Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gurulás helyett tengerpart.
.....bár a 24 fokos víz nekem nem jön be :-)
Remélem, nektek összejön a jövő hét végén Salgóbánya, nekem a hazautazással telik majd a nap.
Ezt valaki masnak csinaltam, akinek onindito gondja volt. Ellenben jol latszik, mi ez a kar es hogy hogy jon le.
https://drive.google.com/file/...
Köszönöm !
Majd elfelejtettem! Ket fontos, gyakran problemat okozo dologra felhivnam a figyelmed.
1. A generator fedel leszerelesekor ne piszkald a kuplung allitocsavarjat, csak vedd le a fedelet es akaszd ki a bowdent a karbol, a csavart ne bantsd.
2. Az onindito bendix-szenek a karjat le kell szerelned, mert anelkul nem jon le a fedel. T30 torx kell hozza.
"Virago oil pump maintenance"
Nem magyar a kommentar, de ertheto a video alapjan, mit muvelek a kamera elott.
Időközben a YouTube-on találtam videót az olajpumpa kiszerelésére és a szűrő eltávolítására ... Párszor áttanulmányozom a műtét előtt ... 🙂 Mindenkinek szép napot kívánok !
Sziasztok , olajcsere alkalmával szeretném az olajpumpán található szűrót is tisztítani ! Hogyan férek hozzá legegyszerúbben , mit kell megbontanom ??? 1995 XV 1100 . Köszönöm szépen !
Szia Gyula !
Ha nem jön közbe semmi jövő héten szabadságon vagyok .
Remélem hogy most már össze futunk valahol .
Ha úgy érzed mehetünk valamerre , értesíts .
Szia Anti!
Hogy Te mikbe keveredsz bele! 🙂 🙂
Hááááááát...... én már nem karcolgatok semmit.. max, ha elborulok! 😀 🙃 😀
Szia Miklós!
Köszönöm érdeklődésed, 19-én veszik le a gipszet. Utána egy pár napos gyakorlás, itt a környéken.
Remélem Te jól vagy, és minden rendben Veled.
Elég vegyes a felhozatal, de jól bírták a hajtűkanyarokat.
Az Indián karcolta a kipufogót rendesen.
Sziasztok !
Másodszor járok a Transalpinán, de sajnos most sem motorral, csak hivatalból kisérőkocsiként 8 motor mellett. Ide el kell jönni valamikor.
Szia Gyula
Hogy van a bokád ?
Hogy érzed , mikorra tudsz motorra ülni ?
Köszi még 1x. Motoros módjára integetek mint a hajótöröttek 🏍️ 🙋 😊
Nyilvan semmivel.
Köszönöm az utánajárást és a megerősítést. Mivel tartozom?!
Ön nyert, a PDF amit torrentről szedtem nem kóserül volt címezve. Találtam német nyelvűt, a motordatának van igaza.
Köszönöm! Ez az adat 125-ös gépkönyvből van? Motordatában a 250-eshez hozza a 16.5-17.5 mm-t. A 125-ös is szerepel benne, arra 8.5-9.5 mm-t hoz. Illetve az xvs125 2000. gépkönyvében 9.5-10.5 mm van, de az a vonaltól felfelé mérendő.
Nem csinál semmi ilyesmit. A pohárka konzolján van egy csavarlyuk. Az a konzol van a két óra közötti takaróhoz csavarozva.
https://www.ebay.com/itm/35060...
Köszi a választ, ez rohadt jól néz ki. Tényleg öröm, hogy visszatértél, és még megvan a géped.

Hogy tudtad megoldani a felfogatást, nem sípol, nem okoz turbulenciát?
A súbertű magasságában van egy borda az úszóház szélén, attól lefelé 16.5-17.5mm kell legyen
Üdvözlet! 1999-es Virago 125-el kacsolatban szeretnék segítséget kérni. Benzinszintet szeretném ellenőrizni tűszelep és fészek csere után. Tudja valaki a gyári értéket? Köszönöm!
Nem vagyok petrolkémiában túlzottan jártas, sem pedig szakember. Egyszerűen az a helyzet, hogy sokféle ajánlgatást és fórum kommentet beszoptam idejekorán, avagy az akciós, papíron jól csengő opciót választottam. Rá soha nem fizettem, mert az olajat mindig szigorúan 6 ezer kilométer magasságában lecserélem, ahogy a gyártó ajánlja és annyi ideig a pl. nyersebben járó váltóval is együtt lehet élni, óvatosabban terhelni, stb.
Nem mondom, hogy ne próbáld ki, a te döntésed. A márka szerepelt már jobban egyes teszteken, mint pl. a Castrol, de ez számomra nem garantálja, hogy az 1980-ban szabadalmaztatott léghűtéses blokkban is mindent verni fog.
Az olaj kérdése kicsit a vallásra hasonlít, mindenkinek van valami elképzelése és sosem biztos, hogy az a helyes. Lóri cimborám (Youtube, Midland Cruiser csatorna) a Motul 7100-ra esküszik, mert neki a szintetikus a becsípődése, mert a modern összetételű olaj jobban ken. Ugyanakkor van, aki 95 óta csak a Pennzoil 20W50 mezei ásványi olaját használja és bőven 400 ezer kilométer felett jár, 282 ezerig a gyári dugattyúkkal és gyűrűkkel.
Szia blackiex ! Köszönöm a gyors választ ! A Mannolt egy ismerősöm ajánlotta , mivel szintetikus , úgy gondoltam , kikérem szakemberek véleményét is ... Örök vita az ásványi és szintetikus olaj használata az öreg gépekben . Örülök, hogy megint segítesz nekünk tanácsaiddal a fórumon ! 🙂