Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello. En Vajdasági vagyok es nyáron meglesz az Xt-m! Csak a nagy kérdés h milyen? XT-x vagy XT-r? Segitsetek, mik a különbségek, melyik az erősebb stb.... Előre is kösz
Egy darab csavar meghúzva a blokkon, olajfolyás nyista.
Nektek ciripel a blokk? Most beleraktam az első közös 250 km-ünket és hallhatóan jobban ciripel a blokk. (95-ös shell benzinnel)
Jókat hallottam róluk... rosszat eddig nemnagyon
Heló!

Érdeklődnék tőletek hogy ez a yamaha xt 600 - as gép ha rendbe rakom akkor hálás gép vagy van valami hátulütőjük azon kívül hogy öreg, nem nekem kell egyik ismerősöm akar ilyet és ezért érdeklődöm szerintetek meg éri meg venni ?
okés! köszi
Szerintem vidd el egy Yamaha márka szervizhez, bár nem a csodálatos munkájukról híresek ezeket a problémákat meg tudják oldani, mégha nem is olcsón.
Na, az olaj is elkezdett folyni megint.
CarCamOne kamerát használok, bukómra az áll részre rögzítem, majd csinálok róla képet
Mien kamerát használsz? És hova rögzited? Én MD80as mini DV-t használok, próbáltam ugy felrakni h a müszerfal is látható legyen, de belógott a fékcső, aztán raktam kézvédőre is, kormányra is de remegett hogy oldottad meg?
Hát én 2 hete voltam Visegrád fele a hegyekbe akkor sem volt nagyon meleg és nem fáztam! Én már várom a holnapot és egy kis hideg engem nem riaszt vissza!
hello!

ma voltam lepencézni én a helyetekben még várnék, 22 fokban mentem el de az erdőben majdnem lefagytam a motorról, pedig rendesen be voltam öltözve, bőrkabát, csizma, kesztyű, hétvégére 12-13 fokot mondanak, kamerát viszont megint próbáltam, és úgy néz ki hogy most 100%os csak a szélzajjal kell vmit csinálni
Nem akarok én állatkodni! De holnap akk hánykor találkozunk?
Kész a motor. Kuplung-lamellák cserélve, olaj, stb stb stb, de az alapjárat még mindig fos. Kérdeztem a szerelőt, azt mondta, hogy járatta egy helyben 20 percen keresztül (akkor jó az alapjárat) és nem talált benne semmi rendelleneset, erre mondtam neki, hogy ahhoz ki kell vinni forgalomba és rendesen megjáratni/melegíteni, alapjárat egyből 3000 lesz, de most már volt vagy 4000 is néha. Most meg az istennek nem férek hozzá az alapjárat-állító csavarhoz. Áááááááááá
De akk minek megyünk eggyüt ha ugyis állatkodni akarsz?
Nem ! Egyedül megyek úgy néz ki legalább fog menni az XT
Csak a szájbakúrt eső Szereztél csajt?
Én tuti hogy megyek motorozni mert mert már muszály egy jót!
Valaki 2 személlyel már szerpentínezett? Emelkedőket h bírja 2 személlyel?
Nektek soha nem jó valamiért... Erre a hétvégére is aztmondtad h jössz. Na mind1. Én szombaton a barátnőmmel megyek az tuti ha jó idő lesz. Aki jön azért szóljon.
Sajnos ez a hétvége nekem nem lesz jó!
De ahogy néztem nem is lesz annyira jó idő.
De remélem már jövő héten összejön valami,mert már nagyon menni kéne,meg addigra már egész szép idő lesz persze ezt most mondják a köpönyegen.
Szelepeket akkor kell állítani ha a motor hangja csúnya zajos lesz! És emellé teljesitménycsökkenés is társul! Teljesitménycsökkenés alatt nemcsak azt értem h 5ikben nem pörög 100tol tovább, hnem alacsonyabb fokozatokban is gyenge a motor
Nálamis ugyanez volt a helyzet! Néztem gyertyát, légszűrőt; karbiba fogok még belepillantani; de én már kezdek megnyugodni, mert vasárnap volt egy 340km-es utam, és ott már jól viselkedett; egy izmosabb lejtőn kipörgettem, aztán sík terepen bedőlés és hátszél nélkül 105-108at ment...
Hali mindenkinek. S.O.S az xt-x em téli álom után nem akar 100 fölé menni mi lehet a probléma Indul egy pöccre veszi jól a fordulatot csak a vége rövid.8500Km van benne.Nem gyilkolom 80-90 el járok vele. Szelepet mikor kell állítani?