Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha kereskedés, rendelésre hoznak.
Dark Blue: 5WX-W0717-40-00 Ez kellene ezt hol lehet megszerezni:)?
kerék dekor:
White: YME-W0790-RS-WH
Red: YME-W0790-RS-RD
Blue: YME-W0790-RS-BL
Yellow: YME-W0790-RS-YE
Iwata: YME-W0790-RS-IW
Szinek:
Smoked: 5WX-W0717-00-00 (lásd kép)
Dark Red: 5WX-W0717-20-00
Dark Blue: 5WX-W0717-40-00 (lásd kép)
Ha megvan a darabjai kloroformmal megragasztható:
szélvédő, a lámpaburák (pl fék, index stb. ami átlátszó műanyagok a motoron) is.
Nem jó mert sérölt a plexi :S
[O02 Szerintem vegyél rá üveg fóiát
Valaki megtudja mondani hogy hol tudnák Yamaha Tzr '06 szerezni sötétitett plexit:)?
Hát nekem szerelőm mondta hogy ha kihajtottam a keverékes benzint és ugyan ugy nem lesz jó akkor nagyobb fúvóka kell bele!
Az enyémben már kb 4000km van a bejáratás óta és ugyanugy csinálja és még eddig nem sikerült megoldást találnom ere a hibára, főfuvóka se lehet mert ugyanolyan gyári henger lett rá rakva ami teljesítményben sem tér el.
Őő igen ! De most 2 esélyes dolog van vagy kicsi fúvóka lett bele rakva vagy még keverék van a tankba és megy az olajzó is (járatás volt ) és nagyon dús neki az anyag mert indulásnál lehet érzni hogy nem pörög ki ! De ha 7végén lesz időm akkor benzin leengedem és akkor majd elválik hogy mi a baj !
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy helyet ahol olcsón tudok szerezni hátsó fékbetétet?
Tehát akkor a teljestménygörbébe van egy lyukad, 7000 és 9000 között, mert nekem pont ez a bajom a sportkipufogóval?
Hali nekem is most esett át az ősszel egy henger cserén a motorom, nekem azt mondta a szerelőm ,hogy ha már be van járatva a moci ahogy kell, cserélni kell benne fő fúvókát egyel nagyobbra. Meg is csináltuk és jobb lett a fordulat tartomány végén is van benne erő.Igaz egy kicsit többet eszik de hát valamit valamiért. Ja és az olajat is állítsátok utána nehogy megszoruljon.
Üdv! Van egy kis problémám a gépezettel ! :) Most esett át a gép dugó-gyűrű cserén , bejáratva minden stb :) És most , hogy kicsit jobban húzom neki azt vettem észre , hogy kihuzatom végig semmi baj felkapcsolok 6.-ba és egyszerűen 9000 -ezres fordulat alatt vissza vánszorog a fordulat 6500-7000 -re ! De 9000 ezres fordulatnál is jön egy kisebb emelkedő és már megy is lefelé a fordulat !
Milehet a probléma ? Köszi előre is !
Értem. Mondjuk lehet azért kattog mert a srác nem nagyon asználta egy évbe egyszer vette elő. Minnél többet megyek vele annál halkabb a kattanás.
Attól függ mire használod.
- ha motorba üzemszerűen biztonságos vezetésre... akkor gond,
- ha játékra, akkor nem baj.
Értem :) Az nem baj ha kicsit kattog a váltó a váltásnál:)?
Ez normális, mindenkinek ilyen az 5-ik és 6-ik között.
jó akkor felgyujtom, mert nem müködik "tökéletesen" Km óra... a szemét yamaha utáljuk együtt... veszek egy honda diot az sokkal jobb meg minden, szoval valaki másnak ötlet?
Több hiba is van:

1. máris nem "tökéletesen működik" mivel a "felét mutatja mint a valódi..." - egyáltalán az is kérdés, hogy a gyári mérés a "valódi" az valóban valós értéket jelez?
A tökéletesen az azt jelenti, hogy nincs hiba, márpedig pont azért írtál ide mert hiba van.

2, csak egy ideig óráig fog működni...

3. a jelenlegi kapott értéket fejben szorozd 2-vel

Jelenleg ezen megoldások közül választhatsz.
I. mivel nem kapsz rendes (gyárival egyenértékű tulajdonságú hall sensor-t ami benne volt, így nem fog az "tökéletes"-en működni.
II. megvesszed az eredetit 20 E Ft-ért. (ami szintén egy hulladék mert az is egy ganaj, mert hát a Yama mérnökök igen vérprofik, hogy kell tönkretenni egy motort szériahibával, szóval ki tudja meddig fog működni.
Sziasztok! nekem egy olyan problémám lenne hogy haveromal ma megcsináltuk KM óra jeladot, és tökéletesen müködik is, csak pont a felét mutatja mint a valódi sebesség, valakinek ötlet? vagy hasonlo tapasztalat?
Udvozslom kedpek nincsenek a kipufogorol?
Értem köszi, olyan gondom is van hogy hogy kell mit kell átt állitani hogy a benzincsap tartalékon legey?