Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel biztos nem lesz gond,thor535 tűzközelben van. Gondolom a
Pécsiek várhatóan megjelennek,Dragjanó ha jól emlékszem Bonyhádról,szintén zenész. Sibra és Brumeszkosz nagyon messziről jönnének,de reménykedjünk! Akit kifelejtettem és jönne, ne haragudjon. Később majd úgyis részletezzük a dolgokat.
Hali. Itt a fórumon az alkatrészeknél láttam kb 10_25e között. Jó állapotúnak látszanak. ;-)
Én nem sértődtem meg.
Örülök, hogy hozzá szóltál. Azt rögtön láttam, hogy az előzményeket nem olvastad.
Ha van időd, és kedved, akkor szívesen látunk itt a fórumon, és a Virágós rendezvényeinken is.
Nagyon is jó, hogy témán tartod.
Már én is gondoltam rá, hogy újra fel kéne hozni.
Ugyan is mi is kimondottan a Virágósok miatt megyünk.
Reméljük sok fórum társunkkal tudunk ott személyesen találkozni!
Sőt a közelben lakó motoros társunk foglalhatna sátor helyet a virágós csapatnak. Hogy tuti, hogy egy kupacban legyünk.
Sziasztok!
(Előzmény: most veszem első moromat, xv535 lesz).
Már majdnem megvan a motor, szép is, jó állapotú is, de kiherélt a kipufogója, az meg nem tetszik (bocs, hamut szórok a fejemre...), nekem jobban tetszik a gyári csop-csop-csop.
Gyári a dob, szép állapotban, de látszik a hátsó lemez hiánya, üres a cső.
Új motor vásárlás és kipufogó témakörökben sok előzményt elolvastam a fórumon, de nem találtam meg az egyszerű választ arra, hogy kb mekkora költséggel állítható vissza a gyári állapot? Vagy ha új dobok kellenek, az kb mennyi pénz?
Hálás lennék egy-két gyakorlatias visszajelzésért. Kösz!
Hali blackiex !

Egészen biztos hogy nem arol 2t. A fiam cserélte az olajat, valami full szintetikus az biztos.
Sziasztok

Sikerült kiszednem a karburátort, hogy megnézzem a szivatóbowden csatlakozását illetve hogy kitisztítsam. A gond az hogy pont a bowden végén szakadt le az a kis pöcök és esélyem sincs hogy kivegyem úgyhogy elfogyott az ötletem és az a baj hogy így az újat se fogom tudni beletenni.
Véletlenül se Arol 2T-t használsz a Red Rose-ban, ugye? :)
Állj. Te szétszedted a kupplungot és öszeraktad. Azóta nem stimmel?
Az előzményekről mesélj egy kicsit!
Nem ismerlek, ezért nem tudom hogyan reagálnál,ha a külsőddel gúnyolódna valaki. A trollunk velem és Zsocccával is megtette. Nem kedveljük őt. Elnézést a királyi többes-ért. Részemről is befe.
Katana kicsit erőteljes személyiség :) ne vedd fel tőle...
Ha mégegyszer elolvasod amit írtam lárhatod,hogy nem védtem,csupán egy eltúlzott reaakcióra hívtam fel a figyelmet!
Részemről a téma lezárva,mindenkinek balesetmentes szezont és sok kilométert! :)
Barcson simán összefuthattok(összefuthatunk). Csak legyen jó idő! Ne nehezteljetek rám amiért folyamatosan a fórumon tartom ezt a rendezvényt,de nagyon szeretném ha sokan találkozhatnánk személyesen, és erre ez a találkozó tökéletesen megfelel.
Ne haragudj Zsolt! Te mióta olvasol minket? Mi okon véded be a trollunkat? Mit követett el Zsoccca? Szerintem maradj meg a motorozásnál kommentelés helyett,ha nem ismered a részleteket! Ha ismered és erre jutottál, inkább hanyagoljuk egymást! Jóindulattal,tisztelettel Török Tamás.
Elő fordulhat.
Ebben az évben jobban Dunántúlon tervezzük a csavargásainkat.
No meg az idén a párom a lánykori emlékeinek felfrissítése érdekében Szászsvájc is az uticéljaink között szerepel.
Köszi a tanácsokat, az a baj,hogy a szivatóbowden elszakadt, úgyhogy nem tudom használni a szívatót :(
Érdekes figyelni, ahogy az emberek reagálnak pár szóra, mondatra...

Szögezzük le: a házfelgyújtás az agresszió egyik szélsőséges példája. A provokáló fél saját sötétségében nem méri fel, mit indít el valójában. Egy kocsmai "kurvaanyád"-ra vagy a csendes elvonulás a válasz, vagy simán pofán verik, esetleg ez volt az utolsó szava életében.

Rám jellemző, hogy egy szélsőséges példát hozok fel adott szituációban, és megvárom a választ... bejött... ugrott rá...

Innentől kezdve - az én számomra egyértelművé tette, azt amiben eddig is biztos voltam - nem használ a szép szó, a figyelmen kívül hagyás az egyetlen mód. Nem várom el, hogy mindenki ezt a nézőpontot vallja, de addig nem lehet eredményes egy kiközösítés, amíg nem fordít hátat a közösség minden tagja.

Én semmilyen választ nem fogok neki közvetlenül adni.

Woody Allen: Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
Köszi -remélem az úton is láthatja a te motorod az én motoromat -széles utat !
Nagyon szép lett a motorod. Gratula!
Hát nem veszed észre, hogy mindenki szembe jön az autópályán?
Hogy lehet, hogy senki más nem veszekszik a másikkal, csak mindenki veled.
Szívató nélkül nehezen fog indulni ennyi állás után.
De ha kapdosta, akkor bizakodhatsz. Lehetséges, hogy szívatóval gáz nélkül be fog indulni. Jó ha fulon van az aksi.
A gyertyákat ki. Kicsit megpörgetni önindítóval, közben szikra ellenőrzés. Vissza a gyertyákat. Teljes szívató. Indítás gáz nélkül. Szerintem be fog pöcceni. Majd hagyd járni simán gáz nélkül. Aztán olyan félperc pöfögés után, nagyon óvatosan adhatsz egy pici gázt.
Szorítok, hogy sikerüljön!
Én semmi agresszivitásra nem gondoltam. Csak személyes elbeszélgetésre. Véleményem szerint már ez is hatásos lenne.
Valószínűleg, amire te gondolsz az a személyes adatokkal való vissza élés. S ez akkor valósulna meg, ha az adatait itt a nyilvános fórumon közzé tenném......
Az aktivitásról: Egyet értek veled. Mi tavaly 8000 Km-et mentünk. S azért néha itt is voltunk. Sőt egy részét az össz Km-nek a Virágósokal tettük meg.
Ez egy jó társaság. Tiszteljük egymást, és a kellő hangnemben is beszélgetünk egymással. Az illető pedig pont ezt akarta tönkre tenni. Személyeskedett, és megpróbált mindenkibe bele kötni. Hát én csak ettől a tevékenységétől kívánom eltéríteni.
És ha leszeded a deknit, ott van a kosár közepén egy csavar egy anyával fixálva, azon nem tudsz beljebb tekerni, hogy jobban kiemeljen?
Nem sajnos. Mindenhol maxon van.