Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, én ezért nem fogom odaadni a TDR-emet a haveromnak!
Amúgy remélem kifizetteted vele! Rendben,hogy haver, de az anyagiak csak anyagiak!
Sziasztok Sárcok! Nagyon pórul jártam. Egyik ismerősöm elkérte a motoromat, hogy kerül vele egyet és úgy sikerült neki, hogy most kórházba fekszik mert 50 métert sikerült neki csúszni aszfalton rövidnadrágban és polóban. A motoromhoz keresnék alkatrészt mégpedig: kormányt, 2pár indexet, első lábtartót, fék- kuplungkart.
Most hirtelen ennyi. Ha valaki válaszolna erre a posztra akinek van valamilyen alkatrésze annak nagyon megköszönném.
Széles utat! Tapadás legyen veletek :)
Az enyém alatt brembo van , beszélhetünk.
Jah és egy tipp. ha fordítva van bekötve a power akkor nem fog melglódulni mint állat 5 és 7000-s fordulaton de alacsonyabban jobban fog húzni és alattam (100kg) 3,5-4 kiterrel eljártam miután megcsináltul 5-6 litert ette és csak magasabb tartományokban dolgozott jól a moci. Jah és az olajpumpára nagyon figyeljetek én benyaltam vele :(
Szevasztok valaki bont esetleg TDR-t mostanság? Mert szükségem lenne egy fékmunkahengerre (ikerdugattyús nyereghez kéne) és egy fékcsőre

Ha valakinek van : farago_bence@citromail.hu
Adok egy tippet lehet hogy kicsit gány módszer de beválik vagy egyben kiveszed a régi szimeringet és betűeszed porlehúzónak vagy veszel csapágyboltban egy másik szimeringet és azt rakod be felülre lényegében ugyanazt a célt szolgálja
Üdv mindenkinek. Nagyon rég jártam errefelé( 2008) érdeklődnék valaki nem-e találkozott az én régi szépségemmel?
Nem tudja valaki a 41es átmérőjűs villának a porlehúzó szimering méreteit?
Nagyon érdekelne a dolog! A problémám az hogy én békés megyei vagyok! ( gondolom te nem? ). Hogy tudnánk megoldani a cserét, ha érdekelne téged? Jelenleg szerelőnél van a motorom mert hajtókart kell cserélni így a napokban nem tudok képet készíteni a felnikről! Várom válaszodat! Üdv : Zsolti
Érdekelne !
Köszönöm a segítséget megoldódott a dugó probléma a henger fala sértetlen volt és nem volt válla sem igy vettem bele egy alapméretes dugot most szépen ketyeg 9.5 bar kompresszió van benne az szerintem nem rossz viszont ahogy néztem a power szeleppel valami gond van és szerintem az elöző dugónak is azért olvad meg a kipufogó felöli része mert a power alaphelyzetbe teljesen nyitva van és minél nagyobb a fordulat elkezd egyre jobban bezárni ugy gondolom pont forditva müködik mit tanácsolnátok ? elég a bowdenen állitani vagy máshogy is el lehet forgatni ? és ha valakit esetleg érdekelne BREMBO felni cserélni küllösre szivesen elboltolnám elöre is köszi a segítséget Üdv
Helo ! Nekem fűzött felnis TDR-em van és szertnék brembo felnit alá. Ha érdekel írj . Kép mellékelve . Azóta már felnicsík nincs rajta és fel vannak polírozva . Amugy Dot Racing felnik .
Szia, tegnap írtam e-mailben , megvenném a kerekeket!
szia, a berúgó szerkezetem van csak meg tehát a fogaskerék ami a kuplung és a berúgó között van nincs és a berúgó karom sincs, a szerkezet 2e Ft.
Üdv:Márk
Mennyiért adnád a berúgót kompletten mindennel együtt?


Email:ludvig.gabikaa@freemail.hu
TKRJ, japán, PROX lényegében, napi használatra tökéletes.
Sziasztok szétkaptam a tdr em amit a hétvégén vettem miután megmértem a kompressziot és 5 bár volt benne csoda hogy beindult lekaptam a hengert és a dugo teteje le van törve és már csak 1 gyűrű volt rajta a másikat már szerintem kiköpte a henger fala sértetlen és válla sincs neki lehet meguszom furatás nélkül alapméretes a dugo egyébként 56 os és nem is log benne ha tudnátok segíteni hogy milyen dugot vegyek bele azt megköszönném mert ahogy néztem van india 6 ropi körül utána a magyar 11 ezer körül és utána már nem találtam wertex prox meg wössnert de azok mind 27 ezer körül mennek ha valakinek van valami bevált dugója normál áron ami kaphato azt megkösszönném a segitséget üdv
Szia, nekem megvan még a berúgóm.
Sajnos már elkelt,így nem tudok segíteni! :(
hello engem érdekelne TDR125 berúgószett kompletten mindennel együtt akinek van kérem jelezze. Tel:06205641093
hello engem érdekelne kompletten minden a berúgóalkatrészeihez mert az önindítóm nem jó. TDR125
valaki meg tudná mondani, h a tdr villaszára milyen hosszú,és tudna képet mellékelni szétszedett állapotban?
szia az egy lcI -es blokk ugymond a legrégebbi a levegősök után, az lcII már poweres volt, utána pedig a jött az R széria, ami TDR-be DTR-be TZR-be egyaránt szinte ugyanaz volt.
csere érdekel?2DT kerék a tdr kerekedért.Bele lehet rakni simán.
Köszönöm a segitséget holnap megmérem a kompressziot ha gyanusan kevés lekapom a hengerfejet meg a hengert és kiderül mi a zizi