Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi extra. Sajna ez az év elég motormentes volt. :( Sebaj, bepótolom jövőre. ;)
Hello baby, mizú?
Nini, egy Sisco.
Itt a hivatalos info róla
Halli!
És gratula az R6 hoz!
reggelj a www.r6klub.hu ra is mi ott garázdálkodunk még jópáran és remélem hamarosan talizunk egy túrán vagy pályanapon
sziasztok!

ausztriai kanyarvadaszat indul holnap! elorejelzes szerint napos de nem tul meleg idojaras varhato. a turan a 22-es 23-as fout lesz a foszereplo. allitolag! szep taj, jo ut es remek kanyarok jellemzik oket. a start sopronban lenne , a pontos ido meg kerdeses , de valoszinuleg del kornyeken.
vegre itt van-es valtoztak bizony dolgok is
Sziasztok!
Hétfőtől én is egy boldog 2002-es R6 tulajdonos lettem! Persze, hogy ilyenkor esik 2 napig az eső .
Az a gyenge 100km, amit mentem... egy új teljesen más világba kerültem a régi FZR600-asom után :)
A gépen a gyári dob van, amit nem szívesen cserélek le, mert irtóra tetszik a gépen, de sajna elég halk :S
Ti milyen sportdobot ajánlanátok? Mindenképpen a gyárihoz hasonló méretűt szeretnék. Itthon van egy Gauldi Carbon dobom, aminek nagyon szép hangja van, de elég aprócska.. Márpeidig a méret a lényeg :)
Széles íveket!
nem negy az elet errefele----
van valakinek a 2008as r6r-röl infolya-kepe?
Bocsi, hogy így beleirok, de haverom eladná:ezt
A nemnormális
Halli!
ha eljutok akkor H.ring vagy ez Euro.ring
de pl. most reggeltem a honda nyilt napra a H.ringen lesz 22.én
a I.kezdő csoportba iratkoztam fel
motor.honda.hu
Sziasztok sürgös segitségre lenne szükségem kéne R6 ra (2002) fejidom lámpával és konzollal műszerfal job-bal oldali spojler (piros) vagy egy olcsó bontó cime elöre is kösz mindenkinek
Hello Skacok!

Milyen volt a klubtali? Sajna nem tudtam menni. :( Kövi mikor lesz?

Üdv

Zsu
köszi
hova szoktál járni motorozni?
Baluu!
Nagyon komoly lett a vas láttam a vidit
talán hamarosan találkozunk valamelyik pályán
Szombaton lesz, ha lesz jelentkező! Pécs a cél és Majer Peti barátunk esküvője! De ahoz kell a létszám is, 3-an nem megyünk le!
Kihúzod hátul a kábelt! Azt nem tudom, hogy az elektronikára ez van-é hatással!
Szija!
Én sem felejtettem el, csak pénteken kiütöttem magam alól a vassat!
Én nem felejtettem el, nagyon szerettem volna menni Veletek, de a hátsó lánckerekem még mindig sehol. :( Mikor lesz a következő?
Hello!

Tudja vki hogyan lehet kikötni a 03-as R6on a km-órát?!
Előre is köszi
Holnap túra! Nem elfelejteni!
Eladó 0km-es Dunlop D218!
120/70ZR 17 és 180/55ZR 17
Ár:50.000Ft
Tel:06-20-9524-759
jah én írtam xarul bocs!
persze h érdekel majd a részleteket rakjátok már fel a r6clubb ra!
8.-a hónap vége? Azért ezt céloztuk meg, mert hónap eleje!
Amúgy jövő szombaton lehet lesz egy Pécsi kirándulás, ha érdekel?