Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lx zx neked nem tudtam az igazi neved és mivel még nem is láttalak igy nem tudtam,hogy te vagy a második.Természetesen neked is gratulálok!
Féreg! Az nem én voltam én ugyanis sárga NSR-el mentem!
jó lett volna nagyot küzdeni.. de sajnos megint nem tudtam Túróval menni, pedig most Ő is lassabb volt picit... de az esés még asszem" bennem volt...
Ami pedig a 3-asban belülről akart előzni, és - ez sajnos nem teljesen tiszta... - vagy megcsúszott a hátulja, vagy lement picit a fűre... de ennél többet nem tudok...
a 3-as az egy elég gyors kanyar...

LX
Azért gratula mindkettőtöknek! Vagy 3-otoknak!
Kutya! Egy kék R6-al voltam. Fekete-arany színű NSR-t láttam az indulásnál...Te voltál?
Nagy viadal lehetett!

Amúgy konkrétan mi történt Amarillával?
és az énb 2. helyem??? a 3-ból?? szegény Barta Laci...

LX
Hali!
Én is voltam a Pannonringen ,sajnálom,hogy senkivel nem ismerkedhettem meg személyesen!
Féreg veled egy csoportba mentem,milyen motorral voltál,én az öcsém 250-es NSR-jével!
Amarillát én is nagyon sajnálom,hihetetlenül jól ment a versenyen!!Mielőbbi felgyógyulást kívánok neki!
Túrónak pedig gratulálok az első helyhez!!
Sziasztok,

ha minden igaz, akkor hál" Istennek Amarillának nincs olyan komoly baja mint amit első ránézésre gondoltak! Szóval remélem hamar felépül, és töretlen lendülettel fogja ismét húzni a gázt! Már csak azért is mert élmény vele motorozni!!
A többi dologról pedig annyit hogy péntekre már át lett szervezve a csoportbontás, és 3 csoport volt. Jobb lett a helyzet mint előző nap délután volt.. Egyébként pedig én mindkét nap jól éreztem magam, bár az tény hogy időnként nagyon sokan voltunk a pályán.. Sok esésről pedig annyit hogy ez sajnos benne van, ezt mindenki tudja amikor felmegy a pályára! De inkább itt essünk, mert itt sokkal nagyobb esély van rá hogy túléljük.. És azt sem szabad elfelejteni hogy ez szórakozás, és nem motogp.. van olyan sajnos aki vérre menő küzdelemnek gondolja...
A felvezető körös egykerekezésről pedig annyit, hogy az szerintem egy szimpla rajtbaleset volt.. én belűlről láttam.. csak egy rajtgyakorlatot akart csinálni, és hááát, nem sikerült, és hanyatt esett... na röviden ennyi...

Ciao, LX
Én is voltam csütörtökön, és csak előttem ketten estek el. Egy gsx-r-es srácot háromszor láttam a kavicságyban álldogálni....
Az nem tetszik nekem, hogy csak két csoport van. A lassú csoportban mentem, ott nagyon sokan sokkal lassabban mentek nálam. Pedig csak 2.20 körüli/feletti időim voltak. A gyors csoportba meg nem mertem átmenni, mert oda ezt kevésnek tartom, habár szerintem ott jobb időket lehetne menni, és fejlődni. Tavaly 3 csoport volt kezdő (2.30 felett), haladó (2.30-2.15), profi (2.15 alatt) . Még ha kevesebbet is lehetett úgy motorozni, legalább biztonságosabb.

Amúgy nem tudom, miért volt ilyen sok esés.
Amarillat sajnálom, mi lehet Vele?
A mi tortent-nel meg lenyegesebb hogy mi van vele. De nem tudok semmit :(
Nomeg rohadtul kivancsi lennek miert volt ennyi bukta.
Allitolag eleg nagy fejetlenseg volt nagyon lassuak mentek nagyon gyorsakkal stb...
Ez tuti? Pfff ... valaki esetleg bővebb információt, hogy pontosan mi történt vele.
Mi történt vele?
Amarilla egy iszonyat ügyes lány, már láttam menni a P.ringen...
Az "egy csaj" az Amarilla volt
Az komoly ... és mi volt az a folt a célegyenesben a rajtrácson?
ma is kurva sokan estek. az egyik gyerek a 600- ba egykerekezni akart bevezetőkörbe, aztán hanyatdobta. egy csaj meg a helikopter vitte el a kórházba . talán komolyabbbaja nem lesz! nekem is tetszik a mototom, de az r6-os sokkal jobb!!! amúgy nagyon szép a motorod!!!
Hi. Majdnem. Jobbosból kifelé, harmadik nyélen volt egy highside és félig a motor mellé estem vissza. Bal lábam az ülésen, én meg lógtam a motor jobb oldalán.
vazzeg zakóztál??????????
30an ?
Hi. Meg is néztem a motorodat, korrekt (bezzeg ha nekem ennyi idősen ilyen lett volna ...) Magamhoz képest elég jól is mentem, addig amíg le nem dobott a technika. Mocskos sokan estek ma (több mint 30-an, mondta az ambuláns srác).
Hello OGre ORange! láttalak a pannonia ringen ellég jól mész!!!
Akkor utána már a Hringre is tudsz jönni aug. végén!
Akkor jó! Hajrá!
Fertig. 10.én megyek phoenixre, addigra a pályaidomokat is rá kéne szórnom.


Hogy áll a vas Ogre?