Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elég hülye gondolat....ha kismotorként akarsz biztit kötni a számok miatt öszefutnak a biztositonál a szálak....bukta.hagyd ugy.Inkább müszaki+bizti(évi 4000Ft körül) és átirás ha majd elakarod adni könnyebb lesz....(rendszámost nem annyira cseszegetik a rendörök)de te tudod
Üdvözlet!
?Kérdés? Volna egy jogszabályos kérdésem. Van egy 125tzr rendszámos lejárt műszaki. Hogy lehetne ezt ugy megvenni hogy segédmotor papírjai legyenek? Vagy ehhez az eladó kell hozzá hogy ugy adja el mintha 50-es lenne én meg csak megkötöm az 50-es biztosítást azt kész. Lekapva marad nála a rendszám? Ha nagyon hülye vagyok lehet anyázni de nagyon nem vágom ezeket a dolgokat. Ha valaki írna erről valamit akkor kössz
eggy ujjab remény Megnéztem trafót 3750 Inkáéb veszek autosbontoba az is asszem trabibavaló volt 2t egykutya nem?
Ha jól emlélszem akkor 12V-nál kevesebb megy a trafoba! De nem biztos.....
Srácok az mien hogy ami megy a gyujtótrafóra 2 kábel.Annak elvileg 12V nek kéne lenni ugye?
és alig megy rá 2V.
Amugy ugynézki trafó atta meg magát,de remélem a jeladót is tönkrecseszte de ha tönkrecseszte akkor szétkinzom azt a trafót tuti
Nagyon remélem hogy meglesz a kesed! ha nem ajd segytünk, mert nekem nagyon bejön a motor...ha gondolod vegyél fel msn re:tomasszojer@freemail.hu
Ajjj má én is menni akarok
Most ke elromlaniaaaaaa,akkor én asszem el is felejthetem a dekni leszedését.Honap veszek pipát me az is szétvolt oxidálódva.
50 es, 240 volt
ár??? Rendszámos???
"93 évjárat képek hamarosan
Gratula! Mikori évjárat? Képet lássunk!!!
Hello!! Mától (remélem )boldog tulajdonosa vagyok egy tzr 125-nek
A burkolatok összetörtek??
THX
Annál is inkább élvezkedek, mert tényleg csak le volt tapadva.
Betettem 1esbe, reccsent+ugrott egy kúrvanagyot, azt azóta minden ok.
az egész sportmotor.hu baszik bejönni nekem egy csómószor
Fél órája próbálok írni ide...(minden más oldal bejön, és másnak is bejön ez az oldal... )
Már csak a sárvédővel kell vmit csinálnom:
Itt egy német oldal, itt szinte minden évjárathoz van gépkönyv! forum.tzr-scene.info/
Hááát, ez ember függő! Olyan 150 körül szoktam közlekedni! Így legalább a dugó is ki van használva!!!
az utazó sebbeség mennyi? 140km/h van?
Bazd nem rakja fel!!!! Talán túl nagy??? Adj 1 e-mail címet és átküldöm!!!
Itt az ábra! Kezdhetsz élvezkedni!!!
Azokat a csavarokat 1 speciális csavarhúzóval húzták meg, persze csak akkor ha gyári! Ha van olyan csavarhúzód aminek a nyelén van lyuk, akkor a lyukba tolj 1 vékony csövet így egyszerűbb lesz sztem!

A TZR-ről sokmindent írnak 30-35-Le ről is beszélnek, de én a YAMAHA-nál 27Le-rőt hallottam! Szerintem ez a reális! Végebessége 165-170 között van! Kunmadarason pár évvel ezelőtt 3. lett összetettben a mocim, de még az előző gazdijával (az első 2 helyezett Mito lett)! Ő azóta R1 -el nyomul!
Kösz a rajzot
Ilyenkor hogy lehet kicsavarni azt a rohatt csavart?mert sztem oda a csavarlazito sse tud bemenni,és má nagyon határon vagyok hoigy lenyuzzam a fejét akkor meg enmtom milenne.60?egy olyan alaplap?aztaszégyent széplesz sz baszódott el áhhhhhhh
és hány le?
hello

én éppen azon agyalok, hogy eladom, ha érdekelne valakit.