Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy beszéltük korábban olyat minimum 20 000ft.-ért tudok adni ez a legalja.Ebben nem tudok beszámolna blokkot csak müködö képesbe ebben az esetben a 65 000ft.-os blokk 40 000ft
és mennyiért számítasz be blokkot?
egy főtengely hibás,,de viszont a váltója jó..oylat mennyiért tudsz adni?
Igen nekem van a hispánia is.Van több db blokkom van ameik hibátlan inditható meg vannak hibásak is igény szerint.De be is számitok hibás Am blokkot is.
Sanyi nemhogy bontasz egy motorhispaniat is aminek a főtengelye rossz? úgy emlékszem mintha egyszer téged hívtalak volna fel a blokkal kapcsolatosan vagy csak tévedek
Rendben majd lefotózom és rakok fel ide képeket.
rendben
Inditható éllapotban kompletten 65 000ft
Tisztelt Sanyi! képet kérhetnék a cumókról? szemler96@freemail.hu email címre,ha lehet. köszönöm,szia!
Hát így képen annyira nem látni,majd ha visszük a tzr-t az ülés miatt tudod,akkor majd megnézem és megegyezünk.
sanyi 502 a yamaha tzr blokkot mennyiért adnád?
Mennyit fizetnél még rá?
Gyárit nem számítanád be? Hibátlan állapotu,csak sötétítetten jobban tetszene
Nekem van hozzá sötétitett plexim ami belülröl le van festve!Jól néz ki!
2006-os tzr-hez nem tudtok eladó sötétített plexit? Vagy valaki aki Szoboszló közelébe be sötétítené nekem? BOLDOG ÜNNEPEKET NEKTEK!
Kellemes ünnepeket minden márkatársnak
Nerkem van hozzá hibátlan müködö képes fékrendszer kompletten tárcsa nélkül 15 000 féktárcsa 8000ft
Sziasztok! segítségetek szeretném kérni,mégpedig.

Yamaha TZR 50 es első fékét.

tárcsa,fékcső,féknyereg,pofákkal,és főfékhenger! csak és kizárólag kitűnő állapotú érdekel,levegősödő,vagy egyéb nem nagyon!
Hátha érdekel valakit 20.000 Ft/garnitúra
Heló Roligold-tól kérdezném ,hogy a bronz kefe pontos méreteit megadná-e nekem ugyanis sikerült szereznem alap anyagot hozzá .Illetve csak a hosszúsága kellene a többit letudom kopintani .Köszi előrre is (ha kell e-mail cím adok).
oké köszi
Szerintem a legjobban úgy jössz ki az egészből, hogyha matricással csináltatsz, én így csináltam amikor elcsúsztam vele.
sziasztok olyan kérdésem lenne hogy hol lehet kapni 2008as tzr-hez sima matrica szettet mert ma faszán elcsúsztam kérlektiteket segítsetek kösz előre is mindenkinek
Hy 17-es slick gumik eladók 110,120,90 es méretekben info e-mail ben