Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! 250-es Viragohoz milyen olajat ajánlotok?
Szia Kalmi,

jó lett a géped, nálam a szín is maradhatna.
Egyszer én is elmennék egy hosszabb túrára, de erre jobban rá kéne készülni.
Széles, fűtött utat!
Szia! Nekem nagyon tetszik a motorod. Elfogadnám. Bárcsak az én "pink" (bár szerintem bordó) motorom lenne ilyen.
Én is , nem és is!
Esőmentes utat nektek! Az indexen láttam, hogy Danny22 és csapata indul. Vágyom és is veletek menni de most egy születésnap ünneplése lesz és kihagyhatatlan.
Köszönöm válaszod. Akkor kiveszem. Így kissé problémásabb, de megoldom.
Sziasztok! Holnap délelőtt 10 kor indulunk Budapestről Zakopaneba, a Tátrán keresztül. Péntek este megszállunk valahol egy panzióban, szombat délelőtt indulunk vissza, kb 18 órára érünk pestre. Kb 700 km az egész túra, költsége mindennel együtt kb 25 ezer forint. Akit érdekel, jelezze, vagy hívjon! Telenoros 3224028.
Szia!
Igen ki kell venni!
Valójában bordó, de akkor is utálom. :)
Fekete lesz természetesen.
Aha, igazi "nehézfiú", gratulálok.Te nem is érzed jól magad, ha minden a helyén van, nem nyúlhatsz bele. De azt elismerem, csak a minőség motivál, alább nem adod. Csak ez a pink fényezés elég csajos, nekm se jönne be. De a hangja kárpótol, biztos tetszene.
Sziasztok!

Páran kérdezték mi van velem, meg a motorommal. Január elején vetem egy kicsit elhanyagolt, régi (1992) HD Electra Glide EVO-t. Sok mindent csináltam vele mire teljesen működőképes lett, és kialakult a jelenlegi formája. Sokat is költöttem rá, de megérte. Nagyon szeretem. Igazán jó "kis" motor. 350 kilós önsúlya ellenére parádésan könnyen irányítható és kezes. Nem véletlenül használták ezeket anno az USA-ban rendőrmotorként. A színe még nem a végleges, nem szeretem ezt a bordó aranyat. Meg sok helyen kopott is. Ez majd következő télen lesz orvosolva Most csak menni akarok vele! :)
Sziasztok!
Abba szeretnék segítséget kérni,hogy a motoromba( Yamaha Virago XV 1100) a kettes hengerbe a kompresszió csak4!Szelepek felújítva hengerfej jó, ,be is indul a motor alapjáraton szépen jár,de ha húzom neki akkor ledadog puffog....Semmi csörgő zörgő hangja nincs!Mi lehet a baja? Esetleg a gyürü letapadt?Ha igen azt akkor lehet esetleg bontás nélkül orvosolni?
Segítséget előre is köszönöm
Balázs
Szia Laci !

Jól el voltál tünve már akartalak hívni mi van veled. Nekünk így első körben mind a két időpont jó. A juli 9-es hétvége foglalt nekük egyenlőre.
Sziasztok. Aki betervezte és meglátogatja a Gerjen fesztet, azt nagyon irígylem, mert én az idén sajna nem. Pedig már a guriga is gurulna, túl van a kormánycsapágy cserén, első fék felújításon stb. Talán a rákövetkező péntek a hétvégéből Alsóörsre.
Kezdhetünk egyeztetni a Szelidre: június utolsó hétvégéje: (25-26.) vagy július első hétvégéje: (2-3.) kinek melyik jobb, várom a javaslatokat.
Csak mellékesen, augusztusban 25-28.-ig van ott a nagy rock rendezvény, de akkor nagyon sokan vannak, zsúfolt a kemping.
Az se rossz, mert dübörög a rock, napokig, a vonuláson többezer motoros araszolgat be Kalocsáig meg vissza. De jobb, ha magunk vagyunk
A kempingtől gyalog kb. 300 méter a szabadstrand, ott melegbüfé, a táborban tűzrakóhely, zuhanyozó sátorhely, bungaló, kinek mi tetszik. Hajrá Dunapataj...
Sziasztok! A henger levételéhez ki kell venni a motort a vázból? Virago 250.
Hú, ezt már láttam a héten hihetetlen mázlija volt !
Tarthat egy új szülinapot.
Eközben Oroszországban ... http://hvg.hu/cegauto/20160531...
Igen, 535 lesz. Most jelenleg 3 motor között vacillálok, de kissé elvesztem a pro-kontrák erdejében. Plusz nincs motoros ismerősöm, így ha elmegyek megnézni egyet, akkor nem tudom nagyon kiszűrni a hibákat... Köszönöm a tippet, rákérdezek a bontósnál mindenképp!
Kipróbáltam már a Suzuki LS 650-t, Honda Shadow 500-ast, és régóta tetszik a Virago is, de még nem volt lehetőségem kipróbálni. Sajnos anyagilag leginkább ezek közt a motorok közt tudok válogatni. A Viragoról itt a fórumon sok szép jót olvastam-). Lehet E-bay-en is szét nézek majd.
Milyen Viragod lesz? 535?
E-bay en nezz szet. Van Minden de kis szerencse kell a Jo arhoz. Vagy kerdezz Ra Bontospityura (ITT a forum on is elo szokott fordulni - Kazcko) bont viragokat lehet van cucca.
Sziasztok! Motorvásárlás előtt állok. Szeretnék megnézni és kipróbálni egy 535-ös Viragot. Van itt Orosháza környéki Viragos, aki tudna ebben segíteni? Üdv!
Tavaly lett bele 10W-s olaj rakva, előtte 15w volt benne. Olyan furcsa csipogó hangja van, már azóta amióta megvettem. (főleg, amikor hírtelen felüt)
Ha ha ha. Mit a presgep hangja a tszben anno.
Szerintem az olaj csere enyhitene, ráadásul nagyon puhanak tűnik.
Mehet bele 10W vagy kicsit keményebb 15W
Tiszteletem! Szép motor. Kár, hogy eladóvá vált. Valaki jól jár majd vele.
Pap és társa a volt Medicor udvarában hátul. Jól dolgoznak és normális áron én mindent ott csináltatok.