Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Persze, a Te döntésed mit teszel.......
Minden képpen először vizsgáld meg a rendszert, mielőtt mélyen a bukszába nyúlsz.
Ja látom kicsit több mindent kapnék 12 ezer körül...Viszont a Tourmax ; Made in Japan , ez meg gondolom kínai. Na de még az se biztos,h kell a karbifelújítás....
6 ezer,de Mada in Japan ... persze,először szétszedem,átnézem a karbikat...
Már meg van. Yanaha xtz 1200 super tenere.
Februárban elmentünk ülés próbát tartani, hogy jó lesz e nekünk. S annyira megtetszett a páromnak, hogy egy héttel később meg is vettük.
Mondván majd elmegy a virgács, s majd rendeződnek az anyagiak. Bár én nem így terveztem. Gondoltam, hogy aha leér a lában az endúróról, akkor elkezdem hirdetni a Virágót. De hát nem így alakult. Tudod, ember tervez asszony végez.
A tehenke nagyon jól megy. Észre sem veszi a kátyúkat, sok benne az akarat, s kevesebbet fogyaszt, s jobb a fékje is. De nekem a virgács ülése jobban tetszik. Ezen fáj a sejhajom.

Üdv mindenkinek és szuper motoros szezont!!!!
Hello Gyula köszönöm. kissé sók pénzt költöttem rá. A lányoknak sók munkájuk van benne , annyit tudtam segíteni hogy levettem a kerekeket.
Ezzel próbálkoznék:
https://www.ebay.de/itm/324438...
5€-ért elküldik Mo-ra is...
Hüüüüüüümmmmm.......... 6 rugó???? Ez???
Én azért átnézném, mielőtt kiadok 12 ezret ezekért.......
Szia Miklós!
Gyönyörű a géped!
Minimum. fuvokakat nezd at. Uszoszint nagyon fontos!
Szia! a felújításhoz ennyi kell? https://motoralkatresz.eu/termekek/Tourmax/052_213_karburator_felujito_keszlet/nagykep/
Szia!
Sajnos vidéken van apóséknál a moci, (most akartam hazaköltöztetni) így csak kb.3 hetente tudok vele foglalkozni,hétvégente. pumpa,szűrő,vezetékeket ellenőriztem.A karbik jönnek legközelebb.
Látom, befogtad a hölgyeket is .
Neked a hobby, nekik meg muszáj :-)
Szép lett a gép, használd ki a hétvégét!
A lányom és a feleségem munkájának eredménye.
Túrázásra kész , már csak a jó időre és szabad időre van szükség.
ezeket vettem végülis. légszűrőt csak megnézem, tisztítom egyelőre.
Szia Szaddi!
Megoldódott a probléma?
Autós tapasztalatom (benzinmotor, benzinmotor ) ilyenkor szegény nagyon a keverék a gázadásnál. A levegő megy, a benzin nem.
Főfúvóka > dugulás. benzinszint > tűszelep, úszó. Bár ezeket kizárnám, mert egyszerre mind a két hengerben ritkán fordul elő. Az egy hengerrel azért felpörögne.
Esetenként üza. pumpa, üza. szűrő, üza. vezeték.
Szia, Gyulus !
1- méter van még hátra a térkövezésből, a szülői ház rendbetétele még hátravan, de egy-egy hétvégi napot majd a motorozásra szánok.
Talán már a jövő héten.
Remélem te is csatlakozol hamarosan.
Szép estét!
Sziasztok, széles utat mindenkinek!
mistvan > köszönöm, találtam is a közelben egy üzletet, ahol kapni lehet.
Olvasom itt az első indítási történeteket, nekem ez az izgalom még hátra van.
Remélem, május első felében sor kerül rá. Már erősen javuló félben vagyok..
Anti Te meg akkor húzzál bele abba a házimelóba!
A párod bátyjának mielőbbi jobbulást, gyógyulást kívánunk!
nem a szivatóval tolta ki,hanem a benzinszivatyú...amikor még nem tudtam,h bedöglött a benzin, (kb. fél év állás után)mindennel próbálkoztam...pl 3-4x levettem, a gyújtást és vissza...ilyenkor mindig nyomta a benzinpumpa. és egyszercsak ömlött...na utána indult a mizéria :)
Szia. Benne vagyok.
Szia, Gyuszi !
Még tavaly felmerült, hogy elmotoroznánk Zsocccáék környékére. Egy darabig sok munkám van még itthon, de május középén már lenne időm. Össze kellene rántani pár embert egy nógrádi túrára.
A szivatoval nem tudod tulfolyatni. Az az uszotu és fészek hibájára utal.
Karburátor sajnos ki és felujit. Főként az alapjarati fúvóka
Hasonlóan jártam...leengedtem a régi benzint,100assal feltankoltam...aksi feltöltés, próba indítás....benzin folyás,de nekem csak a karbi túlfolyókon(gondolom túlszívattam) Gázbovden elszakadt! :) pár nap szünet.Bovden csere.Nagy nehezen elindult.alapjáraton pöfög ahogy kell.de ha gázt adok rá,abban a pillanatban leál. szivató emeli a fordulatot,de ha gázt húzok,akkor vége azonnal. MI lehet? Ötlet?
Hello Zsoccca. Mit néztél ki helyette?