Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honnan veszed,hogy a szókimondás a negatív szerep és az álszerénység a pozitív.
Szia Thor535!
Ha addigra felépülök /egészségileg/ én tuti ott leszek.
Üdv.
A szinkron is megvolt,de ezen sajna nem segített!
Oké
Csatlakozhatunk. Csak hát Salgótarján, és Debrecen, nincs túl közel egymáshoz.
De majd egyeztetjük az útvonalakat, és az időpontokat. S ha össze hozható akkor szívesen megyünk veled.
Mi tutira nem csak a találkozóra megyünk. Vagy előtte már azon az országrészen fogunk csavarogni, s a végcélunk lesz a találkozó. Vagy utána megyünk egy nagy kört. Még nem tudjuk. Szabadság függő.
No és mi nem szoktunk autó pályázni. Inkább mindnél kanyargósabb, romantikusabb útvonalat szoktunk választani. Nem szoktunk sietni. Nézelődünk is.
És a motoros találkozó a strand területén van?
Egyébként ebben az esetben nem a strand miatt megyünk, hanem a társaság mait.
A Szállással kapcsolatosan, nincs miért aggódni. Általában a motoros tali belépőjében benne van a sátorozás lehetősége is. No meg a tisztálkodás lehetősége is. Csak, ha valaki komolyabb kecót szeretne, az kerül plusz pénzbe.
Köszi Brumeszkosz!

Elég gyors volt akkor a posta. Még a végén kellemesen csalódom bennük!

Üdv. Zoli
Nem tudom, még, hogy hogyan lesz, de lehet hogy én is mennék.
Van egy elég jó termálfürdőnk is, ha meleg vízre vágysz:)Persze ez nem a reklám helye, tudom Amúgy közöm nincs a strandhoz
Sőt, amióta felújították 2x voltam!
Én is tervezem a menetelt és valahol csatlakozhatnánk.
Szerintem megjött a bukó csőved, holnap megyek a postára érte mert nem volt itthon senki.
Nézd meg a karbiszinkront is , nekem az csodát tett!
Igen mi is felírtuk a naptárunkba.
De megbeszéltük, hogy csak akkor megyünk, ha jó pár Virágós cimborával találkozhatunk majd ott.
Ugyan is mi csak olyan motoros találkozásokra járunk, ahol strandolási lehetőség is van. Mivel minket az ivás, és a számunkra ismeretlen együttesek nem annyira vonzanak. Általában mindig össze futunk, vagy megismerkedünk motoros barátokkal.
Tehát mi reménykedünk, hogy itt jó páran fixre mondják majd, hogy ott lesznek, és akkor mi is megyünk. Mert akkor meleg vizű strand nélkül is tuti lesz a buli.
A porlasztón meg kell keresned az alapjárati keverékszabályozó csavart, azon kell dúsítanod egy kicsit. Sajnos nem tudom, merre van, de Google által dobott képek szerint tiszta olyan, mint az XV1100-é...
Rendben!Köszi elöre is!
ok. hamarosan irom mit kell tenned. Most dolgozok.
Üdv!
Na akkor,a gyertyák nem őzbarnák,inkább fehérnek mondanám,gázelvételkor durrog a motor mint a fene,az első henger kipufogó csöve elég jól színezödik.De mindezek mellett van a motornak egy kis csörgő hangja,ami ha,már egy picit ráhúzom a szivatót meg is szűnik.A szelepek be lettek állítva,de ez a csörgés megmaradt!Gondolom szegény keveréket kap és az lehet a hiba oka,a karbiba a tűt egy rovátkával lejjebb raktuk de azon kívűl,hogy a fogyasztásom nőtt más nemigen történt!Dióhéjba ennyi lenne!Ha tudtok segíteni megköszönném!
Kerdezz nyugodtan, csinaltam mar joparat. Szerintem tudok majd segiteni.
Oszd meg velünk, mi a probléma? Mi bajod lehet...legfeljebb megmarad.
Karburátor problémám van,ahhoz sem?
De nekem ez lesz a szezonnyitó:)
Cirka 275 km
Remélem itt is összefutok egy két itteni arccal
Szia!
A kempinglehetőségeket bízzátok nyugodtan ide!Tegnap volt szerencsém beszélni egy klubbtaggal,azt mondta,hogy várnak minket,a részleteket meg majd nyomatom a kempingről, az ellátásról, vizesblokkról meg mindenről.
Az útvonalat meg a túra megszervezését viszont Katanára bíznám, ha bevállalja.Én mondjuk valahol Pécs környékén becstlakoznék a csapathoz, hogy én is tudjak egy kicsit motorozni Veletek.Akkor nekem is lenne egy 120-130 km em:)
Drag-okhoz nem tudok érdemben hozzászólni, csak elméleti síkon ismerem őket.
Tisztelt Katana750
Természetesen már bejelöltem naptáron a júni 14-et.
Viszont, mivel te már személyesen is lejártad a távot, annak részleteit meg a kempinglehetőségeket már tőled várjuk. Azért használok többes számot, mert feltételezem jópáran csatlakoznak az északi régióból is, meg mindenfelől.
De addig biztosan április-májusban is lesz alkalmunk egy-egy hétvégi jóidőt kifogni az együttmotorozáshoz.
Nemrégiben valaki bajlódott a hátsó lengéscsillapítóval. http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Szia Laci! Egyszer szóváltásba keveredtem valami tökorrúval itt. Talán megtorló vagy páncélos vagy tököm tudja. A rád jellemző kulturált módon szóltál rám,hogy hagyjam a fenébe. Engem néha, ha nagy baromságot látok, hallok, olvasok, elkap a visszavágási vágy akkor is, ha nem vagyok érintett. Ezért csodálkoztam nagyon amikor meg egy lehetőség megadására kérted a társaságot. Vissza fogtam a mondanivalómat,de most már okafogyottá vált hála r 67nek. Ennyit erről. Mondhatnál valamit erről a barcsi pofavizitről! Mi a meglátásod? Nem lenne rossz megismerni a délieket! Lassan kezdhetünk tervezgetni.