Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Anti . Én a R17 nél rendeltem ott volt a legolcsóbb két nap alatt meg jött .
Azt, hogy javított e a hibán? A karbi kitakarítása és a gyújtótrafó érintkezők tisztítása, kontakt spr. után javult a gépem, de indítás után, míg nem melegszik be, az első henger nem dolgozik, alapjárat közelében, városi poroszkálásnál sem nagyon, pörgetni meg nem akarnám. Szóval ez. Köszönet, ha van valami tanács még. (saját mű.a. csöves szinkronom van)
Sziasztok !
Gumit keresek a Viragora .
Erről mi a véleményetek ?
Szia, Zsocca !
Ha arra járunk, mindenképpen a Virgáccsal gyere :-)
Szia tormi.
Miért kérded?
Még meg van a Virgácsom is. Hol ezzel hol azzal kerülök időnként!
Sziasztok,

vasárnap gurulhatnánk egy jót, ha nem lesz vacak idő. Bp-akármerre-Bp viszonylat.
Nekem is megvolt idén vizsga, gumicsere, covid (végre volt időm kicserélni a kormánycsapágyat is, amit 2 éve megvettem).

Zsoccca!
Nem ment el a vas, vagy nem is adod el végül?
Oké Anti majd jövö héten visszatérünk az időpont megbeszélésére . Hát ha csatlakózik még valaki .
Miklós !
Ha te is és Gyulus is ráér, összehozhatunk egy túrát, de azon a hétvégén lesz egy családi grillezés is, még egyeztetni kell, ki , mikor ér rá.
Mit szeretnél tudni? Van müszered?
...ez egy 10 éves bejegyzés...
Bocs a lényeg: a karbi szinkronra gondoltam!
Üdv Krueger! Azért leírhatnád a "pofon egyszerű" műveletet! :) Kösz!
Szia Anti . Igen kérdésnek szántam csak valahogy lemaradt a kérdőjel . Nagy valószínűséggel haza tudok jönni egy hosszú hétvégére , de otthon is lesz dolgom . Remélem hogy addigra már Gyula is motorra ülhet .
Szia, Miklós !
Gondolom, ez kérdés akart lenni :-)
Te itthon leszel ?
Pünkösdkor valaki szervez gurulást valamerre . Széles utat .
Hello Anti igen már egy hete dolgozók . Itt nagyon jó volt az idő. Rengeteg motoros csoporttal találkoztam. Borzasztóan írígyeltem öket . Ha lenne vonóhorog az autón már elhoztam volna a motort utánfutóval. Amúgy én is vettem egy farmernadrágot a boltban jónak tűnt de otthon fel próbálva valahogy nem kényelmes . Lehet hogy kicsi ?
Miklós, Gyulus, sziasztok !
Felpróbálva kényelmes volt, hamarosan letesztelem motorozás közben is.
Ti merre jártatok ?
Gyulus, fordultál már egyet ?
Miklós te már külföldön ?
Szia Gyula téged is köszöntelek . Remélem hogy minél hamarabb motorra tudsz ülni és a közeljövőben találkozunk.
Szia Anti láttam milyen szuper nadrágot kaptál . Remélem hogy minél hamarabb kipróbálod milyen benne a motoron.
Nagyon szuper nacit kaptál! Gratulálok!
Zsuzsi vett nekem egy ilyen gatyót, ezentúl nem kell tépőzáras térdvédőt hordani, van benne itt-ott protektor.
Most már én is úgy alakítom, hogy nem dolgozom végig a hétvégéket, az egyik nap tudjak gurulni.........ha az időjárás is úgy akarja.
Szia Anti!
A moci úgy van, ahogy tavaly letettem. Majd elmegyek lemosom.
Köszi, már javulóban vagyok. A jövő héten, teszek vele egy-két kőrt.
Gyulus !
Ezek szerint a motor is és te is útra készek vagytok. Pótold be az elmaradt napokat mielőbb !!!
Üdvözletem mindenkinek!
Eljött a nap, én is levettem a ponyvát......
Elsőre nem akarta..... szivattyú ment, akksi feltöltve. Háromszor indítottam szivatóval, kb. olyan 5-6 másodpercig. Semmi.
Gyertyák ki, a hengerekbe fél deci benzin. 5 másodperc "köszörülés" és elkezdett pöfögni..... még egyet-kettőt durrant a kipufogóba, és jár!
Kb. 10 perc után, már egész szépen járt.
A videó rögtön a beindítás után.

http://youtu.be/WcBSk4M1vpI