Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy darabig én is ezt csiná ltam ,de nem lett olyan mint akartam
1x sikerült, kurva jo volt, csak mikor Elkezdtem felújítani rokonom megbabralta keres nelkul es azota se tudom ugy
.. Es kurva szar. Mert lekell venni az ülést.tankot.legszurot, utana mindent vissza probakorre... Es ismételgetni amig nem lesz jo
ha sikerült beállitanod (oszd meg a titkot) ..,nekem is hasonló problémám van !
jakabracing@gmail.com
Üdv! ne haragudj, rengeteg dolgom volt, ide meg nem enged most valamiért feltölteni, úgyhogy küldj egy e-mailt és küldöm a képeket! zdarlightk9@gmail.com (adatlapodon nem találtam)
Eladó
Minden uj tkrj és koyo
Rendszàmos
Uh, jut eszembe! Első fékbetét leszorító rugóra lenne szükségem! valakinél akad esetleg? :)
Mit összeszenvedek én a karbibeállítással.. Brutál.. Valamilyen profi tudna segíteni? :D Pedig szerelő,lakatos vagyok , unom folyton le-fel rakni a tankot meg a légszűrőházat.. Most jelenleg a súbertű legmagasabbra van állítva és kb 2.75 tekerés van kinn de még mindig sokat kap mert nehezen forog ki de viszont 9 ezernél meg befullad meg feltud akadni a tűszelep.. :\
Sziasztok!
Esetleg ha valakit érdekelhet a motorom, 230E körül megválnék tőle.
Saját találmány a gold original marlboro
En sem cigizek csak megtetszett
S red rakat 94 es meg elavult komcsis :) ez meg tuti
Csak a feher alapszin 24 000ft volt
Kicsit draga de megerte
Ez nekem BEJÖVÖS!
Ennél csak a suzka Lucky Strike lehet szebb!
Ja már nem dohányzom!
Üdv várom a képeket az indexről!
Köszi
Köszi srácok, meglátjuk...
Yamaha TZR 125 4FL
Marlboro gold original
Az elég nagy baki ha 2mmtfeljön!
Amugy az y az az éges tér alakját jelöl.. (tudtommal) sürítési viszonya 6.2:1 hez.( Nem a kompreszio) arol nem tudok gyàri adatot de kb 7 8 bàr de befojásolja hogy nyitotz vagy zárt power
1 vas lemez
A hengerfej tömitése igy néz ki!
https://www.google.hu/search?q...
Sziasztok! Nagyon nem ehhez a csapathoz tartozok, de engedjétek meg hogy kérdezzek

Egy ismerős gépét faragjuk, GPR 125 (2007 talán), de egy-az-egyben 125-ös poweres, önindítós Yamaha blokk van benne.

A következő a jelenség: a henger és a motor valahogy nem passzolnak egymáshoz. Ha ráteszem a hengert a motorra, a dugó 2mm-el túlfut a henger tetején, tehát "rövid" neki a henger. Tettünk 2mm-es hézagolást bele, de vadi új dugóval (perselyes+PROX, minőségi fúrás) is csak 5,5 bar kompressziót tud.

Ami nekem gyanús:
1.) A hengerfej-tömítésnek nincs tűzkarikája (ha ez normális, oké)
2.) A blokkon és a hengerfejen Y-1, míg a hengeren Y-2 jelzés van
3.) Esetleg a hajtókar is grízes lehet, ha nem megfelelő löketű

Plz help ha tudtok

Széles Utat,
Szia.Nekem van eladó új tükröm,ha még érdekel.
dodimanta72@gmail.com ra írj ha érdekel.
Üdv
Ok köszi ;)
nekem van egy szatyorni indexem, utángyártott is meg eredeti, ha hazaérek csinálok képet és mutatom milyen van
Ilyen index érdekelne!
Üdv
Keresek Tzr 125 250 indexeket
Szia
Elkelt kompltten az eleje lemaradtap rola sajnos
Szia! Tökrök érdekelnének :) meg még a fejidom, állapottól függően.