Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt még nem nézted?
És a teleszkóp felső szárában van egy csőtoldat, előfeszítés képpen. Gondolom ez gyári lehet. És van még egy 23mm pogácsa is belerakva.
Gondolom az nem gyári?
Persze felmerült pár kérdés.
A gyári rugó progresszív?
Nekem az van benne:
A hétvégén megvolt a teleszkóp simering+porvédő és a kormánycsapágy és teleszkóp olaj csere 15w olajra.
Végre nem limbó hintó az eleje a gépnek
És a sima golyóscsapágyak is ( sok rozsda támogatásával) kúpgörgősnek adták át a helyüket.
Így minden körforgalom igazi élmény lett!
Üdv.érekelne,hogy. megvan e még. a Yamaha alkatrészek?
Csatlakozva az előttem szólóhoz egy szinkron - én inkább behangolást használnék arra, amit a Tasi csinál - természetesen megvárható. Ha szelephézag állítás is kell - persze az is megvárható, csak piszok hosszú egyedül az éccaka a csillagok alatt - akkor ott kell hagyni, mert ahhoz hideg motor kell.
Hívjátok fel, amúgy megvárható a szinkron.
Ha első almalommal mentek tali a benzínkútnál van.
Itt is fenn van a fórumon a videói is elég meggyőzőek.
Taschner néven keressétek.
Huh, szintén kérdezném ezeket. . :)
Hogy mentél a Tasihoz? Otthagytad a gépet vagy megvárósra, időpontra? Egy karbiszinkront megcsinál, ha megbeszélt időben odamész? Szombaton is vállal vagy csak hét közben?
köszi! majd megnézem, hogy hogyan férek hozzá, mert az enyén még a fejidomban is benne van. múlt héten is nőgyógyászkodtam pár percig egy tök egyszerű izzócserénél.
Ezen keresztül elérheted. Telószám is van fenn
ŐK merre vannak?
Ha jót akarsz, keresd a Taschner Motorszervízt, én Zalából viszem oda a gépet.
Szelephézagot kinél lehet Dél Buda vonzáskörzetében állítani.
És forintálisan mire számíthatok?
Megnéztem a vezérműlánc feszítőt. A mellékelt képen látható állapotban volt feszítve.
Berakáskor kicsit segítettem neki befeszülni, kb annyi ricnit hallottam kattanni, mint ami a kivett eredeti állapotában volt.
itten ni
Üvegszálas a két oldalidom, a köztes, alsó csatlakozó műanyag. A motorhoz pedig 6 darab fém konzollal csatlakozik (a konzolokat a vázcsőhöz kell bilincselni).

Nem egy bonyolult cucc, de nyilván megdrágítja hogy angliában készül és nyugati piacra, nyugati bérekhez árazva.
Tényleg nem valami olcsó, sőt inkább drágának mondanám. Mi a fene kerül ennyibe rajta fogalmam sincs. Megpróbálok kukázni valahol egy pár használtat.
Tulajdonképpen igen. De azért hideg őszi reggeleken ugyan úgy kell a farmerra a neoprén térdmelegítő mintha nem lenne rajta.
Még valami! Térdedet, lábadat védi a széltől?
Az enyém így jött már az országba, hogy rajta volt.
Köszi!

Onnan rendelted te is, vagy neked már rajta volt amikor megvetted?
Az enyémen ilyen van; nem olcsó, de legalább lehet kapni.
Annyi előnye van azon kívül hogy jól néz ki, hogy nem igazán tud elázni így a láb.. esőben általában csak a térdem külső széle szokott kicsit vizes lenni, és a csizmára se veri fel a vizet az első kerék.
Szia mindenki!

Ha tudtok segítsetek légyszi!
xj900s motorhoz keresek oldalidomot túrázáshoz.Ötletek?

Köszi
Holnap képelek