Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Mi a különbség a 125 4dl és 125 4fl motorok között?
Eddig egy 125 össze nsr ment 170 et amin 160 as malossi henger volt. Meg50 kg os csaj ment vele......
Szia!Koszonom valaszod. Az az igazsag, hogy e miatt vagyok gyanakvo, hogy nem stimmel valami.Itt 170km/h irnak.
Ez tökéletes egy tzr nek. Én 183cm magas vagyok 84kg alattam is 140 et mennek. Egy 50kg os 165 cm és pilóta alatt mehet akár 145 150 et is ha van hozzá hely...
Egy ismerősöm kb 2meter és 110kg alatta csak 120 át megy ami alattam 140 et
Sziasztok!Hosszas toprenges utan a forum segitseget kernem. Szoval lenne ez a Tzr amit lattok a kepek kozott. Sokat nem hasznalom, evente, ha megyek 3e km-t korulbelul. Ugy gondolom, hogy altalanosan jo allapotban van. Bejaratas utan azonban nem vagyok egyaltalan megelegedve a teljesitmenyevel. Ehhez szeretnem a forumosok tapasztalatait sgitsegul hivni. 130km/h-ig konnyeden megy, azonban utana nagyon halovany kb.145km/h a vege. Pressavom 0.9mm. Kerdesem: Ez a normalis valodi teljesitmenye egy modern 125-osnek es en varok sokat vagy valami nem OK. Kerem a 180km/h feletti ertekeket mellozzuk, nem vagyok mar 16. Koszonettel mindenkinek aki megosztja tapasztalatat!
Most nem kell szépen üzemel
nem érdekel 1 blokk a motorodhoz olcsson? esetleg van még 1-2 alaktrészem filérekért tel:06307316232
tzr 125 4dl blokk eladó dugatyú kel bele az ára 20e gyujtással együt
vannak gumik is ólcsón!
tel:06307316232
Komplett frisen fényezett tzr 125 4dl idom szett aladó
Csak egyben , hianytalanul , 110000ft
Darabokban nem eladó
helló engem érdekelne az idomok és az első villa!
Nálam van penteken tudnám postázni!
sziasztok ilyen főtengelyt vennék yamaha tdr 125-be való
Üdv

Keresek Tzr 125 -3xv jobbos-balos lábtartót konzollal!
Még mindig nincs senkinek rugója első 4 dugattyús brembo fékhez? Amelyik leszorítja a pofákat,hogy ne mozogjanak.. Kurva idegesítő a hangja..
Sziasztok! Olyan problémám lenne,hogy nemrég volt blokkfelújíásom, hajtókar, csapágyak váltósor szimeringek stb. Kifogástalan volt a motor, egyet tekert az önindító és indult hidegen melegen. Egy ideje úgy kb két hete elkezdte azt csinálni, hogy hidegen már alig alig akart rendesen indulni, de melegen még mindig. Tegnapelőtt valami bibliai özönvízben kellett mennem és ott eléggé el is ázott minden, de ment a motor csak le-leállt. majd hazajöttem kiszáradt minden, be is indult, de csak egyszer utána az istennek se. A jelenség a következő: szikra van nem túl nagy de eddig is ekkora volt és ment, üzemanyag van (karbit szétszedtem mindent átnéztem összes vezetéket gyújtást az nem kapott vizet) de amint bekerül a gyertya mintha gyújtásnak se híre se hamva nem lenne. Nem tudok már vele mit kezdeni. Ötletek? Válaszokat előre is köszi
Most nincs vègdobom
De kb 1 2 honap es lesz zsír uj carbon hexagon dob 20-25 ért
Eladó yamaha tzr 125 blok dugó baja van csak az ára 25e kompleten 160/70r17 hátsó gumi eladó az ára 8e
Köszi, a gyári idomok nekem is megvannak, bár kissé zilált állapotban. Most kezdem majd összerakni,ha mégis kell valami,írok! Esetleg valamilyen nyitott végdob 125-ösre? Más tipusé is jó lehet,valahogy fölfabrikálom rá. Ideiglenes megoldás lenne, amíg elkészül hozzá a tervezett rendszer.
Köszi!
Szia
4dl oldalidomjaim vannak
2db oldal meg a faridom
Csomagfedelmis van
4dl
Gyári
Sziasztok! Sportkipufogó végdobot keresnék a gyári Lafranconi kipufogómhoz, esetleg komplett rendszert, illetve versenyidomszett is érdekelne. A tipus: 4HE , ha jól tudom megegyezik a 4DL-lel.
esteleg ha akarsz papiros tzr t venni nálam van 2 is
Igazatok van, köszönöm a megerősítéseket!
Nem is mertem így használni.
Már visszavittem, rendes volt a srác és visszaadta a pénz.
A szerződést meg eltéptük.
Ő meg eladja alkatrészként.
Ilyenen spórolni de tényleg... Csak 1x állítson meg rendőr ami megfog mert már rámentek erre is és nem hülyék már ott buksz százezreket. Arról meg nem is beszélve,hogy akármilyen kis baleset és úgy beszopod,hogy 1 normális papíros rendbe rakott motor ára rámegy meg a jogsi megcsinálási ár is.... Kár ilyet kockáztatni..
nem fognak piszkálni,mert lecsuknak okirat hamisításért.
Sziasztok,bontásra itélem motoromat,1989-es,nagyon jó motorral,minden müködik rajta,kivéve a powerelektronikát.A láncszett 50km-t futott,kerekek újracsapágyazva.power nélkül is megy 125-öt.Hírdetésben megtaláljátok,ott írhattok.