Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Le kell.
hali skacok olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy láttam egy videóban hogy a tzr lápában hogy villog linkelem http://youtu.be/l-DUpXbKrVw errol lenne szó ezt hogyan lehet meg csinálni? tudtok segíteni?
Hali!
Segitsetek srácok!Kuplungrugó cserénél le kell engedni az olajat?
Az alu kapaszkodó még meg van 7000ft lábtartót csak konzollal együtt adom 5000ft/Db
Üdv Sanyi!

Érdekelnének a motorból az alábbi alkatrészek:
-ülés mögötti fém fogantyú
-mindkét oldali első lábtartó.

Ha megvannak még akkor írj!
Értem,köszönöm a választ.Akkor majd megrendelem az indexeket valamelyik nap..
Eladó zsír új AM6 motorblokk 0km-es motorban még nem volt, jó az összes AM6-os blokkal szerelt motorba vagy akár építésre, (Simsonba) is.50ccm 12LE, vízhűtés, 6sebesség.

önindító+berógós
Már látom mire gondolsz.
Nem kellene, hogy gondja legyen a motornak, tőle. a 14 led/oldal valószínű olyan ellenálású együtt, hogy nincs szükség kiegészítő ellenálásokra. amit tudni kell a ledekről, hogy ezek hagyományos kerek ledek gömb fejűek, amik nem annyira stabilak szélsőséges körülmények között mint az SMD -ledek. A LED-ekről bővebb infót itt találsz. Azt hiszem elég érthetően van leírva... vagy nem ?

Ha nem értesz az elektronikához semennyire nem baj, ezek is használhatók hiszen erre gyártották. 12V-os feszültségű motorokhoz. Itt igazából a minőség az ami probléma lehet, hogy kontakt hiba jön létre, (ez sem elsősoron a LEDekre, sokkal inkább a leded beültetésére vonatkozik, és a ledek jelentősebb hosszabb életűek mint az izzók- 3000 Ft értük szerintem nem pénz ha nincs ovábbi költség ,ert "kiéget") akkor meg nem fog világítani.

[Vettem egy nagyítót ali 2 ledes volt és 3 elemmel üzemelt. az valahol kontakthibás volt mert hol világítot hol nem és be volt kapcsolva. igazából csak sejtem hogy az elemek kontaktolásánál lehet valami probléma mert a forrasztások jók voltak. a LED-ek benne most is világítanának, ha más felületbe vagy kapcsolásba építeném át]
Én ha tökölni akarok akkor megveszem a LED-eket, amit db-ra lehet venni és kiszámolni meg ki lehet hogy milyen ellenállásra van szükség ha mekkora feszültség kerül rá. mekkora mA-al. Erről megfelelő helyen vannak infók, Aztán építesz egy kis rögzítőkeretet, amibe a LED-ek lábait belehet szurkálni... összeforrasztani.. és ezt a gyári izzó helyére betenni az anód, katód. kicserélve csak az izzót, és abba a burába átrakni. Lehet vele szórakozni mert 500-1000 Ft-ból simán kijön, de vajon megér-e annyi fáradozást, mint inkább készen megvenni kompletten? ha magad készíted szükség van a vásárolt LED-k technikai adataira amiből az egyik legfontosabb a nyitófeszültség értéktartomány aminek felső határát nem érdemes hosszú távon kihasználni, mert az rövidíti az élettartamát.
Mint láthatod a fenti hivatkozott leírás már kicsit elavult nem éppen a legfrissebb, mert már a kéket és íny már rengeteg szín kikeverhető a háromból. az UW-ről sem tesz említést azt az RGB-vel nem lehet kikeverni. ez egy speciális fényérték, nagyon gyenge hatásfokkal bír.
adj limket róla...
Még semmi nincs megoldva.Index se nemtudom,hogy a ledes milyen lenne kidobni meg nem akarok 5-6 ezer ft-ot..
Mi helyzet a motorral? Megoldódott már az ülés ügy? és az index?
Ezt is megéltük, bár ellene vagyok 2 órás rutinnal már rögtön 125-ös kategória? Bizonyos szempontból érthető, de akinek nincs 10000 km motorozásból közlekedése 50-essel, azt nem engedném ezzel a jogsira menni. vizsgázni. azzal a 2 órával nagy gyakorlatot szerez ám az autós...
Neki is éreznie kell milyen az mikor ő van az úton kismotorral, mert 2 óra rutin az erre nagyon kevés! ! !

Totálkár B125 jogsi 2011. december 1-től
Nagyon szép állapotban eladó yamaha tzr 50 fullgyári...gyári gumik még szőrösek...teljesen költségmentes...11ezer kmvan benne 2006os végsebessége 100km/h körül ...TEL:30/52-85-648
eladó am6 alkatrészek:

csak berugókarral inditható blokk blokkfelei (önindító hely nincs) 2db van.
váltó alkatrészek
komplett kuplung +kisfogaskerék
balance tengely + meghajtó fogaskerekek
70es vashenger kompletten
kuplungdekni, gyújtásdekni
váltótengely +váltókar
50es gilandori 1 nicasil henger (törött dugóval a dugó szerelési hiba miatt törött ) hengerfej nélkül.
berugótengely
gyári membrán
és még pár apróság.
ha érdekel valami irj képet küldök.

csere/beszámítás érdekel 50es gyári minarelli vashengerszettre.
Nem de most egyel kisebb lánckerék van rajta és igy egész jó lett.
Aztán fasza lett?
Az enyém fenn van a motoron aztán most igy használom.
Igen én.Nem egy bizonyos tartományban,hanem sehol sem ment vele.Aztán most ott diszeleg a garázs falán. Tieddel mizu?
Igen megvan, te voltál az akinek nem ment egy bizonyos tartományban a motorja mint nekem?
Hali! Megvan még a sportkipufogód?
Sziasztok!
Nekem olyan problémám van a TZR-emmel, hogy ma beindítottam és egy idő után a kipufogóban valamilyen fehér szinű vizes dszuva volt.Ez mitől lehet, netán attól, hogy egy kis hütőviz bekerült az égéstérbe és az vagy a hideg miatt, mert majdnem 0 fok volt.
Egy emailt írhatnál... lenne kérdésem Szoboszlóról... tőled.
A ledeknek teljesítenie kell a motor által leadott irányjelzőkre vonatkozó áram és feszültség fogadását. ha ezt a led nem képes a led tönkremehet. lehet alkalmazni LED szalagot ami 12-voltos táp feszültségre terveztek, ezek a ledek előtét beépített ellenállással lettek ellátva. 3 leden ként darabolhatóak. ha az általad használt ledes indexek nem bírják a 12V-os netán esetleg a 14V-os feszültséget, akkor az nem fog működni.. a feszültség z akkuről többet is kasphat mikor a motor tölti az akkut Az általam lévő ledek a 12V felett bírnak üzemelni 13.6V-nál nagyobb feszültségre nem lett kipróbálva. de a fehér ledek jobban ellenálnak a feszültségnek mint a pirosak, mert a piros ledeknek általában alacsonyabb a nyitó feszültségük., minden esetre ha a led bírja, akkor nagyon ritkán kell majd azt cserélni, mert a szál nem fog kiégni, elszakadni... A LED akkor fog világítani mikor áramot kap. A relé ezt az áramot kapcsolja ki és be, így jön létre a villogás hatás.
Szia! Nekem most a gyári indexem van hátúl gyári relé.Ha hátra veszek 2db ledes indexet és maarad a gyári relé akkor milesz?Mert ugye elől nem ledes hátúl meg ha ledes lenne nem működne jól?