Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a választ! :)

Jelenleg is sportlégszűrő van, Pipercross, de ha veszek csakis K&N-t fogok :)
Azon már valaki elgondolkodott, hogy OK hogy belerak egy sportlégszűrőt, ami kb 35% enged át több levegőt... De mitől kap majd ehhez több üzemanyagot a motor?
Üdv!

3 kérdésem lenne felétek, aki tud valamelyikre is az legyen szíves válaszoljon! :)


Szia. Az én véleményem ,hogy így rendszernél már kell a sport légszűrő. Sőt én úgy tudom, hogy már csak dobnál is jó. Azt hogy ezt észre e veszed vagy hogy van értelme azt már nem tudom. Nekem csak dobom van katalizátorral +K&N légszűrő. Nem mondhatnám hogy észre vettem valamit. Szarabb se lett úgy hogy mind1.
Egy barátomnak 05' R6-ja van és neki is hosszú hurkatöltője volt. Raptor dob, jó hangja van nagyon, de levágta kb olyan 35-40 cm-re. és sokkal durvább lett. Neki is van sportlégszűrője. bmc. Semmire nem volt kihatással ugyan úgy megy hanem jobban.
A vészvillogót próbáld meg vazelinnel: Csak úgy lájtba.
A légszűrőt meg ebayen is vehetsz. Én tavaly 14k-ért vettem postával együtt.
Üdv!

3 kérdésem lenne felétek, aki tud valamelyikre is az legyen szíves válaszoljon! :)

R6 '04

1. Power Commander-em van, Leo Vinci full rendszerrel, sportlégszűrőt tegyek bele, vagy felesleges 20ezret kidobjak rá?
2. A kiput szeretném levágni, mert nagyon nagy kolbásztöltő. Hány centit érdemes belőle faragni? Illetve kihatással lesz-e a teljesítményre?
3. Vészvillogó mindig beragad, szétszedtem, befújtam kontakt spray-vel, jónak tűnt egy ideig, de megint beragad, mit használjak rá?

Köszi előre is ;)
Röviden: NEM!
Tartót kell csinálnod a lábtartóhoz, összekötő csövet a dobhoz, és ez sajna nem annyira egyszerű, mint leírva! Persze, kivitelezhető, csak akaraterő kérdése!


Ha már egyszer előkerestem, a gyári kipuff 12-ért vihető!
Sziasztok! Véleményt szeretnék! A kipufogó a lényeg! Tömören Adott 1 Yamaha r6 2003..van itthon 1 r6r gyári dobom és kérdezném hogy fel tudom-e rakni barkácsolás ( flexelgetés) nélkül? Esetleg valakinek meg van-e így csinálva?
Üdv!
Valakit érdekel Micron sportdob? R6 03-05 összekötővel
Sziasztok.
Keresek komplett jobb hátsó lábtartót, meg hátsó lámpát! Ha valakit érdekel van 1 füst színű hátsó lámpám integrált index!
Üdvözletek!
97-es 600-as thundercat, a következő kérdésem/problémám van: ha a vízhőfok eléri vagy meghaladja a 90 fokot, akkor pl. piros lámpához érve csak 3-4 másodperc alatt esik vissza a fordulat alapjáratra, (ami ezen a hőfokon eleve is vagy 500-al magasabb, mint 60-80 fokon.
Sőt, a megállás előtti másodpercben inkább felmegy a lassítás előtti fordulathoz képest egy ezressel. Olyasmi érzést (pongyolán fogalmazva) mintha beleborúlna megálláskor némi benya a hengerekbe. Minnél "agresszívabban" lassítok, annál határozottab a jelenség. Úszószint nem volt ellenőrizve még. Lehet az esetleg , vagy valami más tipikus problémát nyertem meg? Amit még tudok, hogy gyűrűzni fogom most télen (~1mm a hézag), ezért is érdeklődöm most, hogy mit tudnék megnézni, ha már úgyis szétkapom.

Karbiszinkront már 2 helyen ellenőrizték, kínomban már én is megnéztem, tényleg stimmel. Szelephézag beállítva, karbik kipucolva, a jelenség szétszedés előtt is megvolt.
Köszönöm előre is.
Sziasztok. K&N sportlégszűrő mennyire árthat a motornak hosszú távon ? Valahol hallottam hogy nem ajánlatos használni. Mennyire van ennek para faktora
üdv mindenkinek. van egy r6-os hátsó lengő villám,ha valakit érdekel annak küldök képet róla.
Akkor megkövetem magam!
Sokat nézelődtem és ujszerűt akartam! Árat amúgy sem irtál!
Britton ez nem egészen igy van. Találtam egy polirt, gyerek irta hogy 2004-esre való! Én meg megvettem tegnap jött meg! De ez 99-02re való!
Átbaszott sajnos!
Tehát, ha jól értelmezem, azért kerestetted meg velem a saját kipuffogóm, kértél róla fényképeket, hogy megkérdezd, mennyiért adom, és be tudd lőni a sajátod árát? Marha fasza kis gyerek vagy te!

Ha korrekt lettél volna, felteszed a kérdést, hogy: "Srácok! Van egy dobom, mennyiért tudom eladni?" Vagy ez túl egyszerű lett volna? Gratulálok!
sziasztok, eladó 4db új ngk cr10ek gyertya kb fél áron, (03-05) R6ba biztosan jó. Még a testvérem motorjához vettem de időközben eladta és nem lett beszerelve. 8ezerFt/4db.
Sziasztok!
Van valakinek ötlete, miből jöhet ez a fura magas hang?
Yamaha Yzf R6 2001: http://youtu.be/DBAnBlkO4I0
Köszi előre is!
Ezer bocsánat.Valóban ott a törés.
mindeggyiken van törés...
Szia!
Jó helyen nézted?Az enyém ugyan olyan volt és ahány képet találok az Ebayen ,mindeggyiken van törés.
Mondj egy árat, nálam így működik!
Köszönöm kék villám de sport dobom van! Szóll is szépen! Britton mennyiért adnád?
Hali.Ma megnéztem az enyémet,szintén 2000-es,ezen sima az anyag.Ezek szerint sérülés lehet.
Íme a kép a dobról, amit az elöbb töltöttem fel. Az ára 50.000Ft.