Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ez a power nélküli változat,akkor nem érvényes amit leírtam.
Persze,a 4L0, ami nem poweres az 1 vezetékes,de az YPVS az 2 vezetékes.Abban is van 2 színnel szerelt. A 31K(59LE) az a fenntebb leírt szinű,az 1UA 63LE-s,ami VCD88-as lendkerékkel van szerelve az pedig kék és fekete szinű.itt már a tekercsek is másak.Sok esetben nem lehet párosítani a két motor gyújtásának alkatrészeit,mert nem fog működni.
Lehet,hogy a Gábornál is ez a baj.Kellene tudni a beszerelt állórész és a hozzá párosított lendkerék típusát,hogy egyáltalán kompatibilisek-e.
de az értékek jok amit leirtál, csak a jeladó 1 szálas
nem 4li az power nélküli
Ez gondolom a 31K tipus.
piros-barna(magas ford.szám)5.3ohm +/-20%
barna zöld(alacsony ford.szám)225ohm+/-20%
jeladótekercs fehér piros-fehér zöld115ohm+/-20!
Mindegyik érték 20C-foknál értendő.
Remélem tudtam segíteni
Ezt rendelte !150000ft ért megkapta
Mocskok! én is akarok! én még rá ajánlok egy olasz rribanc Rs apriliát!
Ja a képek le maradtak.
Hát jó legyen... P20J-nál rendeltem 2db Ypvs 500-ast, 1 replikát rommá reszelve, és 1 full gyárit 003km-rel, és azt metakommunikálta hogy a két motort megkapom 150.000huf-ért. Én meg szeretettel megköszöntem a segítségét.
3 miért privátba üzleteltek? mi is tudni akajuk!
Igen, sajnos még nálad van 1-2 darab .
Köszi, megbeszéljük privátba.
nem a gyújtótrafóra gondoltam, hanem az állórészben lévő tekercs szikráért felelős részére, amit én gyújtótekercsnek hívok (lehet rosszul)
Primer 0,33ohm, szekunder 3,5 kohm.
vagy on-off leälito.
gyujtas doboz rossz, vagy a stekker kontakt.trafo nagyon ritkän megy tönkre.
4L1 rd 350 lc-hez van esetleg manual-ja valakinek? belebonyolódtam 1-be amin nincs szikra és kéne a gyújtótekercs ellenállása...
Te! :) van még Yamaha ebben az országban amit még nem szereztél meg? :) :)
Sziasztok.
Nemigazán idevaló téma, de égen földön nem találok információt, gondoltam itt hátha akad valaki aki tudna segíteni.
Szeretnék csináltatni, vagy esetleg nemtudom létezik e yamaha-s karikagyűrű (akár bizsu is lehet) képet egyet találtam de hozzá konkrétumot semmit.
Csatolom a képet, ha valaki tudna segíteni azért örökre hálás lennék
Szia! van egy gyuj kapcs. kulcsal.meg egy jobbos kormány kapcs.gázkarral.meg van 2 db jav készlet karb.
Újabb reinkarnációs ciklus...
Látja Péterbá, mondom én, hogy ypvs t a gyereknek! ma már maga is tudja, hogy a ypvs a levegőshőz képest sokkal ocobb és nem bonyolultabb
Na így már tisztább az ügy, mert 2013-14ben én is csabai csővel meg gyári karbival mentem, és úgy bírkóztunk jókat...