Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem sokan vagyunk + így h nincs rá lóvé a hónap végénha tudtam volna akkor nem iszok annyit
oké és kösz de ha lehet a következőt 10 . e utánra kéne vagy 1 hónapal hamarabb kikéne írni
Remélem igen! Csak nem mindig tudjuk így előre és nem reklámozzuk annyira, de ha lesz vmi felírjuk!
Ez negyon szép meg fasza csak üres a tálcs és kedden lesz fizu!
De negyon szívesen menék!
Idén lesz több túra is?
További információkat linken találtok.
Sziasztok!

Már biztos, most vasárnap R6klub túra!
Találkozó 9.30kor az M3-as kivezetőnél a Shcell kúton! Indulás 10.00! Addigra mindenki megtankolva ha akar matricával legyen útrakész!
Útvonal:
Bp-Gyöngyös-Parádsasvár-Eger-Pétervására
-Recsk-Parádsasvár-Gyöngyös-Bp!
Bp-Gyöngyös szakaszt autópályán teszük meg, hogy ne ott menjen el a nap! Ha valaki Gyöngyösön akar csatlakozni, akkor a Mátrai leágazás elötti aszem YET kúton is megállunk!
Az útvonal irányadó, jó javaslatokat lehet tenni, de Gyöngyös és Egert kötött! :) Vagyis a Mátrai szakasz!
A túra nem száguldozásból, hanem normális túratempóval való motorozásról fogg szólni!

Mindenkit szerettel várunk!

Gyurkesz
izé...nem jösz, hanem jössz
Na majd jövő pénteken megsasoljuk ha jösz
Hajjaj...engem is megtámadott vmi "puh" nevű féreg
Hello srácok. Én idén is marha jól nézek ki
Hát igen, ebben van vmi!
Neked mid nőt meg? Arráb vagy még attól, hogy panaszkodnod kellene!
Jah...megnőt a tévénéző izom? Vagyunk így egy páran
Üdv,
Szerintem a kawatopicokban több sikerrel járnál.
A legjobbakat!
Sziasztok
Van egy kawám, ami csúszott az oldalán, ez egy 98-as zx-6r típusu gép. Szükségem lenne hozzá bal oldali olajdekli fedélre, gondolom a generátor is sérült, mert kilóg belőle, meg egy hűtőre, és egy kiegyenlítő tartályra, segítségeteket kérem, hogy hol tudnám ezeket olcsón beszerezni. Szerelőm van, csak alkatrészem nincs, bármilyen megoldás érdekel, bontó, vagy külföldről behozott. Címeket telefonszámokat várok.
Köszi szépen mindenkinek, aki ír.
E-mail.: lacc@citromail.hu
kössz.
Köszönöm. Melózok rajta nagyon
Gratula! Jön az szépen, csak így tovább!
Ma voltam kint, 2:10:13
Ha lassan is de alakul.
Háát fontolgatom.Mértem az utolsó fickót aki kört kapott az ugy 20-akat ment pedig nem tartotta fel senki, akik előtte mentek azok mentek ugy 15-13-akat.Jo, + - 1 másodperc mert kintről mértem.
Kicsit még gyakorolok, meg ha sikerül bejutnom a déli menetbe a nyiltnapon majd akkor kiprobálom, hogy mennyire vagyok folyamatos ha 9 kört megyek és nem nagyon kell kerülgetni senkit.
Ha jó az eredmény akkor nevezek
Lényeg, hogy fejlődjek! Legalább is az a cél
Te kaptad fel a vizet,nem én...én tök jól érzem magam...szét röhögtem magamat...még a bukómat is felvettem,úgy röhögtem alatta :)))
Köszi a kommentjeidet :)
bocsi :)
LOL
ELADÓ,áron alul dainese kétrészes összecipzározható bőrszerkóm! Szinte új,alig használtam,nem is adnám el csak kinőttem kondizás miatt! Tavalyi modell,pár hónapos csupán! 52-es méretben! Iá.: 160000
én is hibázhatok...
nyogod-J le, a j lemaradt...
Te öreg, nyugod le és menj el orvoshoz, lehet, hogy kivannak az idegeid?
Látom a viccet szereted csak nem érted, vagy fordítva?
Nem lehetsz túl régi fórumozó, mert a mimóza lelkűek hamar feladják... Kicsit olvass már bele egy pár topic-ba és akkor leesik, hogy nem veszünk mindent komolyan. Emellett meg ez egy nyílt fórum ahhoz szólok hozzá és arra válaszolok amire akarok és ha úgy gondolom, vagy nevetségesnek találok valamit, akkor ha megengeded lehet, hogy nevetek rajta.
Emellett pedig, ha valakinek osztod a lapokat, legalább az adatlapod töltsd ki, mert így csak egy virtuális valaki vagy, úgy pedig könnyű okosnak lenni.
Az eredeti témára visszatérve pedig azt kötsz rá a motorodra amit akarsz, de az R6-ot - gondolom tudod - nem erre találták ki.
Az R1-et pedig csak nem pályázni használom, arra mást használok.
Remélem is! Addigra nevezhetnél te is! A vége 13 körül ment!