Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyém kell ???
üdv. telefonszamot kerhetek???
Közben megnézte egy szerelő a motort, de nem nyúlt hozzá (csak robogókat szerel) de talán házilag is megcsinálható.
"Nem megy csak félig a kuplungtokból a bovden. Ezen kéne állítani" Nos azt hogy illetve lehetséges e ez a hiba?
Az aksi új.
Érdemes a gyertyát megnézni , karbit kipucolni , de ha csak öninditós , akkkor aksi a probléma . Esetleg önindító.
Köszönöm, még próbálok gyári perselyest szerezni .
Üdv.
Lenne egy a címben említett motor 95-ös már. 2-3 nap állás után (hidegen) nehezen indul szivatóval is.
Mi lehet a probléma?
56 mm es van ha kell
eladó 4fl es tzr
rendszámos 11kw os
Sziasztok , 88-as tzr hengert keresek , gyári perselyest . Max 57mm-es lenne megfelelő. Ha furatni kell az nem baj . Elsősorban 2rh .
Garancsi 0670 5965312 , vagy fastaction@freemail.hu
1997
11kw
230
Jelölj fb n adok fotot
Én vagyok rg500
Taller Tamás
Hivj fel 30 512 9874
Sziasztok!

Eladó Yamaha TZR 125-T keresek b125 (A1)-es jogsihoz (tehát papíron 11kw).
A legfrissebb forma érdekel.
Olcsóbb példányok érdekelnek, így szezonális szervizre váró, esetleg idomsérült példányok is érdekelnek.

Köszönöm előre is a segítséget.:)
(A kép illusztráció)
Kipum lehet hogy van
50e tudok érte adni.
Sziasztok. Van egy 93-as 4dl-em. Ehhez kellene nekem első körben kipufogó és hátsó lámpa. Ha valakinek van, kérem szóljon.
Sziasztok!
2RH alkatrészek eladók akár egyben is 20eft-ért. Pár kép a teljesség igénye nélkül! Érdeklődés magánban, ne terheljük a fórumot! Elérhetőség az adatlapomon!
Üdv Srácok!
Van egy raklap yamaha tzr 125 4dl/4he alkatrészem. Nem érdekel valakit egyben esetleg? Ár megegyezés alapján
Sziasztok. 93mas yamaha tzr 4fl hengerfejet keresek. Ha valakinek akad egy elado kerem lejelezzen. 06204429994. Elore is koszonom.
Ameik blokk a kartalbe szív azoknaknaz alkatresze kb azonosakpl 2rh 4dl csak a kulső dekli más
Valamint a fötengely más az önindítosokban
Hosszab a gyujtas felöl
De pl a hengertmis fel lehet tenni a regi 2rh ét a 4dl re
Heló Mindenki!

Érdeklődnék, hogy 125-ösök alkatrészei, mennyire keverhetőek össze korábbi (2RJ) és újabb motorok között? Kaptam egy 87-es 125-öst, csak mindene rossz, sajnos. Ha véletlen mondjuk egy 91-es modell alkatrészét tudnám csak megvenni, az jó lehet-e? Mennyire kell ragaszkodni az évjárathoz?

Előre is köszi a válaszokat.
Üdv Motorostársak!
Valakinek nincs véletlenül power mozgató tárcsa ami a hengerre kellene?Akik bontanak ugy láttam hiányban szenvednek belőle, igy nem találtam még sehol.Vagy ha valaki tud oldalt ahonnan lehet rendelni azt is megköszönném.
Sziasztok! Egy nagy jó vétel!

http://www.jofogas.hu/pest/Yamaha_Tzr_125R_4DL_Belgarda_27261712.htm?ma=1
helló szeretnék érdeklődni hogy a Mikuni 28-as meg e van még ?
és hogy működik e rendesen
előre is köszönöm.
van rezonatorom ha kel 5e