Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
Mennyibe gondoltad mert, ha olyan árba van akkor igen.
Hali, látom,hogy 2rh-d van.
Esetleg nem érdekelne vadi új gianelli kipufogó rá? :) Bolti áron alul persze, használva sem lett.
Üdv,
Hali
Tud valaki 125 2Rh papiros vázat vagy,esetleg aki otthon van a okmányok terén?. Tehát érthető,hogy mi is tervem . Elérhetőség az adatlapon.
Tessék itt az E-mail címem: zdarlightk9@gmail.com :) innen tudok küldeni képet :)
nekem van 1 mikoni 28-as karbi 10e hegerem van az ára 20e powerral
tel:06307316232
Valakinek van eladó tzr 125 4dl típusú kevésszer fúrt hengere és 24 26 méretű karburátor?
hello!

akos.s70b@yahoo.ie

itt megtudjuk beszélni.Üdv
Szia érdekelne a dolog tudnál adni egy elérhetőséget ahol tudsz képet küldeni róla?
kell a tank. :D mi az ára?
Szia, nekem van és pont eladó. 3500+ posta és a tiéd. Ha érdekel még akkor írj egy e-mailt.
Szia, mi lenne az ára ennek a párosításnak? És kell valami közdarabot csinálni hogy rámenjen a nyereg a tzr villára?

Válaszod előre is köszi!
mennyit er neked?
gyere le hozám hejrepofozom én neked
nekem van ledkerekem ha érdekel
Hali! Van TZR forgórészed eladó?
Valaki adjon el nekem legyen szíves egy görbülés mentes tartókonzolt 4dlhez..
Hello! Nagyon érdekelne a plexi! Mennyi az ára? Írj e-mailt, vagy hívj! eremverde@freemail.hu
06202013071
előre is köszi!
nem találom
nekem van mikoni 28 karbi es henger is vam adatlapomon az elerhetoseg
Jakab Zsolti szokta keresni a tárcsát ;) írj rá :)
Nem tud valaki egy 24 vagy 26 karburátort és egy 4DL Hengert?
Tzr 125 elsőtárcsa, + egy zx 10-es Radial nyereg eladó, ha izmosabb féket akarsz :)
Sziasztok! DT-R gyújtásvezérlő elektronika nincs valakinél eladó? Előre is köszi! Ez az egy hatos csavarral felfogatós négyzet alakú dolog kellene, ha mégsem az a vezérlő akkor bocsi a tévedésért!
Szevasztok!

32-es Dellorto karburátort vennék pl 4dl-en ami van VHSA talán , ha akadna valakinek Eladó, többit megdumáljunk.