Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, hol lehet a jeladója, ha nem izzó.
Hazértünk.
Útközben valahol "elveszett" a zöld fényem.... vagyis az üres jelző.... ☹️
Ha nem az izzó, akkor szét kell szedni vajon a váltót? 🙄 😕
Blacki, akkor szükségem lenne a pumpára, de nézz rá, hogy zár-e rendesen.
Árról és szállításról beszélhetünk itt, vagy privátban ?
Na, sajnos átereszt.
5 mp--enként 1 csepp.
A mostani szerint így viszont alacsony lesz a benzinszintem.......kérdés mennyire befolyásolja ez a különbség. Pl. full gázon kapkodni fog.....
Bár, ahogy gondolkodom, az a rugózás már csak a tüszelep alján lévő rugós tüske benyomódása
az utangyartott tuszeleppel az uszodob sulya alatt kell parhuzamos legyen emlekeim szerint.

Sajnos most nem vagyok jegyzetkozelben, operalok.
Blacki, még egy.....
Lehet,rosszul állítottam be a benzinszintet.
Ha jól emlékszem, ahogy én belőttem, akkor párhuzamos az úszó pereme a házzal, amikor gyenge ujjnyomásra már zár a tűszelep.
Fiam nem kapott Auchanban citromsavat.......de mindegy keresek holnap, ezzel ne időzz vasárnap.
Lassan elindulunk....
viszem a csövet. Valami kell még?
Bakker, tényleg......
Kíváncsi leszek, átereszt-e így tisztítás után, vagy megoldódott.
Tank ázik, de hozatok még citromsavat, az 5 liter csak az aljára elég. Most szieszta, mert megérdemlem :-)
Köszi, jó ötlet!
Ha a csovet egy kis tolcserrel fel tudod tolteni es fuggolegesen tudod tartani valamihez hozzakotozve, mondjuk egy szeklab vagy effele, az is eleg. Nem kell tobb liter a pumpa fole, a folyadekoszlop magassaga a lenyeg. 40 centinyi benzin mar eleg, akkor is, ha csak a nyolcas csonyi mennyiseg
Szerintem flakonba bele a csövet föntről a nyílásából aztán megszívni, úgy tolni a pumpára. Fejjel lefelé fordítani nincs olyan passzentos dugó, ahol a benzincső mellett ne folyna
Ha tiszta lenne a kistank, arról is mehetne....de nem az.
Valami flakonból kellene megalkotni
Találtam csövet, ami pont passzos a szűrőre. Gondolom, a pumpán is olyan a csap. Akarod ejtőtartályosan megnézni a pumpát? Olyan 1.40 hosszú lehet. Csak ki kellene találni, az ejtő tartályt.
Köszi.
Remélem, ez már a végjáték.
Nem. Lehet egy óra is elég lesz a cuccnak, pláne ha meleg vízzel oldod fel, annyi idő alatt semmi baja nem lesz.
Az enyém 3 napot ázott.
Kivennem 😂
Akkor nem kell kívánnám a jeladót a tankból ?
Köszi.
Rendbeteszem a tankokat, aztán próba.
Akkor lehet érdemes lenne cserélni, igen.
Mondom, levettem a hirdetésemet, megvárom hogy neked kell-e az új pumpám avagy sem.
Egyelőre ennyi.
Nyitott kérdés, hogy vajon hogy viselkedik majd a benzinpumpa.
Ha átereszt akkor csere