Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Segítségért fordulok hozzátok.Amikor beindítom üresben a wr125 r paripámat minden gond nélkül pöc-röf ,gázadásra gyönyörű szépen dörmög.Azonban ha berakom sebességbe lefullad.A motorhiba visszajelzője villan 2-3 at és kész.Esetleg valami ötlet,hogy mi lehet??
Üdv Urak!
Nem tudom mennyire elcsépelt kérdés (keresőben 2008-körül láttam hogy téma volt),mennyibe kerülhet most egy 426-nak a szelepcseréje,illetve ha baja van azt meg lehet érezni (durrog,stb.) vagy egyszer csak szakad? Tavaly adtam el DRZ-met,ott ilyennel nem kellett foglalkozni :) Szemezek egy WR 426-tal,a felújítás gondolom kb ugyanannyi mint a többi motornál kivéve ezt a szelep témát...
Ha tudna valaki aktuális árakat,megköszönném!
Üdv!
G.
érdekelne ha megvan mennyibe kerül 20/ 3779746 hívj fel ha meg van még .
szia, nekem lenne egy eladó féktárcsám, sajnos a nyerget és főféket már eladtam
Yamaha WR450 első lámpa és egy pár kézvédő eladó.
http://www.kepesmotor.hu/lampa/p1705785
Sziasztok! Találtam itt a környékünkün egy eladó WR426 F et. 2001 es évjárat.
Egyáltalán nem ismerem a típust. Valaki tudná pár sorba jellemezni ?Mondjuk egy DRZhez képest szervízigényesség, megbízhatóság stb.
Hali Mindenki!
Yz 426 ba keresek krossz kereket!
mobilcentrum2001@gmail.com
20-5-636-213 Viberen is!
A nagy kartergáz sosem jó mert olyankor valahol elereszti a nyomást a henger és ha olajat is nyom akkor az erősebb kopásra utal.
400asé nem jó rá? Ismerősnek volt wr-en,de levette és táblát tett helyette pont ezért.Mikor meg eladta nála maradt a fejidom. :) Megkérdem ha gondolod,hogy meg van-e és mi pénz?
Üdv!
Mivel az ülés maga elég vékony,ezért nem igazán lehet kivágni a szivacsot.Ha a rugót puhítod fel hogy leüljön amennyire neked kéne akkor meg motorozhatatlan lesz a rossz csillapítás miatt.Gyári ültető szettről meg(mint a gas gas-nál a hosszabb kutyacsont)nem tudok.
Egyébként ha utcára akarod és jó hosszúra áttétezed a lánckerekekkel a hajtást,akár mindennapi használatra is alkalmas,de 2004 előttieket nem ajánlom.
Szia Z1000, küldtem mailt SM szett témában. üdv, karlo
Sziasztok,Supermoto szettet keresek kompletten 2002-es WR 426 F-hez. Ha van valakinek vagy tud eladót,jelezze. Köszi
Első féket vennék (főfékhengert) fékcső is érdekelne, vagy akár mompletten is.
Ilyen idős motornál lényegesebb az állapot mint 2-3 év ide vagy oda.Próbálj meg olyat venned aminek ismered az előéletét vagy leinformálható ha szakszervízben generálozták.A váltójuk a gyenge pont,kérdezz rá hogy abba volt-e belenyúlkálva vagy tökéletesen veszi-e a sebességeket próbakörön.Legyen félretéve alsó hangon 150-200e a vásárlás utánra,ha hozzá kell nyúlni akkor ne nézegesd fél évig a falnak támasztva. Üzemórás motor így ha ismeretlen helyről veszed,azt mondanak amit akarnak,nem fogod tudni hogy mennyi van a szelepekben,dugóban,főtengelyben....esetleg ha piszkosul csörömpöl valamelyik akkor az árulkodó lehet. Ha szerencséd van akkor gondtalan motorozás csak szelephézagot mérsz,olajat cserélsz,légszűrőt takarítasz,ha beválasztasz vmi csodát akkor inged gatyád ráköltöd és elátkozod még a napot is amikor eszedbe jutott hogy venni kéne ilyet. Rosszabb ez így mint az orosz rulett! :D Nem tudom milyen gépeid voltak eddig,de a 450 elég vaddisznó.....
Sziasztok,

Yamaha WR 450-et szeretnék venni. Több opciót találtam van egy 2003-as , egy 2005 ös illetve egy 2006-os. Ezek a jöhetnek szóba ár és állapot miatt, nyilván nem ugyanannyiba kerülnek, ezért kérdezem hogy melyik évjáratnak van betegsége ha van mi illetve megéri e pl 2005 öst venni a 2003 as helyett kb 150 ezer FT felárral ?
Előre is köszönöm a segítséget. Üdv: Levó
Szevasz kumo, megvan még a fejidom? érdekelne! az adatlapomon megtalálod az elérhetőségemet. kösz, karlo
Sziasztok.Szemezgetek egy Yamaha wr 250 F motorral.Kérdésem az lenne hogy az én alacsony magasságomhoz 170 centi vagyok,le lehet e a motor ülésmagasságát venni úgy h a motorral ne dőljek el? Másik kérdésem az lenne,a wr 250 F mennyire megbízható motor például mindennapi használatra? :)
Hello!
Mi lenne az ára?
Üdv.
Hello!
Nekem lenne 16ért gyári yamaha üdv.!
2005-ös wr 450- hez van fejidomom. (Halogén)
Szia. Egy ismerősöm is hasonlóval kínlódott. neki a főfuvóka tartója ,ami a súbertűt vezeti,volt megkopva. egy fordulaton dadogott.,
Sziasztok! Lámpás fejidomot keresek 426-osra, ha esetleg valakinek csak a lámpa része van az is érdekel mert kiütötte egy kő az enyémet!
Hy!
Nekem egy 426-osom volt,hasonló problémát okozott a rossz gyertya kezdetben,aztán egyre nehezebben indult,végül el sem indult és akkor jöttünk rá,hogy nincs szikra a gyertyánál.Csak egy tipp!
Sziasztok.
Ha vki tudna segíteni nagyon megköszönném!!! Egy 2007es wr 450esem van és egy fél éve lett felújítva teljesen a blokk(dugó,hajtókar,szelepek,hengerfej,hüvely) szóval mindent kicseréltünk amit tudtunk.A gond a hetekben kezdődött. Gázadásra ledadog a motor,viszont kipörög teljesen és erős de ha folyamatosan kb. 50el megyek akkor dadog eléggé.
Remélem vki tud vmi okosat mondani mert fogalmam sincs mi lehet a baj. A karbit szétszedtük,kitisztítottuk de ugyanúgy dadog.
Előre is köszönöm! :/
Csak okmányokkal rendelkező érdekel.