Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most már jó!
Igen én sem tudtam!
Sziasztok fiukák, elmentem csajozni, Sanci alkat puszó
Drága Judy, most már engem is érdekel a kis storyd-Andi
Csak szokás szerint adod önmagad

De mi tudjuk mi az igazság
Én kérek bocsánatot gyerekek.Öszinte leszek az elmút 3 napban 4 férfival voltam eggyütt!Ha azok is írni tudnak akkor annyi!
Lehet most hackeli Zozo mester
nekem se megy sajna
Hogy ronda vagyok?Nem tudom kinek nincs fenn fényképe! Ide még 1 monstert is felraknak!Bocs az 1 motor!
Nekem is van 1 ilyen sztorim!Van egy unokatestvérem annak van 1 apósa az ismeri a Meggyesyt az ismeri a Gyurcsányt az ismeri a Bush-t.Szólj ha kell protekció!
Hö - Hö

nyelek egy nagyot
Próbáltál mostanában beírni az oldalra? Nekem nem megy!
Ogre persze, hogy lesz meeting elötte, majd megbeszéljük
Hűűűűűűű-Haaaaaaa!

Kemény story, nem lehet igazságot szolgáltatni.....
Na de fiuuugggg..... ennyi pasi egy csaj ellen
én is hagy..

Hát akkor:

Kedves pajzs!

Az a fajta vagyok, akit úgysem beszélsz túl, és nem magyarázod meg a dolgokat akkor sem, ha 1000 % - ig igazad van. A jog világában ez nem szokás!
Lenne pár hozzáfűzni valóm, de nyelek egy nagyot!
Bár nagyon sok mindenben nincs igazad.........
Okos enged! - tartja a nem is oly ostoba mondás.

És kérlek, bocsáss meg, amiért nem akartam nemecsek ernőset játszani!
Részemről felfoghatjuk kiállásnak!
De ami fontos: ha valakiről hallok 1 dolgot(lehet az rossz, vagy jó), nem feltétlen az jelemzi azt az embert, és annyi jó példa vanaz életben, hogy nem lehet ilyenek alapján embereket megítélni! Legalábbis nem ilyen nyílvánosan!

all you need is love
Szia Ogre!
Naná, hogy lesz! Azt addig még pontosítjuk, de nyugodtan tervezd be az indulásba, hogy idejében felérjetek!
Kedves Judy!

1. Kezdjük az eljén a nevem pajzs és nem Pajzs
2. Elnézném a faragatlanságod, és elolvasva az elmúlt napok "megnyilvánulásait", nem csak rád gondoltam de milyen fucsa más értett a szóból, te miért nem
3. Nem állunk ki mellette, de ez hidd el nem ide való, szerintem te se írsz naplót a mindennapjaidról a fórumra,
4. Minden ember más, milyen alapon ítélkezel pont te
5. Nem hiszem hogy olyan ember vagy akinek makulátlan az élete vagy igen
Viszlát!
Kedves Pajzs!

1. Mint már írtam, teljes mértékben igazad van!
2. Kérlek, nézd el nekem faragatlan modorom, bár elolvasva az elmúlt napok "megnyilvánulásait", hát, hogy is mondjam, nem az illemről tettek tanúbizonyságot.
3. Nem mocskolódtam indíték nélkül, és ezért - ne haragudj meg érte - nem szégyellem magam!!! És igazából az sem hat meg, hogy nem ismerem személyesen. ENNYI!!!

Viszont: annak örülök, hogy mindennek ellenére, kiálltok mellette, hisz Ő is csak emberből van összegyúrva!

Üdv a csapatnak!!!
jaja,ogre jót kérdezett.közös bevonulás?amugy helótok
Hi!

Én valszeg valaki mögött a hátsó ülésen
Kedves Judy!

1. Nem szeretem magam ismételni,"16764"
2. Az ilyen dolgok szerintem nem ide valók
3. Ha már "mocskolódsz" hogy klubtársam szavaival éljek akkor igazán felvállahatnád magam
4. Én úgy gondolom, ha vkit nem ismersz arról ne alkoss véleményt se jót se rosszat elvégre milyen alapon teszed azt
Nincs miről beszélni.
Más. Hogy mentek a demonstrácóra? Lesz elötte klubos gyülekezőnk és együtt?