Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk emelni nem sokat lehetett kuplung nélkül ezzel a 15:39-el sem :S de nem is baj. Legalább nem töröm össze a motort.
Ja értem :) Nekem eddig 15/39 volt rajt, most 16/39-es van.. így legalább kevesebbet pörög 90-100nál terepen meg így is elmegy vígan :)
15:40 áttétel volt rajta ahhoz az kellett
tettem rá 15:47et ahhoz már egyből 108 kellett
utcán téblábolni jó lett volna az eredeti de terepen nem volt olyan jó
ha ezt előbb tudom.. :S A Ténéré-re is 102 csapos kell?
8 szem? a 110ből? az 102
nekem van egy 102es láncom 1 túrát ment, megkaptad volna kicsi pénzért
Én 20100ft-ért vettem a 110 csapos D.I.D. VX2 láncot.. 8 szemet le kellett szednem, megszenvedtem vele, mire sikerült kivarázsolnom a csapot belőle :S
Szeretnék venni persze, de szeptember-októberig nem lesz semmi. Nagyjából most fejeztem be a ruházkodást az fz-re, egy új bukó azért még elkélne. Nyárra meg annyi túratervem van, hogy nem tudok választani se, hova mennék szívesebben. Kár, hogy nagyon drágák az africa twinek, egy olyan fasza lenne nagyon.
amúgy körvonalazódik már az endúró vétel?
nézegesd a hirdetéseket, aztán ha van egy öreg rendszámos lom olcsón vesd rá magad
az sem baj ha lóg a bele egy kicsit 70-nél gyorsabban nem is kell vele menni
Fasza... Én is ugyanilyet vettem rá. Úgy látszik nem voltam elég körültekintő, vagy akkor pont nem volt akciós sehol.
link
ez múlt évben volt 15488ft
ez a cikkszám egy 108 csapos arany 520 vx2 láncot takar
most rendeletem a huskyra 118 csapost az 16900ft ez nem tudom arany-e majd ha megjön meglátom, nekem nem fontos, nem nyakba lesz akasztva
Én ezt a did-et vettem rá, volt vagy 22-24e. Nem emlékszem már pontosan. Szintén 3-4el drágább volt az arany szín miatt. De ha lúd, legyen kövér...
valami 16ezer párszáz pénz volt nekem
hát amit én vettem a 3-4000 ft-al drágább volt, mint a sima o gyűrűs fekete lánc
a ténérén is arany van, valamiért ez a legolcsóbb
De még milyen szépen.
ok
nem volt időm-kedvem széttúrni mindent
rövid volt a hétvége
a mostani hosszabb lesz, úgy is időszerű egy komolyabb rendrakás
Tegnap felraktam az új láncot meg a 2 fogaskereket. Szerencsémre nem tört le az a maradék egy fül az alátétről, De ha megtalálod Ini tovabbra is megvenném! ! Lőttem pár képet, szépen áll neki az arany lánc .
megmaradt xt 600 gyári gyűrű garnitúrra eladó az ára 10000
Ja nem a legjobb, de a sárba is lehet fejlődni, ha nem egyhelybe ássa be a gépet az ember. A végére már nem estem el méterenként :D a legsz.rabb a mosás :S plusz 2 defekt így hírtelen, valószínű az utólsó esés ami után egy bokorba landóltam a motorral együtt, ami rajtam kívűl a motort is megtámadta :D
Hát mennyire utálom én a sarat. Most már jó pár hete nincs olyan, hogy nincs sár valahol, amerre motorozok, pedig így nem élvezem.
Ma gyors raktam pár km-t az új kerekembe :) kár, hogy eset így főleg csak csúszkáltam.
Jó, rendben! Köszönöm!
AZ nem normális!
Egyébként az normális mikor gyengén egyenletesen húzok neki gázt föl is pörög szépen és vissza engedésnél durran egy nagyot a kipufogó?
amikor leáll gyors el kellene zárni a benzincsapot aztán megnézni a szintet