Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

asdddsa: Kicsit sokallom a 45-öt... A dob külön is eladó összekötő nélkül?
Van még szelephézag,de már nem annyi amennyi kell..! Melegen "tágult" állapotban tünik el a hézag ami még van..!
ha nincs elég szelephézag, (vagyis kitámaszt a szelep , akkor hidegen nem indul be a motor)
Nekem is ez a tünet...! 85-90° felett leáll ha nem forgatod...! 80-85°-ig minden jó...! Állítólag szelep hézagoló lapkát kell cserélnem,mivel kopott és melegen nincs elég szelep hézag...! Erre gondoltatok már,vagy néztétek?
cserezni=szerezni
Nekem volt ilyen ...
kívülről nem látszódik semmi ... a hengerben lévő hüvely reped el és elszökik a repedésen a kompresszió...

ingadozó alapjárat.... néha 2-3000-ig pörög, néha leáll...stb

miután megtörtént a baj , akkor szembesültem vele , fogy nagyon nehéz bontott blokkot cserezni , mert általában mindnek ez a baja...(kivéve persze ha törött motort találsz ...) anno 150-250 között mentek a komplett blokkok...

ezért Én inkább megcsináltattam az enyém...50 volt a gépműhely...+tömítések+olaj+szűrők kb. még 35....munkadíj nem volt ,mert magam szedtem szét/raktam össze...

A legfontosabb , hogy így tudtam , hogy minden fasza benne , a bontott blokk pedig lehet fél év után elreped....
Sziasztok!
A 2 jobb oldali karbi között látható "T" alakú fekete műanyag csonk mi célt szolgál? Bal oldalon le van törve, és teljesen meg szüntették azt a részt, mit kellene oda csatlakoztatni?
Helló!
45 az irányára.
Helló! Mindjárt sokkot kapok!Neked már volt hasonló problémád? Ha megreped a henger mik a pontos tünetek? Vagy látható szivárgások a blokkon kívül?(csak hétvégén tudjuk meg mérni a kompressziót)
sZERINTEM ELÉG EGYÉRTELMŰ...
Ne legyen igazam, de mérjetek egy kompressziót. (szerintem elrepedt a henger, (blokk csere) )
Generátordeklim van ha kell..
70/6321-829
sziasztok.

Tudna valaki segíteni? 2003-as R6-hoz keresek gyári farok ill. bal oldali matricát. gyári sérülésmentef fék kart valamint gyári jobb tükröt. És egy bal oldali serulesmentes deklit.
Ha van valakinek a keresett alkatreszbol, vagy tudja honnan tudnam olcson beszerezni kerem jelezze.

koszi
asdddsa mennyiért árulod a dobot?
Szia!A termosztát jó,karbit szétszedtük, összeraktuk, ac pumpa jó és ugyanazt csinálja. Felmelegszik és leáll. Már nekünk sincs ötletünk mi lehet a baj. Gyújtótrafónak köze lehet hozzá? Holnap visszabontjuk és meg mérjük. Már égnek áll a hajam.
termosztat?
2000 fordulat felet kell tartanom és csak akkor nem áll le.Leállítóm utána nem indul csak ha lehűl 65-fokig.
Helló!Pont most néztük meg műszerrel és a gómba jó.
hőgomba?
Sziasztok!Van egy 99-es Yamaha r6,ha eléri 85-fokot leáll és csak akkor indul újra ha lehűl.Ez mitől lehet tudnátok segíteni?
Nem utolso sorban a blokja is eleg jo, sok van belole boven 50 000 felett.a
Hello!
45 az iranyara.
Helló!
Mennyibe adnád?
ne viccolj már! k4es fékje sokkal zsengébb,a motor kinézetéről ne is beszéljünk...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6_r46-8300341
Ez lemaradt bocsi :D
Sziasztok.
Motorvásárlás elött állok és ő az egyik kiszemelt. Nektek mi a véleményetek róla? Ez és egy 2004es gsxr 600 k4 között vacilálok.