Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia érdeklőnék meg van-e még a motor?:)
Srácok! Valaki váltott már Yamalube-ról Motulra? Olajcserés lesz a gép és gondolkodom az 5100-on...
Szia!

Mindkettő van.
70/6321-829
Üdv!
'03 R6-hoz injektor vagy bontott blokk van-e eladó valakinek?!
Égetően fontos lenne!
Előre is köszi!
Adatlapomon meg találod a hirdetésemet. Ha részletesebb infót szeretnél találsz ott telefonszámot is és hívj fel.
Mennyiért adnád?
Hol lenne?esetleg posta?

Köszönöm a segítséget!

Üdv
Igen érdekelne!
Milyen típusú a dob?
Illetve mennyibe kerülne?

Köszönöm!
Üdv
Hello srácok. Eladnám a kis mocimat, 750ert. 25kw papírral! 2004/12havi, 21ekm
Van tükröm....
Helló!
Van sport dobom és összekötő csövem is hozzá, ha esetleg érdekel.
Ezért le is lőnek itt felénk
Sziasztok

Esetleg ha valakinek lenne eladó ?!

Keresek r6 2000évj gyári tükröket!
És egy sportdobot összekötővel ami hangos

Köszönöm!
Üdv
Hello!

Megvan még a gép? Érdekel a dolog, tudnál róla infokat és képeket küldeni?

Köszönettel:
Kristóf
Azért csinálják mert homokos ratyitetvek... Alapkövetelmény a rendőrségen ,hogy dugható legyen a segged! Mindegyiket a saját osztálytársai dobálták a saját tizóraijukkal. Ha nem vagy eléggé ganéé, akkor fel sem vesznek zsarunak....
kb ennyi...
Valaki?

Sziaszok. Egy tippre lenne szükségem. Alapjárat, akksi feszültség 12,7, amint eléri a 2500-3000-et rendesen el kezd tölteni, cirka 13,8V. Mi lehet a hiba, generátor, vagy feszkó szabályzó? Köszi!
2000-es R6-ra üvegszálas pályaidom alsó részét keresek!
Engem elmondása szerint csak azért állítottak meg mert így áll a rendszám! még a tükör sem zavarta volna őket....mondhattam neki bármit kb 5-10% al áll fentebb mint a "szabvány"....ugyan már kérem....szarháziak mind és nem azért mondom mert engem csesztettek! mondtam neki hogy ember minden elhaladó motorba bele tudnék kötni én is hogy ez meg az nem felel meg stb....mondom 20 éve motorozom( most 25 vagyok) és soha semmi miatt nem büntettek meg pedig csináltam már jó pár baromságot még ha csak a motorozást nézzük akkor is ;)
Nekem se hajtogatva van, hanem másik rendszámtábla tartó van rajta, így vettem már, amúgy teljesen jól látható a rendszámom, nincs eldugva, de olyan szögbe áll kb, mint ahogy Berdó Petién. Ez alapján meg engem is megvághatnak.
igazából nem a vérszívásra vagyok kíváncsi (ne vedd magadra) a rendszám nem direkt volt felhajtva! sőt hajtogatva se volt csupán nem felelt meg nekik! el lehet ítélni igazából nem érdekel...sportmotorom van nem segédmotor tudni illik mire tervezték ezeket szóval ne keljen megmagyarázni...szoktam gyorsan menni igen és a szabályokat se szeretem..nem csak közúton vagyok vagány de ha olyan van akkor mások veszélyeztetése nélkül igen is szoktam száguldozni!
meg tudja mondani valaki miért kell a rendszámot felhajtani ?
Fasza, akkor valószínű az enyém se tetszene Nekik.
most raktam össze a motort! és most épültem fel 1 balesetből....tény hogy a kopott gumik sem annyira kopottak mert igaz nem 1.6 ami előírt a rendőr szerint hanem csak 1.2-1.3 mm....a tükröket meg amúgy is darabokban vannak szóval max táskában tudtam volna elvinni magammal
igen annyira és konkrétan ez volt az amiért megállítottak!
Annyira volt felhajtva a rendszám mint ahogy ezen a képen látszik?
Egyszer magyarazza el nekem valaki, hogy miert jo utcan tukrok nelkul es kopott gumikkal motorozni... Mert szerintem egyszeruen csak kozveszelyes!