Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessék: zdarlightk9@gmail.com :)
Szia! adj egy emailt légyszi!
tudod mit írok egy emait
Szia! Hát most ki léett kapva henger hengerfej, letakarítottam őket makulátlanra mert volt ilyen régi ráragadt dzsuva mindkettőn, power szelepet takarítottam ki, gyári tömítést néztem meg rá, úgyhogy ma azthiszem lesz időm összerakni :) aztán meg imádkozok hogy jó legyen :) egyébként ha így ebben az állapotban érdekel a motor akkor írj egy e-mailt és beszéljünk róla: zdarlightk9@gmail.com
Na hali hogy haladsz a henger fejeléssel
Szia van gyújtásom, lendkerékkel
Srácok! Tud valaki eladó 4dl-re való gyújtást esetleg powermotorral,kábelköteggel? Vagy dt-re valót kompletten? kábelköteg nem létszükség,a többi inkább!
hát náluk 10e volt a tömítés, én meg találtam 5 ért :) úgyhogy jó, csak drága. És cask 4 DL vázam van :\
A Pink Motors-t én is tudom ajánlani,mindenük van tényleg vagy be szerzik.Én is onnan szoktam rendelni szerencsére hozzám elég közel is van.
Hali
Esetleg 2RJ vázad nincs papíros vagy netalán tudsz valahol?
Beletettem a másik tzr tömítését.... de nem akarja az igazságot... :\ össze van barmolva a henger teteje meg a hengerfej felfekvóő felülete is úgy néz ki.... holnap beviszem suliba aztán lesíkoljuk a nagy marón aztán meg imádkozok hogy jólegyen... :\
eléggé ritkaság a vas :D de köszi szépen :D ha eladósorba kerül szólok ;) nem volt egyszerű eddig sem de ez már a finis (motorikusan) :) megveszem a töm. szettet aztán imádkozok :)
Pink Motors rendelj egy tömítést és semmi gondod nem lesz vele amúgy nagyon tetszik a projekted most gondolkozom robogó vásásláson mert napi 13km kell mennem a melóhelyig de tavaszra le akarom cserélni a simót és a "kis" tdr-ed nagyon megtetszett nem akarod eladni hogy valami új dologban kezdj
Benne vagyok ;) egyébként az a vicces, hogy a motor ment már egy "jó kört" hogy semmi baja nem volt, hengertömítés alul duplán volt, kivettem egyet visszatettem a gyárit és ennyi hengerfejhez meg én vágtam újat klingeritből, és feltöltöttem és ment rendesen :\ másnap reggel már csak darált mint a videón :\
ha sikerül jössz egy sörrel
köszönöm szépen :)) megpróbálkozom akkor ezzel
Én csak egy példát tudok mondani volt egy Suzuki RG-m és hüvelyezni kellett és nem találtam hozzá hengerfej tömítést ami papírt össze tudtam vásárolni csapágyboltokban azt kipróbáltam a legjobb 10 percet bírt de most őszintén gondolj bele mekkora nyomás van ott fölég ha az isteni szikrát is megkapja tapasztalatból mondom a második durranásnál szakad át a "házi" tömítés vegyél bele egy jó minőségűt és ha nem repedt sehol a henger vagy a hengerfej akkor 1000% hogy jó lesz. Ja és ugye én nem találtam hozzá de pesten találtam egy manust aki tömítéseket gyárt ö csinált egyet és 3 évig használtam vele amíg el nem adtam.
Ja és paszta nem kell a hengerfej tömítésre
még azon kattogott az agyam hogy a hengerfejnél klingerit van méretre igényesen bevágva, ma még pasztát is kapott nagyon vékonyan a henger hengerfej. hol lehet a gond? :\
Sziasztok! Már végleg elborult az agyam és fogalmam sincs mit kéne megnéznem. Vizet kap a TZR blokkom és halovány fogalmam sincs hol lehet a hiba. Hengertömítés, hengerfejtömítés többszörösen átnézve kicserélve, blokk nem repedt, karbi nem repedt stb. paszta is van most már mindenhol az üzemanyaggal nincsen baj, amint beleöntöm a vizet elkezd erősen párás füstöt eregetni és nem pörög fel, folyik a víz mindenhonnan a kipufogóból. K@@@va idegesít már, elegem is van belőle rendesen, azért írok ide mert hátha valakinek már meggyűlt a baja ilyesmivel, vagy tud olyat ami hiba lehet. Válaszaitokat, segítségeteket előre is köszönöm szépen. Üdv: Beni. Lejjebb link a gépről meg a rohadt hibájáról

http://youtu.be/DPF-bekIn-g
ajaj
ááááh 4DL nek közel sem ilyen... 3 csap van 2 tankon 1 külön... ez inkább TDR 50 meg 250... annak ugyanilyen a felfogatása :) de csak a kockatankosoknak. De lehet a 4FL nek vagy a 88-89 es tzr eken lehet ilyen talán
Ez az
igen a tankból 2 jök külön külön. 1 a rendes 1 meg alul a tartalék. de nekem csak az van amibe a 2 cső megy és kint van oldalt
Hiányzik 3Ma -ra kell azt hiszem ugyan olyan ,2 cső jön ki belőle
sajnos tankon lévő nincsen :\ egyébként mi a gond vele?