Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg valakinek nem kell egy RD 125 kéthengereshez egy sérülésmentes váz ?
Sziasztok.Segítségre lenne szükségem.Keresek yamaha rd 250-es motorkerékpárt.Lehet bármilyen állapotú,vagy akár csak egy blokk.Versenyzésre szeretném építeni.Kb fél éve kaptam itt ajánlatot,de nem tudtam sajnos érte menni külföldre utazás miatt.Előlre is köszönöm.Tamás.
Lacikám ez nem jó mert akkor nem leszünk egy kategóriában ! Lehet hogy kategóriát kell váltanom és átállni a nézők közé!
Carbon és carbon-cevlár dobok esetleg?
Nem kinai
60 x285
22mm perforált csö vel
Lacikám esetleg
Azért ennyi ajánlatra nem számítottam !
Ezek ujak,nem fölujitott.Änglius honbol valok.
Hali!
Hol újítottad fel a főtengelyt? Köszi
Meg aztán fogy a hely !
Szia Attila! Tanultam én már más kárán is meg a magamén is.Csak azért szeretném kipróbálni a Yamahát mert lehet,hogy jövőre abba is hagyom.Most még harmadik helyen vagyok a MAMI kupában.A P20-al már nem lehet ezt év végéig megtartani.Nagy baj nincs mert már a 7 X megvan és már 12 éve nyomatom.Na majd meglátjuk mit hoz a jövő !
Lacibä!Okos ember mäs kärän tanul!
Ma vegre megjött a csomagocska.
Szerintem jobb lesz ha itt érdeklődök !
Urak! Nincs valakinek elfekvőben egy RD 250-es motorja amit augusztus 27-ig versenyképessé lehetne tenni ?
Petku racing kipufogó rendszer,ypvs 350 rd -re eladó. 60000ft érdeklödni: p20joci@gmail.hu
07.28 csüt. esti motorozás az e-ringen.ha jön vki. beregisztrálom magammal együtt.
Ja,a femet a primerhajtäsnäl-
Vizpumpa meghajto fogaskereket keresek. Van valakinek?
Dimma mester ! Hívtalak de nem vetted fel.Mik a kilátások ? Majd holnap hívlak megint ! Üdv.Lacibá
eladó rd 350 blokk elektronikával együtt
valamint petku racing rendszer
mito 350 re

https://www.sportmotor.hu/albu...

blokk csak egyben
30 512 9874
07.21. csüt. e-ringen van esti motorozás. 18-20h .
ha vki jönne jelezzétek,bereggelem magammal együtt.
gumira érdeklödni 30/6285040
Üdv! elsö kerékre conti road attack classik racer pálya gumi eladó.30000ft 2.15 felnire.Új, fel lett szerelve de nem ment. új ára 41000ft.