Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajna melozom
ha jó időt ígérnek, jövőhéten cicázhatunk egyet.ha indulsz szombaton...
Hiányoztál szép műsor lett volna
jók a mozik!
ez csak természetes,legyen kettő!
ki támogatná innen,hogy jövőre újra két futam legyen szombatoként?
a másik hamarosan
Matyi itt a motorozás http://youtu.be/c9uT15mheQ0.
Tapadtam Zsoltira ahogy csak tudtam. Utolsó két körben sikerült jobb időket mennem és sikerült a vissza előzés
http://youtu.be/VLAJBDyKN_I
Most az Ölbei hozta nekem a Pálinkát attól ment jól a Matyi gépe!
sajnos nem tudtam vissza menni vasárnap. kidőltem. Látom sokat gyorsult a pálya vasárnapra. Meg mindenki ment mint állat. Gratula Ölbei racing team-nak a MAMI bajnoki címhez. Sajnos Old Szabó nem vitt Old Ölbeinek elég erős pálinkát, amitől elszerelt volna esetleg valamit a pannonián nem úgy ahogy én nem ment a motorom csak váltogattam felelé azonnal leforgott,kigyorsításokon fényezni kellett a kuplungot. Simán jött velem a kis Ölbei a P20-al az egyenesben is. Verseny utánn vettem észre a box-ban, hogy a powert nem kapcsoltam be....félig becsukott állapotban maradt....hamarosan videjó is lesz. Mielőbbi gyógyulást a kis Csövesnek aki szerencsére megúszta a nyaktörést egy jó kis lapocka zúzódással egy kis agyrázkódással no meg kulcs csont töréssel. Pár percig eszméletlen is volt.Csúnya látvány volt. sunyi- taknyos-vízes-hideg volt a pálya. Halmy Matyinak is gratula mert annyi műszaki hibás szopások utánn amin átmentek az elmúlt években kijárt már a szép eredmény....meg hát aki nagypályán elkap egy Almási Ottó-t az mán tud valami! Remélem nem gyorsul tovább mert ez már így is aggasztó
A Karbiról is később elmaradt a Mikuni felirat pedig úgy néz ki mindha az lenne!
icgp-t üsd be.a jutubon és peregnek a mozik. sajnos kevés az igazán jó.
Annyira nem, hogy sajnos ez volt a legfontosabb szempont, amit bizonyít a küzdelem című film is. Az elhagyott irányjelzők, a kimaradt minőségi alkatrészek, amik a 0 szériában még megvoltak, mind a spórolásnak estek áldozatul. A hallottam, hogy látták kategoriájú pletykák pedig nem írják felül a volt gyári dolgozók elbeszéléseit és a dokumentumok hitelességét. Ráadásul Dimma is sokat mesélt itt ebben a fórumban is arról az időkről, csak emlékezni kellene rá. Szóval ne nyissunk ebből vitát, mert én azt vallom, ha valamit csinálunk, akkor csináljuk rendesen, márpedig ennek a témának rendesen utánajártam..
Jani ! Nem akarok veled vitatkozni,mert semmi értelme ! Mint előzőkben említettem akkor is úgy volt mint most! Csak azt hozták nyilvánosságra ami az állambácsinak nem volt kényelmetlen. Ezennel akkor ezt a témát részemről be is fejeztem és semmi harag !
Lacibácsi, ebben hol szerepel az, hogy a Japánok panaszt tettek?
http://zaol.hu/loero/pannonia-... Na csak úgy hirtelen találtam !
Amit a janek90,de szerintem a G Jani felvet az nemigen lehetett szempont.A célszerszámok már megvoltak,anyagban meg semmivel nem került többe.Akkor mivel magyarázható,hogy egy esztétikus darabot sz@arra cserélnek ? Kár,hogy akkor is így ment mint mostanában,hogy a lényeges dolgok csak kiszivárogtak,vagy 80 évre titkosították ! Azért nem adom fel és megpróbálok bizonyitékot beszerezni!
A legnagyobb másolók reklamáltak volna?
Engem nem bántottál meg,mert csak tényeket közöltem,a serlegeket meg nem a búcsúban a céllövöldében lőttem. Az még említésre érdemes,hogy 2004-ben 58 évesen kezdtem gyűjteni !
A P20 hetven százaléka Yamaha volt és nem volt reklamáció ? Te akkor még nem is éltél,vagy a csattogós lepkét tologattad !
Nem volt reklamáció, a váltás oka a gyártási költségek csökkentése az egyszerűbb kialakítással....
Még mielőtt túl okosakat írnál, inkább az YDS2-est nézd meg, mert annak a kb 70%-a a P20, a maradék 30% meg a K1-ből lett átültetve :-o
nem értem, nem akartam senkit megbántani. csak poénnak szántam