Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oksa. Köszönöm a válaszokat srácok!
E olyan mint a calmopirin.
mindenre jó.
Kend be saját olajával alaposan.nem lesz gond vele.
A kepfeltoltes neha eleg kucifantos :-) Nekem sem mindig mukodik
Én nem foglalkozok ilyen olaj adalékkal, összerakásnál a normál új motorolajjal jól be kell kenni és kész. Működés közben is azt kapja...
link

Pontosan erre gondoltam. Ez megfelel a célra?
Na mostmár kiderítettem mi is ez... Csak annyi lenne a kérdés, hogy ilyen molibdénes olaj adalékot kell rákenni vagy olyan olajat amibe már alapból benne van az adalék?
Sziasztok! A vezérműtengely berakásánál a manual ír valami "molybdenum disulfide oil" ez mi? meg egyáltalán tényleg szükséges rákenni? Motorolaj nem jó helyette? Ti egyáltalán foglalkoztok vele?
Ha már itt tartunk, hogy kell képet feltölteni, mert nem nagyon akarja az igazságot :)
Megpróbálom még 1szer feltölteni a képet.
Na akkor én is kíváncsi lennék a véleményetekre. A képen a vezlánc feszítőm az olajos csíkig feszít jelenleg. Szerintetek mennyire van megnyúlva a lánc? Csere érett már?
kossz az infot
Ha folyamatosan forralja, akkor legjobb esetben átégett a hengerfej tömítés, rosszabb esetben valami repedés van a hengeren, hengerfejen. De ebben az esetben, ha a repedés olyan már elég sok vizet eszik és fehéren füstöl. Az is kérdés, hogy fogy-e a víz egyáltalán?
Ha indul és szépen jár, akkor sztem ezen kívül baj nem lehet. Érdemes még az olajat is megnézni, hogy nem színeződött-e el. Lehet, hogy oda is jutott víz.
A legtisztább az lenne, ha megkérdnéd, hogy vegye le a hengerfejet és megnéznéd, hogy mi a helyzet a tömítéssel, elsősorban ez lehet a baja szerintem.
felforrt a viz!azt mondta a tulaj
Felforrt benne a víz, vagy esetleg kevés olajjal ment és besült a motor?
sziasztok!Egy javitasra szorulo wrt szeretnek venni!a tulaj azt mondja hogy fel volt fozve a motor!valaki nem tudja h mien karok tortennek ilyen esetbenn?koszi
motor típ. Yamaha WR 450 2003

Vezérműtengely 40 ezer.
320 as Spiegler tárcsa 20 ezer.
feketére festett fejidom 10 ezer.

posta megoldható !

apriliarx125@gmail.com
06304170233
Oké és köszi!
Gratula ! remélhetően én is hamar haza vergődöm és adom fel a párját ha esetleg érdekel valami felfogatási dolgo akkor keress bátran !
Sziasztok!Vadonatúj vezérműlánc eladó rossz rendelés miatt a bolti ár feléért.Ár 7000 ft Ezekbe a tipusokba jó http://www.boats.net/parts/det...
0620 349 8275
Juppi,megjött!
Sziasztok!

Yamaha motorok szervizelését,továbbá gyári alkatrészek, kiegészítők beszerzését vállaljuk kedvezményes áron!
Elérhetőségünk adatlapon megtekinthető.
Az rendbe is van de én ebből nem látom h milyen állapotba van a festék alatt ! ( Azt se h mennyire tudnám a festéket normális modon eltávolitani )
ez ami a képen látható...gyárilag nem fekete ! ez festve van.
A fekete ami a képen van vagy gyári kék ?