne és megfizeti az viheti. :)
Ennyi év után mégis eladó?
Ha jól emlékszem lap timing és a startgombal indul de .....regen használtam
Hali!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, ezt a kis számlálót hogyan lehet elindítani? stopper vagy valami vissza számláló

köszi
Ha valaki esetleg venni szeretne:

https://www.kepesmotor.hu/yama...
Tudtok ajánlani valami értelmesebben kinéző nem túl horror rendszámtartót RN19-re? Sóher vagyok megvenni a puigot 25-ért.
Hali! Most lettem rn12 - es tulajdonos. Tudnátok néhány gondolatot írni, hogy mire is kellene odfigyelni, ha pl van egy kis kuplung hangja meddig mehetek még vele? Ha lenne valakinek elfekvőbe sport dob vagy rendszer, vagy ahonnan tudnék venni azt megköszönném ha leírná! A válaszokat előre is köszönöm!
Hali. Van elfekvőben egy faragott R1 dob összekötő csővel együtt. Egy tizesért megvàlnék tőle. Üdv mindenkinek.
07-08-évj-hoz üléspúp szép állapotban,posta oké.Érd:zolimotor@gmail.com
Valami kontakt hiba lehet. Nézegesd végig az ülés, tank alatti csatlakozókat, üzemanyagpumpát. Az oldalsztender kapcsolója is viccelhet meg. Feszültség szabályzó nem valószínű, mert akksiról is mennie kell a motornak.
Sziasztok! Valakinek lenne ötlete, hogy mitől állhat le menet közben a 2002-es R1-em? Jellemzően meleg időben csinálja. Egy pillanatra kihagy, kijelző nem kapcsol ki és hibakód sincs.Esetleg a feszültségszabályozó?
Köszi szépen
Logikusan a kerekített kifelé néz. Azaz mikor old könnyen szétválaszt.
Sziasztok.
2002 es r1 Ben szeretnék lamellakat cserélni. Mindegy hogy hogy teszem bele a fém lamellákat?
Egyik fele le van kerekítve.
Eladó Yamaha R1 99 magyar papiros üres váz, motorszámmal, rendszámmal. Ha valaki forgalomba helyezésen gondolkozik.. :)
Érdeklődni emailon:patvaros87@gmail.com
Levesz lecsiszol lefested azt 30perc alatt olyan mintha új lenne
Szia. Tükör mennyi lenne?
Nekem is sikerült eldőlnöm :( Ennyi sérülés történt, de sehol nem tapasztalok szivárgást, simán kicserélhető ez a kis védőlemez, vagy figyelni kell valamire ha leszedem?
Arrafelé nem árulnak kawasakit? :-)
Illetve ha lenne valakinek 2005 körüli eladó jó állapotú R1-e egyik ismerősöm keres megvételre.. :)
Keresek komplett blokkot R1-be 98-00 4xv motorkódút. Ha valaki tud vagy hallot valami akkor ne tartsa magába. Köszönöm
Mérd ki a vezetéket, lehúzod a műszerfalnál a csatit, a lesarkalt két szélétől befelé a második csatik egy fekete-piros, meg egy fekete-fehér vezeték. Ráadott gyújtásnál a fekete-piroson kell 12V mérned úgy hogy az a pozitív, a másikon meg szintén 12V-ot hogy az a test.
a történet az hogy kapott egy másik blokkot.....de az előzővel is villogott
eddig villogott 10 et 3mp szünet majd megint 10 villogás de ha ráadom a gyujtást és ha beinditom akkor is.....most már egyfojtába világit