Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Én mint ebben a témában tudatlan emberke, világosítsatok fel.
Ballu-hoz hasonlóan én is szivesen kipróbálnám a pályán motorozást.
(pl. a H.ringen, mert az van a legközelebb hozzám)
Visszamenőleg elolvastam a jó tanácsokat, de akad még itt 1-2 kérdés.

Számomra valószínüleg elég lenne első alkalomra egy 2x20 perc a lassú csoportban.
De pályára való bejutásról nincs szó sehol.
Tegyük fel én Szept. 20.-án (szerdán) szeretnék menni, akkor azt előre telefonon le kell egyeztetnem?
De mivan akkor ha szakad az eső, hó...?
Vagy lehet-e olyat, hogy reggel megjelenek a kapuban, 3-at dörömbölök, befizetem a 6500-at és már is mehetek be várni arra az időre mikor indul a lassú csoport?
De addig hová kell mennem? Van valami parkoló? Mehetek a pályaszélére nézni a többieket?
Vagy van arra lehetőség, hogy nem akarok menni a pályán, csak bemenni megnézni a benneteket?

Nem teszek fel több kérdést, mert ez már így is kész regény!

A VÁLASZOKAT PEDIG ELŐRE IS KÖSZI....!!!
Hali!
Láttatok már ilyet? hol lehet kapni? vagy ez egyáltalán felnicsik? (szerintem lehet festés nem!?)
melyik évjáraton? Mert szerintem nem ua!
dob elötti csö,az összekötö,mekkora?hänyas atmerö?60as ?
koszi
Ja 210-el a célegyenes végén
Sziasztok!
99-es R6-hoz keresek hátsó lánckereket, 48-as a gyári attól nagyobb kellene.
Köszi.
Ha minden jól megy, mi kint leszünk! Keress meg, ha gondolod!
hát majdnem hogy ugyan annyira lakok mindentől:) 177 H.ring, 270 a P.ring. hát km-be nem ugyan annyi de az idő amire leérek az talán 60 percel hosszabb.. a pesti forgalom miatt. hát igen. utánfutó lenne mindenképpen! hát igen lehet lenézek pénteken
A pring 20 ezres árában már benne van a transzponder, ami 2500 ft és nem kötelező - de érdemes .
Jól tudod:
Hring 10e=4*20 perc (hidd el elég annyi, még aktív pályázók is sokszor elfáradnak)
Pring: 20e= kb7x20 perc

Kérdés hol laksz, mert az utiköltség, a szállás, kaja stb mind növeli a ktg! Ha pl Bp:ről mész le Pringre, és reggel indulsz motorral, mire este hazaérsz totál ki leszel a 7x20 perc + 400 km után!
Ha tudod vidd oda inkább utánfutóval! Persze csak ha messze laksz!
Péntek Hring, ha más nem, gyere ki és nézd meg közelről!
8-adika ugye!? Hring nyiltnap? az hogy van 4x20 min nem!? és 10.000? 15-ikei főnixre gondoltam elnézek mert megy egy két haver. vagy ott nem lehet menni? az viszon 20.000. vagy felvilágositanátok
Ja, én 2.10-el kezdtem, de az én vagyok!
Persze ez féltávra volt igaz!
Ne izgulj, mindenki ott kezdi ahol te! És mindenki ott végzi, ahol Sanci!
Baluu: még pár dolog, hogy én is hozzá szóljak!
Az ideális ívet keresd, de ne vonaltól vonalig, mert elzárod(hatod) a téged előzők útját! Ha hagysz 1-2 métert (nem a belső ívtől, inkább a külsőtől), nem lesz gond! A többiek tanácsa mind hasznos, csak magaddal foglalkozz, ne mással! A gyorsabbak tudják, hogy kerüljenek ki! Elsőre lehet, hogy 1-2 előzés ilyesztő lesz, de aztán rájösz, nincs ott gond!
FONTOS: ha lejössz a pályáról és elindulsz haza ne feledd, a közút nem pálya, ott ésszel!
Jó motorozást, gyere ki jövő pénteken!
Mi is keressük ám a friss húst!
Nagyon köszi mindenkinek! Őszintén.. csalódtam bennetek (pozitiv irányba) nem gondoltam hogy valaki is visszair.. erre... na szal köszi!
Hi. Senkivel ne törődj, csak azzal ami elötted van. A tükröket felejtsd is el, senkivel nem kell versenyezni, nézd be mindig az elötted lévő pályarészt. A pályáról lehajtást csak a legvégső esetben válaszd, magadtól is rájössz de szinte mindig lehet elég mélyet dönteni, hogy bevedd a kanyart. Hátsófékre nem lesz szükség, csak az első, nem kötelező minden féktávon vissza váltani. Nagyon jól lehet döntögetni ha ledületből mész, egyel magasabb sebességfokozatban. FONTOS: Amint úgyérzed, hogy nem a pályára figyelsz, elfáradtál, azonnal vissza kell venni a tempóból és kijönni a boxba. Olyankor van a baj, mikor: - Na még egy kör belefér. Remélem jól alakul az első pályázásod és téged is megfertőz Az felejthetelen élmény mikor először gurulsz végig a boxutcában és felmész a pályára.
Szia Baluu!

Én 2 hete voltam először a pályán. Félni egyáltalán nem kell, legalábbis én nem féltem. Akikkel én voltam fent a pályán nagyon figyeltek és nem ijesztettek meg sosem. Nekem nagyon bejött.
ja meg ha lassan mész nem kell félni, vigyáznak rád.
nem para... csak kanyarban felejtsd el a féket
pár kör és mire megszokod a pályát már el is felejted a parát és csak arra koncentrálsz h meyik kanyart miyen iven vedd, meg h lesd előtted a többieket...
Menj kezdőcsoportba(lassú).Ne erőltesd,motorozz az élvezetnek.Ha görcsölsz akkor szar lesz.És csavard fel az alapjáratot 2-3000 közé.Ha van régebbi Superbikeod abban benne vannak nagyjából az ideális ívek.Ha jobban érdekel menj le a pálya mellé és nézd,hogy a versenyzők hol mennek.2,15 környékén meg vegyél pályagumit.Utána meg előzd le a Gyurkeszt!
Ha ezek megvannak tegeződhetünk!
hali srácok!
Ahoz hogy pályára felmerészkedjek mekkora tudás kell? Őszintén szólva van bennem egy kis para.. Félek hogy nem jó iven megyek stb... Attól hogy letérdeljek még messze vagyok szal ááá nem tom.. Most hülye vagyok nagyon? segitsetek! Ti hogy kezdtétek? Csak nem égek be nem!?
Ezt komolyan nem hiszem el, szálljatok le a témáról, ez nevetséges!!!
Ez egy kamusztori.
Nem tudom ki vagy Judy, nem is ismerlek, de ez baromira nem volt korrekt.
ejjj ez jó műsor volt
Azt nem tudom Judyka, h kit érdekel szerinted h h b*szták át a bnődet??? ha minden 1es iyen esetre jönne fel valakinek a bnője ezzel lenne tele a fórum... mennyire szánalmas