Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halli! Ismét jól sikerült az r6klub túra
Hi all! Szeretettel várunk mindenkit a 22. rendezett motorostalálkozón Mórágyon!

Midnight buli, sörsátor sörivőversen motorszépségverseny motorosfelvonulás és egyéb finomságok!!

Jöjjetek szeretettel várunk

Beugró: 1000ft
Helótok

Hétvégén az R6-KLUB ismét túrát szervez.
Aki szeretne egy jót gurulni, azt szeretettel várják a szervezők.
Részletek itt: link

Üdv
GR6
R6-Klub
www.r6klub.hu
Senki többet?
Helótok

Kedves mindenki!
Készüljetek!
Most hétvégén ismét R6-KLUB túrát szervezünk, akinek van kedve csatlakozzon hozzánk.
Bővebb infók nemsokára
Hellótok, van egy R6 első lámpám 2003asé, de jó másokba is!Sérült,eladó! A 4 tartófül közül az egyik le van törve és mellete van egy repedés, maga az üveg sértetlen, müanyagoshoz el kell vinni megcsináltatni, a letörött darabok megvannak természetesen. Ár: 50Eft Pécs környéke, 70/2599711 Péter
Ez még szebb!
Olyan ismerősek nekem ezek a motorok.
köszi. szóval Kozmax bácsit?köszi
Hi. Nem dolgozom a Yamahánál, de ha szépen megkéred Kozmax bácsit a Műmájer klubból, biztos megválaszolja kérdésedet.
OFF:Ogre!

te a Yamahánál dolgozól?nem tudod nekem megmondani hogy TZRre lehet-e bukógombát rakni,mennyibe kerül és hogy föl-e tudják rakni aszervízbe?

köszi
Grat nekik,grat neked
Grat nekik jól döntöttek
Gratula nekik, jó döntés volt!
22.-én jöhetnek a túrára!
Milyen szép látvány ....
Hi all. Barátaim (nem kis ráhatásom miatt ) ma vettek két R6-ot. Egyiküknek Z-750-ese volt, a másik srác honda-suzuki kereskedésben dolgozik. Valamit jelent, hogy mégis Yamaha R6-ra váltottak .
Jujj... ne játsz az életeddel ....
Akkor ezentúl köszönjünk csókolommal?!
Köszi az árút csecse lett
Nagyon vágod a témát! Tavaly hagytam abba, elötte 4 évig nyomattam. Most csak beugrok, mert emberhiány van.
Max. tinidizsiben...
Tomiboy a bukógombagyáros hétvégén kidobóskodik? Jaj annak aki azon a szórakozóhelyen rendetlenkedik: pofán csapják rendszámtáblatartóval.
Azt csak otthon fogom látni kb 8 után. Este 9-től szentendrén leszek éjjel 2-ig melóban. Oda lejöhettek a cuccért, sőtt, még ingyen be is engedlek a szórakozóhelyre.
Köszi, már válaszoltam a mailedre