Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, féknyereggel tudok szolgálni, a tárcsát a kerékkel együtt adom csak, de ha a féknyereg érdekel, adom
Tömítés szett TDR-Hez valakinek?
ja és egy az egybe megegyezik a két kerék. tehát átalakítás nélkül bepattinthatóak a kerekek a másik típusba.
Katanas-t már nem tudom elérni régóta, nem tudom mi van vele, vele cseréltem volna, de mostmár kezdek kifutni az időböl és már kellene
Yamaha DT125R hátsó kereket cserélnék küllős TDR125 hátsó kerékre! (18colos króm felni, kiváló állapotú mitas e-07 120/80-as gumival)
Sziasztok !
92-es csővázas TDR.re hátsó féktárcsát nyereggel együtt nem tud valaki ? Elfogadható áron !
Ha valamelyikőtöket érdekli szóljon már, mert eladó lett
1km nem lett vele megtéve, de szerintem ez az látszik
Tudom, elvégre ezért áll már 2 éve a polcon
de a másikon sincs
de a másikon incs
odaadnám én szívesen, de mivel anélkül már igencsak veszít az árából és nem is nagyon érdekelné az embereket így sajnos nem.
Szóval kompletten azzal tudom csak adni
üllés alatt egy v 2 csavar tartja
Ha megvan a kiegyenlítő tartály azt hogyan kell felszerelnem és kell esetleg légtelenítenem vagy utántöltenem? Előre is köszi a segítséget!
amire most nagyon szükségem lenne az az a kis vas persely amitbe is jelöltem a fényképen. azt nem adod esetleg külön?
kenezaljai.zsolt@gmail.com
erre írhatsz és egy pár képet is küldhetnél a tartályról is! Üdv : Zsolti
Semmi baj
Bocs, elnéztem... este van
bocsi, nem neked írtam
a túlfolyó tartályról volt szó
Egy email címet tudnál adni, hogy megbeszéljük a részleteket?
Minden eladó ha jó árat fizetsz érte
De eladó igen
Igen, megerősítem amit mondtál, a csővázasnál 3 tekercs van a gyújtásnál
Nem tudom, neten keresgéltem és a csővázas TDR alkatrészeknél mindig 3tekercses gyújtás volt. Ezért gondoltam, hogy a deltabox vázasnak más gyújtása van, mivel az enyémen is "sok tekercses" gyújtás van.
elvileg a csővázasénak is jónak kell lennie mert a blokk ugynanaz
Sziasztok!
Deltabox vázas TDR-hez keresek alaplapot! Ha tudtok eladót akkor számítok rátok! Köszönöm előre is!
Ilyen állapotban vannak, van a fekete és a szürke féknyereg, bár a fekete véleményem szerint jobban néz ki
A fékbetétek állapotát láthatod a képen, szerintem legalábbis kivehető
Ha megvan és nem kell akkor nekem adhatnád vagy megveszem!