Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj hogy a Gabi fordítva fogyott, vagyis felfelé, azért kellett 2014-re egy jobb 250-est csinálnom. Az valóban volt 37 keréken és ő meg 100kg.
De a 2012-2013ig használt blokkon tényleg 23lerőt mértünk a második év végén. Vagyis két szezont ment végig, mint Ő Dió emlékszik jól Brezován meghalt a gyújtás oldali csapágy 30éves volt szegény, de úgy is végig ment 3 gyertyával. 2015 re fejlődött a gyerek 105kg ra, a Bittertől vett ruhát! A 350-es levegós projektet sajnos nem volt módom befejezni mivel eltört a keze kecskeméten és még mindig nem jó. Pedig szép lett volna az ypvs-ek ellen. Nekem is a levegős az igazi a többi csak kaland.
te dió hány széria rd vel mentél? ja találtam 58 dugot kupos 2 szelepes 15 csapszeggel.
Hello Urak!

`84-es 350 ypvs-hez keresek rezót. Ha valakinek van elfekvőben és megválna tőle, akkor ne tartsa magában.

Köszönöm.
71
az lehet, de ne nálam nem jobban :D
biztos, hogy változtatott rajta, mert azonnal detonálni kezdett kakucson amit előtte soha sem csinált, akkor kapott 0.04-al nagy fúvókát és végre átléptem a minden pannóniás álmaiban visszatérő 10.000-es fordulatszámát, előtte 9800 volt a max. Nekem nem is a teljesítmény növelés volt a fő célpont hanem, hogy ne érjen le állandóan az a kurva cső... a lánc oldalon így vagy 4 cm-el beljebb tudtam menni, aztán meg is lett az eredménye, azonnal kórházban tértem magamhoz hétfőn reggel...:D a másik utólag észrevett előnye, hogy gyakorlatilag bármekkora esést karcmentesen vészel át a cső...
Szerintem jó pár vagyunk
Fogyókúrázott.
Facebook-on már Dimma mesélt a 24 ló-ról :D ott is kérdeztem, hogy akkor hogy lehet, hogy az E-ringen úgy került ki engem az egyenesben a 10 lóval gyengébb motorral mint a pocsolyát...
tudtam hogy készenlétben állsz
És még spórolt is!
ami a teljesitménygörbét illeti ne vedd biztosra hogy az rd-k tudják szériában amit a gyár megad sőt most mindjárt jön szabó ur a gabi 24pacisával
most akkor lehet rajta fejtörózni hogy mit változtat meg az öblitésben mióta láttam nálad nagyon izgatja a fantáziámat ki fogom próbálni valamin
De egyébként attól érzésre nem lett erősebb, mondjuk kért 4 századdal nagyobb fúvókát
P20 és igen ez már az új kipuval lett mérve
azt megkérdezném hogy az uj fejlesztésü kipufogóval lett mérve?
volt nemrégen egy fékpados video a facén a gabi p20-asával,talán az a mérés ez
Szia Erdekelne az RD. Kuldenel legy szives nehany fotot? Elore is koszonom Attila
Jó de minek a grafikonja?
Már majdnem olyan erős mint egy széria Yamaha... :D
Hozzá műanyag dugattyut!
Milyen lengővilla kellene?
repülőn nem lehet semmit hozni-vinni
Na jó van.. Ez is jou csak nem csalódtam valami biznisz anyag csak beugrott