Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv. a 2000körüli r6oknak igaz h szériahibájuk h a nikasil lepattan a hengerekről..
jó nagy razzia volt szombaton nem bánom h nem motorral voltam fent...
sztem egy laza 30.. alap hangon ...
Akk kép alapján feljelent. Lehet a forgalmi elvételt megúsztad, de majd kapsz egy 20-30 ezres levelet legalább.
Igen képet csinált 1 párat! de nálam maradt minden irat....
Nem tudjuk....el kellett volna vegye a forgalmit. De egy 20-30 ezer Ft biztos lesz....képet készített egyáltalán? Mert ha az sincs, akk mi alapján jelent fel?
nekem csak annyit mondott hogy feljelentett de semmi pénzről nem beszélt se büntetésről :D csupán érdeklődök hogy mire számítsak ez ügyben mert ez az első eset :D
nekem gumi, tökör, kipuffrendszer, 50E+forgalmi!
fellebbezéssel 30E lett a vége amit közmunkán ledolgoztam
semmit nem írtam alá! és nem is kért rá! mondta hogy megtette a feljelentést! ezért érdeklődök hogy mire számítsak...elkérte a jogsit forgalmit személyit de vissza is adta őket
Akkor nem értem......aláírtál vmit? :D Nálunk ennek a feléért is forgalmit vesznek el.
nem! annyit mondott hogy megtörtént a feljelentés... pedig se tükör a rendszám is érdekesen állt meg ugye a gumik + a hangos jelzés nélküli sportdob
Gumi miatt nem ugrott a forgalmi?
Szia!
Fel volt hajtva a rendszám igaz nem direkt (csak hát az 1 kerék) és nem hajtottam vissza,kopottak voltak a gumik és nem voltak tükrök...
Miért jelentett fel?
Hali.
2000-es évjáratu r6 2004-es blokk van belefaragva karbival.
Lejárt muszakival átiratáshoz nem ragaszkodom.
Ár 300000. 06 20 4481640
Következő kérdésem! ha feljelentett a rendőr akkor mire lehet számítani? és mikor? Ma történt a dolog Mátrafüreden! Telis tele van a Mátra sünökkel :D
Megoldódott a dolog! De nem tudom mitől... ezen már nincs benzincsap! de azért köszi
A régin volt egy benzincsap, de lehet, hogy az injektorosról száműzték. Nem maradt zárva?
Sziasztok!
azt szeretném kérdezni hogy adott 1 r6 2003 as le lett véve a tank fényezés miatt! most visszakerült minden a helyére és nem akar indulni....működik a pumpa meg minden ugyan úgy lett visszarakva ahogy volt és mégse indul....
sztem fel kéne áraznod 3.6 millára...
Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Szükségem lenne pár alkatrészre egy 2004-es R6-hoz.
olajszűrőt ha jól láttam akkor hf303-as való a motorba.
levegőszűrőre csak ezt az egy kódot találtam. hfa4610
első lábtartók párban, csak maga a kilépő/ vagy balos lábtartó akár kompletten is lehet.
Valamint a vészvillogó gombja ha esetleg valakinek van összetörve balos kormány kapcsoló. Ha nincs akkor egész kormánykapcsolóra is igényt tartanék.
Érdekelne még gyári kipufogó is.
Valamint jó állapotú gyári, vagy jó állapotú búbos/sötétített búbos plexi.
Köszönöm előre aki szán rám egy percet.
Üdv.:Árpy
Sziaszok. Egy tippre lenne szükségem. Alapjárat, akksi feszültség 12,7, amint eléri a 2500-3000-et rendesen el kezd tölteni, cirka 13,8V. Mi lehet a hiba, generátor, vagy feszkó szabályzó? Köszi!
Nyílván a kép erejéig 1-2 egykeréktől az lesz. Nagyon okos vagy Te is
Maximum főtengely csapágyas lehet a sok egykeréktől! :)
Annyit kérek érte, amennyit nem szégyellek.

Azért van ennyiért hirdetve, mert nem minden áron eladó. De ha kell valakinek ennyiért, akkor vigye. Te megkapod 2 m-ért mit szólsz?

Nyilván nem most kellett volna eladni (hirdetni), de legalább valós a km nem pörgetett szar.

Amúgy meg, ne neked kelljen megmagyarázni, úgy nézem nem az első motorod fogyasztod. Valószínű jó áron is váltál meg tőlük, de nem hiszem, hogy ebből lett az S1000 RR és társai.

Köszi a segítséget, meg voltam nélküle.